Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze sie liczy, ale na koniec dnia i tak wszyscy beda gadac tylko o oscarach.

 

Swoja droga oni juz 7 tych goty zebrali (miedzy innymi od golden jostick, TGA, Global Game Awards, Official Playstation Magazine UK) szacuneczek.


Zmasakrowal mnie typ na widowni ktory w 2:02 krzyknal: "Don't say Fallout! ... I SWEAR TO GOD" xDDDDDDD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest tak jak piszesz. Poziom trudności zależy od lvl.

Obecnie np mam 4 więc radzę sobie z przeciwnikami z 7, z 9 jest ciężko a reszta to pewny zgon.

Tak czy siak muszę dopakować, wybranie najłatwiejszego nie zwalnia mnie z tego obowiązku.

 

Tak na moje oko po prostu będę miał te 20% farmienia levelu mniej, ale gra nigdy nie będzie samograjem.

Graj spokojnie i nie spiesz się, dobieraj questy pod aktualny lvl. Nie wiem też jak podchodzisz do kwestii walki, ale jeśli umiejętnie korzystasz z parowania/ uników, to nie powinieneś mieć problemów ze zgonami.

 

Sam gram na poziomie "krew, pot i łzy" i zgadzam się z opiniami, iż gra sprawia najwięcej kłopotów do 15 poziomu, wraz ze zdobyciem odpowiednich umiejętności i rozwojem postaci, stajemy się już trochę badassem, choć wciąż jesteśmy na kilka strzałów, jeśli nierozważnie podejdziemy do jakiegoś silnego przeciwnika, bądź wpadniemy w grupę kilku mobków na naszym poziomie.

 

PS. To chyba największa produkcja, w jaką grałem kiedykolwiek, końca nie widać :P

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje niedosyt po ukończeniu Serca z Kamienia :(

Tak się wciągnąłem w ten dodatek, że to zdecydowanie za mało. Wesele było epickie :) Świetnie się na nim wybawiłem, kilka sztachet poszło ;p

 

Moim zdaniem twórcy powinni zrobić Wiedźmin 3 Online, jak Skyrim. Dla mnie byłaby to bomba, bo po zakończeniu Wieska można go ogrywać jeszcze raz, ale taka gra online byłaby świetna.

 

Oby Krew i wino było dłuższe i zrobili jeszcze coś po nim Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie o nowa gre plus. A mianowice czy wszystkie schematy rzemieslnicze powinny zostac? Czy ekwipunek ktory zostawie w skrzyni rowniez zostanie ( bron). Odpalilem teraz i nie mam schematow. Co prawda sprawdzalem to przy misji bez i agrest i mialem schematy puste. To sie pojawi pozniej czy co? Szkoda mi tego troche bo mam wszystkie schematy wiedzminskie. Dzieki

Czy to normalne ze na poczatku gry + mam prawie puste okno schematow?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schematy zbierasz od nowa bo NG+ caly nowy ekwipunek jest mocno ulepszony.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tzn ze tych poprzednich nie mam w ekwipunku i juz?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć przygodę z grą roku.

Na 99% pokuszę się o atak na platynę.

Czy jest coś, na co muszę szczególnie uwagę zwrócić przy pierwszym przejściu?

Są karty i questy do pominięcia.

Karty jakoś się ogarnie, a czy ktoś rzuci listą questów?

Czy poza powyższymi jest coś, co mogę "zepsuć"?

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w sieci questow związanych z kheira matz i sigurtson dijkstra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea do pominięcia: Mistrz Gwinta, Kolekcjoner kart, Równe szanse, Zamachowiec, Drużyna w komplecie, Duch Lasu, Szybki i Wściekły

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz mistrzów, Efekt Dopplera i  Nietykalny też można pominąc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Drugie płatne rozszerzenie do Wiedźmina 3 – zatytułowane Krew i Wino – mamy dostać w swoje łapki gdzieś w pierwszym półroczu 2016 roku. Na razie nie znamy choćby przybliżonej daty premiery. Wiadomo jednak, że CD Projekt RED ostro pracuje nad DLC, które ma być jeszcze większe niż pierwsze, czyli Serca z Kamienia.

Fani Wiedźmina 3 coraz bardziej łakną nowych informacji na temat dodatku, lecz trzeba uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. Marcin Momot spotkał się ostatnio z deweloperami tworzącymi Krew i Wino by przekonać się, jak przebiegają prace nad DLC. – Patrząc na te wszystkie nowe funkcje oraz zmiany zmierzające w kierunku Wiedźmina 3 wraz z rozszerzeniem Krew i Wino, nasuwa mi się jedno słowo – NIESAMOWITE – wyznał przedstawiciel polskiego studia na Twitterze.

W innym wpisie dodał, że nie może na razie podzielić się żadnymi informacjami odnośnie dodatku, lecz podczas jego tworzenia CD Projekt RED sugeruje się również informacjami zwrotnymi od fanów gry.

Wiedzmin-3-Krew-i-Wino.jpg

ź.planetagracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim się dorwie pierwszego dodatku, to się zejdzie:D Podstawka wciągnęła mnie na maksa. Misje poboczne wciągają jak w żadnej innej grze. A tu tyle jeszcze głównego wątku przede mną;p Jak pomyślę jeszcze o DLC, to nawet nie myślę o innych grach. Podchodziłem ostrożnie do Wiedźmina 3 i dopiero niedawno się dorwałem, ale widzę zasłużone GOTY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przy ogrywaniu tego typu produkcji stworzyłem sobie czytelne pomoce do druku.

Checklista kart itp.

 

Kolekcjoner Kart:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUR0NscmdzTjFxRGM/view?usp=sharing

 

Geralt Zawodowiec:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUcUprX09EeEU0bkE/view?usp=sharing

 

Wiedźmin 3 - Trofea:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUUFVsYnpLdGltbjg/view?usp=sharing

 

Co do kart to poproszę sugestie jeśli coś tam nie gra :)

 

 

źródło: ps3trophyclub.pl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jako leszcz w uniwersum Wiedźmina zostanę jakoś wprowadzony w ten świat jak zacznę ogrywać 3 część czy niespecjalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakiś krótki wstęp, ale jest tam taki motyw że Wiedźmin dostał amnezji.

 

W sumie sprytne i proste rozwiązanie. Jak czegoś nie wiesz, nie wiesz kto to zawsze można zrzucić że to ta amnezja.

 

Ja gram bez całkowitej znajomości tematu, przed startem wiedziałem tylko, że jest jakiś Wiedźmin i bawię się świetnie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakiś krótki wstęp, ale jest tam taki motyw że Wiedźmin dostał amnezji.

W sumie sprytne i proste rozwiązanie. Jak czegoś nie wiesz, nie wiesz kto to zawsze można zrzucić że to ta amnezja.

Ja gram bez całkowitej znajomości tematu, przed startem wiedziałem tylko, że jest jakiś Wiedźmin i bawię się świetnie.

Mozna nie znac konstytucji, mozna nie znac bibli ale nie znac Wiedzmina to grzech najgorszy

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to nie Star Wars które zostało sztucznie wymyślone,

 

Całą saga opiera się na polskiej kulturze. Wiedźmy, guślarze, gryfy, duchy zmarłych to część polskiej kultury jak Dziady , Balladyna czy tam inne opowiadania z szkolnego kanonu.

 

Bez znajomości prozy Sapkowskiego znakomicie odnajduję się w tym świecie, bo akcja częściowo rozgrywa się w Polsce, chodzę po polskich wsiach, zwiedzam ruiny polskich zamków, pije się polską wódeczkę a bohaterowie mają polskie przywary oraz walczę z potworami które są w herbach polskich miast.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jako leszcz w uniwersum Wiedźmina zostanę jakoś wprowadzony w ten świat jak zacznę ogrywać 3 część czy niespecjalnie?

Na youtubie można znaleźć kilkunastominutowy film ze streszczeniem fabuły dwóch pierwszych części gry. Był gdzieś w tym wątku, sam go oglądałem w ramach przypomnienia przed premierą.

Gdybym chciał obiektywnie oceniać Wiedźmina 3, to jedną z niewielu wad byłba właśnie hermetyczność i problem ogarnięcia fabuły jeśli przygodę z uniwersum Wiedzmina zaczyna się od najnowszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jako leszcz w uniwersum Wiedźmina zostanę jakoś wprowadzony w ten świat jak zacznę ogrywać 3 część czy niespecjalnie?

Z wprowadzeniem powinieneś sobie poradzić jeśli masz wyobraźnię. Wciągniesz się bez problemu, a może i zarazisz uniwersum tak jak ja.

Po przejściu gry "połknąłem" wszystkie książki Sapka :)

W każdym razie graj śmiało.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to nie Star Wars które zostało sztucznie wymyślone,

 

Całą saga opiera się na polskiej kulturze. Wiedźmy, guślarze, gryfy, duchy zmarłych to część polskiej kultury jak Dziady , Balladyna czy tam inne opowiadania z szkolnego kanonu.

 

Bez znajomości prozy Sapkowskiego znakomicie odnajduję się w tym świecie, bo akcja częściowo rozgrywa się w Polsce, chodzę po polskich wsiach, zwiedzam ruiny polskich zamków, pije się polską wódeczkę a bohaterowie mają polskie przywary oraz walczę z potworami które są w herbach polskich miast.

I muzyka, jakby bardzo pasowala do tamtych czasow :-)

 

Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek Disneya FTW  :laugh:

 

post-11979-0-86806800-1449591400_thumb.j

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×