Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

@dragen

Również mam problem z tym kupcem, żaden z bandytów nie drogi klucza - w rozmowie kupiec sugeruje, że klucz ukryty jest w pobliżu, przeszukałem wszystkie skrzynki i beczki i klucza nigdzie nie mogę znaleźć...

Przy okazji mam pytanie: z jednej z klatek (wschód mapy) uwolniłem elfa, który zaprasza po odbiór nagrody do pobliskiego obozu. Gdzie konkretnie jest ten obóz - przeszukałem całą okolicę i na nic takiego nie trafiłem (chyba, że to ten obóz z którego odzyskujemy konia a uratowany elf jeszcze tam nie dotarł)

 

Tez mialem błąd z tym typem w klatce :( Prawdopodobnie to jakis kupiec i mial dla nas karte do Gwinta, niestety przez błąd nie mam pucharka za zdobycie wszystkich kart, bo gralem w co sie dalo i fabularnie wygralem wszystkie pojedynki ktore bylo trzeba by zdobyc jakies nowe karty. Ogralem wszystkich mozliwych kupców i handlarzy a pucharka brak :( Szkoda ze błąd w grze o tym decyduje :( A ktos z CDP:Red pisal o tym błedzie gdzies? Czy maja zamiar go poprawic? Bo jak widze narazie zaden patch tego nie usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ten dlc z alternatywnym ubiorem dla Triss i setem wilka? Bo sprawdzalem w psstore i nie ma jeszcze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ten dlc z alternatywnym ubiorem dla Triss i setem wilka? Bo sprawdzalem w psstore i nie ma jeszcze :sad:

 

Od jutra do zassania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylądowałem już na Skellige i mam w związku z tym pytanie. Czy można pomiędzy tym regionem a Velen podróżować przy pomocy znaków szybkiej podróży tak jak miało to miejsce pomiędzy Velen a Białym Sadem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz, mozesz rowniez ze Skellige do Bialego Sadu i na odwrot

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AdekO_o
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, napotkałem miejsce oznaczone jako "Nawiedzone miejsce" gdzie można użyć tego kaganka, użyłem go zobaczyłem jak zjawa kopie i to wszystko nic więcej się nie działo, czy to tylko taki smaczek czy trzeba poszukać tego w danym obszarze więcej i jakoś połączyć? Po odejściu znaczek na mapie nadal jest biały.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wylądowałem już na Skellige i mam w związku z tym pytanie. Czy można pomiędzy tym regionem a Velen podróżować przy pomocy znaków szybkiej podróży tak jak miało to miejsce pomiędzy Velen a Białym Sadem?

Serio? Nie szybciej było to sprawdzić samemu? Ja rozumiem, że forum jest od zadawania pytań, ale czasami chyba osiągamy granice absurdu.

 

Tez mialem błąd z tym typem w klatce :sad: Prawdopodobnie to jakis kupiec i mial dla nas karte do Gwinta, niestety przez błąd nie mam pucharka za zdobycie wszystkich kart, bo gralem w co sie dalo i fabularnie wygralem wszystkie pojedynki ktore bylo trzeba by zdobyc jakies nowe karty. Ogralem wszystkich mozliwych kupców i handlarzy a pucharka brak :sad: Szkoda ze błąd w grze o tym decyduje :sad: A ktos z CDP:Red pisal o tym błedzie gdzies? Czy maja zamiar go poprawic? Bo jak widze narazie zaden patch tego nie usunął.

Ten kupiec w klatce obok przejścia granicznego na Pontarze (niedaleko drzewa wisielców) nie miał żadnych kart. Karty ma tylko jeden kupiec, którego trzeba uwolnić z obozu bandytów na południowy - wschód od Wrońców. Kupiec po uwolnieniu jest dostępny we wsi Glińsk (ang. Claywitch).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, napotkałem miejsce oznaczone jako "Nawiedzone miejsce" gdzie można użyć tego kaganka, użyłem go zobaczyłem jak zjawa kopie i to wszystko nic więcej się nie działo, czy to tylko taki smaczek czy trzeba poszukać tego w danym obszarze więcej i jakoś połączyć? Po odejściu znaczek na mapie nadal jest biały.

Błąd tez tak mam jak i inni na tym forum co pisali wczesniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serio? Nie szybciej było to sprawdzić samemu? Ja rozumiem, że forum jest od zadawania pytań, ale czasami chyba osiągamy granice absurdu.

 

 

Wyłączyłem konsolę po wylądowaniu na Skellige a że nurtowało mnie to pytanie, więc się po prostu zapytałem. Biorąc pod uwagę że za przewiezienie Geralta na wyspy musiałem zapłacić 1000 orenów, to się zastanawiałem czy jak będę chciał wrócić w okolice Novigradu, to znowu będę musiał bulić kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd tez tak mam jak i inni na tym forum co pisali wczesniej

czyli smaczek, który się nie odznacza jako miejsce odwiedzone, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć alchemika w oxenfurcie, wiem gdzie ma być ale chata zamknięta, będzie aktywny po jakiejś misji?

Albo napiszcie gdzie mogę dobrze sprzedać trofea

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten kupiec w klatce obok przejścia granicznego na Pontarze (niedaleko drzewa wisielców) nie miał żadnych kart. Karty ma tylko jeden kupiec, którego trzeba uwolnić z obozu bandytów na południowy - wschód od Wrońców. Kupiec po uwolnieniu jest dostępny we wsi Glińsk (ang. Claywitch).

 

 

Kurcze, a tak sie starałem, naprawde uważałem od samego początku gry by z kazdym grac i kupowałem gdzie tylko sie dało i musiałem cos przeoczyc :((((

Nie mialbym do siebie pretensji gdybym faktycznie od razu lekcewazyl ta sprawe, a naprawde bylem ostrozny ... wygrany turniej itd. Nie ominałem nikogo kogo łatwo ponoc mozna było ominac (karczmarka w Białym Sadzie, Talar itp.)

Sam juz nie wiem kogo pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zbugował quest bezimienny....  wnerwiają mnie już te błędy gliche i nieprzemyślane ważne aspekty gry jak np. levelowanie gdzie mam teraz sporo Q szarych za które nic nie dostanę choć cały czas starałem się robić w kolejności od najniższego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, wszystko zależy od szczęścia. Nie miałam problemu z żadnym questem, nawet żadnego nie mam w zakładce "niezakończone", do platyny brakuje mi tylko trofika za Death March, więc przechodzę sobie fabułę jeszcze raz. Współczuję jeśli macie problemy z kartami z gwinta, bo wiem ile jest za tym biegania. Upewnijcie się jakich kart Wam brakuje - np. tutaj jest lista i gdzie można je znaleźć, może gdzieś indziej przegapiliście: http://www.xboxachievements.com/forum/showthread.php?t=621692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem. I kurde jakby to powiedzieć Zelda będzie miała kurews..... ciężko.  Gra ma najlepsze zadania poboczne ogólnie w grach. Niektóre misje lepsze niż w głównym wątku fabularnym! Zrobić takie coś to tylko czapki z głów. Gra w zasadzie jest na tym samym poziomie co gta V a w niektórych elementach ją przewyższa. Gdyby ktoś kiedyś mi powiedział że polska gra może jak równy z równym stawać w szranki z Gta to bym się posmarkał. Ta gra się broni wszystkim. Fabuła mega dojrzała niby to elfy i inne chujst... fantasy ale jak to jest podane. Bogactwo słownika te zdania zbudowane mega profesjonalnie a nie na odwal się czyli ić tam i zrób to. Trochę zabugowana gra ale i tak można to wszystko puścić w niepamięć przy tak dużej grze. No i system walki: grę dorwałem po bloodbornie także wiesiek tutaj jest po prostu słabszy co nie znaczy że słaby. Na początku moje psioczenie było z tego powodu że gdy włączyłem grę to ten ogrom po prostu mnie zmiażdżył gdy zobaczyłem te książki w inwentarzu żarcie i tony innych rupieci to pomyślałem nie nie dam rady tego ogarnąć ale po przymuszeniu się można już w zasadzie powiedzieć że to będzie chyba najlepsza gra roku no bo co w tym roku może stawać w szranki z geraldem z rivii. Ano nic. Powstała marka która może iść na wojnę z każdą gra i w różnych aspektach ją wygra może gdzieś polegnie ale w ogólnym rozrachunku to małe dzieło sztuki stworzone przez polaków. Chylę czoła. No i gerlad jaki to bohater aż chciało by się mieć takiego znajomego.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glich na kase.

ubijasz potwory przy obojetnie jakim gniezdzie, później rozwalasz gniazdo i gdy masz juz zamiar zabrać wszystkie przedmioty to sproboj zrobic tak, zebrac wszystkie przedmioty procz jednego, wyjsc, obroc się do tylu i teraz pobierz znow przedmioty. Mozna tak robic ze 20 razy jak nie lepiej. Dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem po około 100h, przy czym zostało dużo pobocznych q i masa "?" do odkrycia. Ale ...

Spolier!!

jestem rozczarowany zakończeniem.. Ciri zniknela w tej wieży bo poszła walczyć z białym zimnem, potem słuch o niej zaginął a geralt chcąc odzyskać jej medalion, pokonał wiedźmę i sam potem zginął.. Masa wątków nierozstrzygniętych.. Nie było żadnej wzmianki o innych postaciach, co z nimi.. Tylko ze nilfgard wygrał wojnę.. Czuje się jakbym w połowie filmu obejrzał napisy końcowe.. Ofc nie hejtuje wiedźmina bo to najlepsza gra ever w jaka grałem.. Ale nie sądziłem ze tak kijowo sie skończy moja przygoda..

Edytowane przez milypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×