Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

No więc właśnie.....  co do contentu, klimatu i narracji to jestem spokojny ale nie ukrywam że chcę również aby gra była ładna i stabilna .

I śmierdzi mi fakt że no stop pokazują gameplaye z PC a dziwnym trafem z ps4 nie chcą pokazać .

A przecież do premiery niewiele czasu, wygląda na to że w kwestii technicznej nie mają się czym pochwalić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jasna dlaczego pokazują gameplaye tylko z PC, po prostu gra na kompie wygląda lepiej, a oni chcą zareklamować swój produkt. Ja nie jestem graficznym freakiem, dla mnie to sprawa wręcz trzeciorzędna albo dalej. Bez fabuły, klimatu i mechaniki gra nie jest nic warta, tym bardziej taka jak ta. Saga Sapkowskiego w ogóle nie ma grafiki, a jest niesamowita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jasna dlaczego pokazują gameplaye tylko z PC, po prostu gra na kompie wygląda lepiej, a oni chcą zareklamować swój produkt. Ja nie jestem graficznym freakiem, dla mnie to sprawa wręcz trzeciorzędna albo dalej. Bez fabuły, klimatu i mechaniki gra nie jest nic warta, tym bardziej taka jak ta. Saga Sapkowskiego w ogóle nie ma grafiki, a jest niesamowita :)

Polecam amige 500 masa fantastycznych gier jeśli grafika nie ma znaczenia.

To, że grafika będzie słabsza od tej z PC wie każdy, ale pytania jak bardzo? Skoro wstyd pokazać to boje się, że to High z PC to konkretna ściema. Szkoda, że CDP wybrało taka strategie :( jeszcze z 2 lata temu myślałem, że chłopaki będą bardziej nowym blizzardem a nie ubisoftem w branży. Oczywiście gra będzie niesamowita i ja ją kupię na ps4 jak by nie wyglądała, ale do cholery niech będą z nami szczerzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand,

 

Ja do tej pory grywam w gierki z GameBoy'a czy Atari 800XE lub w karcianki/planszówki z kolegami  ;)

Kwestia gustu i priorytetów.

W pewne gry się gra dla grafiki, w inne stanowi ona miły dodatek do całej reszty.

 

Proponuję nie oceniać gry do póki nie wyjdzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.

Ale oni sami (dewelooerzy) prowokują tą całą dyskusje i niezadowolenie na temat grafiki.

Ja daje sobie uciąć palca, że Wiedźmin będzie wyglądał na PS4 bardzo poprawnie, gorzej od wersji PC ale dobrze. I jeśli CDP odrazu by pokazywał wersje z PS4 dzisiaj wszyscy by piali z zachwytu, ta gra wygląda świetnie! Podobnie z Watch Dogs, Gdyby pokazali odrazu prawdziwą grafikę, ludzie by pisali, że gra wygląda spoko! bo tak wyglądała tylko, że oni pokazali nam pierwsze gameplaye jak z PS5 wiec logiczne, że było mega rozczarowanie i ja tej gry nie kupiłem na znak protestu.

Nie podoba mi się, że przed każdą premiera gry zastanawiamy się jak mocno jesteśmy robieni w konia, 0 szczerości.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś reklamy McDonalds a jak wygląda prawdziwa kanapka?

Tak działa marketing już od lat. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem starym fanem gier Blizzarda i jakąś oni nigdy nie uprawiali takiego kłamliwego marketingu.

Są różne strategie nawet w branzy gastronomicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... chyba nie takim starym, jak nie pamiętasz jaka była gównoburza jak po 100 latach opowiadania dyrdymałów po pismach branżowych "Diablo 2" wyszło w 640x480  ;) A spaczowali to chyba dopiero w "Lord of Destruction" 

 

Zresztą ogólnie Blizzard mi się tu wydaje nietrafionym przykładem na super-hiper-user-frendli developera bo od lat większość pary u nich idzie w mniejsze lub większe DLC do WoWa... O cudowności podzielenia Starcrafta II na 3 części też są, delikatnie mówiąc, rozbieżne zdania.

 

A co do CDProjekt to wydaje mi się że padli tu ofiarą hajpu i własnego sukcesu. Kilka miłych gestów mających zatrzeć smród po DRM + trochę wymknęło im się spod kontroli PRowe pieprzenie i nagle połowa świata zaczęła żyć w przekonaniu że to jakiś ostatni bastion świętego mikołaja którego prawa marketingu i rynku się nie tyczą.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o0u2h3l.png

 

A propos trailera ;D

 

Edit: ahhh nie zauważyłem, że Dable już to wyłapał ;P

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było na poprzedniej stronie... ta gra jest taka polska, że tym razem hamburgery powinni grać w wersji pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wziąłem za nadrabianie serii. Kończę powoli jedynkę, mam nadzieję, że uda mi się skończyć 2kę do czasu premiery, żeby save przenieść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie został miesiąc do premiery do diabła.

Jako potencjalny kupiec chcę zobaczyć jak gra prezentuje się na PS4!

Tyle było szumu, przekładanie premiery błędy bugi spadki FPS .

Jak by byli w porządku to by pokazali jak poprawili wersję ps4 od ostatnich materiałów(albo i nie niestety)

Mówię wprost, nie podoba mi się takie podejście do klienta, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam amige 500 masa fantastycznych gier jeśli grafika nie ma znaczenia.

To, że grafika będzie słabsza od tej z PC wie każdy, ale pytania jak bardzo? Skoro wstyd pokazać to boje się, że to High z PC to konkretna ściema. Szkoda, że CDP wybrało taka strategie :sad: jeszcze z 2 lata temu myślałem, że chłopaki będą bardziej nowym blizzardem a nie ubisoftem w branży. Oczywiście gra będzie niesamowita i ja ją kupię na ps4 jak by nie wyglądała, ale do cholery niech będą z nami szczerzy.

 

A czy Ty myślisz że Redzi tak sobie postanowili że robimy W3 na PC z super grafą a na konsole damy im badziew poniżej ustawień low na PC ? Nie po prostu robią tyle na ile pozwalają im nowe konsole, przecież wszyscy wiemy że demonami wydajności one nie są. 

 

Panowie został miesiąc do premiery do diabła.

Jako potencjalny kupiec chcę zobaczyć jak gra prezentuje się na PS4!

Tyle było szumu, przekładanie premiery błędy bugi spadki FPS .

Jak by byli w porządku to by pokazali jak poprawili wersję ps4 od ostatnich materiałów(albo i nie niestety)

Mówię wprost, nie podoba mi się takie podejście do klienta, 

 

Nie pokazują gameplayu z PS4 bo pewnie póki co niema się czym chwalić,a Redzi do ostatniej chwili robią co mogą (na 100% będzie jakiś day one patch).  Wyobraźcie sobie co by było gdyby teraz pokazali jakiś fake gameplay z PS4 a potem jednak okazało się że nie są wstanie tego osiągnćć i gra finalnie wyglądała by dużo gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy które mnie uderzają w tym temacie.

1. Jeśli ktoś wierzy że na tych maszynkach za 1500 zł da się wycisnąć grafikę jak na pierwszych pokazach to chyba jest niespełna rozumu :P

2. Kupić konsole i narzekać na grafikę. Serio?

Konsola jest od grania i dlatego na forach konsolowych w tematach o grach można poczytać o grach, a na takim PCLabie czy innym Benchmarku 95% postów dotyczy tego "jak ci chodzi i jak u ciebie wygląda".

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre zaczeli robic zanim poznano specyfikacje konsol, okazaly sie za slabe (Xbox 360 byl high-endowym pc jak wyszedl, PS4 to z kolei co najwyzej mid-end PC - ale roznica w cenie tez byla dosc spora na premiere), trzeba bylo troche poobcinac zeby nikt nie plakal ze dostaje kijowa wersje i tyle, ot cala filozofia. Gdyby gra wychodzila tylko na PC, pewnie wygladalaby tak jak na pierwszych materialach, ale przy budzecie jaki ma W3 nie oplaciloby im sie wydac tego tylko na PC bo gra nie zarobilaby wtedy nawet 1/3 tego co zarobi jak ja jeszcze na konsole wypchna, efektem czego mamy to co mamy, ja tam jestem zadowolony.

 

Poza tym na PC jeszcze nie pokazywali ustawien ultra wiec kto wie... mozemy sie jeszcze zdziwic.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazują gameplayu z PS4 bo pewnie póki co niema się czym chwalić,a Redzi do ostatniej chwili robią co mogą (na 100% będzie jakiś day one patch).  Wyobraźcie sobie co by było gdyby teraz pokazali jakiś fake gameplay z PS4 a potem jednak okazało się że nie są wstanie tego osiągnćć i gra finalnie wyglądała by dużo gorzej. 

 

Ale dlaczego mieli by pokazywać fake'a? Niech pokażą faktyczny produkt pod ps4 .

Przecież to REDZi on poprawią oni to tamto sramto, przypomnijcie sobie co pisaliście jak premierę przesuwali .....

Zdaję sobie sprawa że ta gra nie będzie wyglądać jak na tych gifach początkowych czy high endowych PC, tylko debil wierzy w takie farmazony .

Natomiast wymagam żeby ta gra wyglądała na poziomie DA miała stabilne 30 fps i nie było popupu 3m przed postacią .

 

Firo a co na konsoli nie można narzekać na grafikę ?

Ciekawe co napiszesz jak z W3 wyjdzie unity .... też więcej nie dało rady z ps4 wycisnąć ?

Niestety logicznie myśląc wygląda na to że nie chcą pokazać gameplayu z ps4 bo jest kibel .

Gdyby teraz pokazali wersję z ps4 na dobrym poziomie stabilną i bez większych bugów to poleciało by od groma preorderów a ja był bym pierwszy w kolejce.

Ale chcę produkt ukończony na dobrym poziomie a nie betę którą co 2 tyg będzie dostawać patcha 3.5GB .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Firo a co na konsoli nie można narzekać na grafikę ?

Ciekawe co napiszesz jak z W3 wyjdzie unity .... też więcej nie dało rady z ps4 wycisnąć ?

Pewnie można ale to trochę tak jak kupić Punto i narzekać że nie V8 albo że "się nie zbiera". Każdy wie że jeśli chcesz się cieszyć grafiką to jednak trzeba kupić PC ( i to nie takiego za 3000 ) bo na tych konsolach stworzenie tak ładnego otwartego świata jest niewykonalne. Zarówno Xbox jak i PS4 to taniutkie maszyny które w momencie premiery nie dały rady uciągnąć w wielu przypadkach fullhd i 60fps. Zarówno MS jak i Sony padli trochę ofiarami swojego sukcesu. Poprzednia generacja była wyśmienita i wiadomo było że żeby nowe konsole sprzedawały się dobrze to muszą być tanie. Tym bardziej że tytuły startowe nie zachwycały. Będą się pojawiać ładne gry jak np. Uncharted czy The Order ale to będą tytuły liniowe. Tak jest jeszcze inFamous SS z otwartym światem i działa. Ale jednak ten świat w porównaniu do Wiedźmina czy nawet GTAV jest ubogi i praktycznie nie ma tam żadnej interakcji. Kończąc ten wątek to tak, uważam że z PS4 nie da się więcej wycisnąć jeśli chodzi o otwarty świat na chwilę obecną.

Co napiszę jeśli wyjdzie drugie Unity? Nic. Unity to zepsuty silnik który też nie ma prawa działać dobrze na konsoli a jednak działa całkiem OK ( coś jak silnik GTA IV który nawet dziś na dobrych PC zwalnia poniżej 30 fps ). Zobacz sobie jakiego potwora trzeba żeby ta gra chodziła w ultra przy 60 fps ( podpowiem tylko że sama karta jest 1000 zł droższa niż PS4 ). Sam wydałem na PC blisko 3000 a grafikę mam bliżoną do PS4 tyle że w fullhd i też mam ledwo te 30/40 fps. Nie jest to np. przypadek Skyrima który na konsolach miał spore problemy a na słabym PC śmigał pięknie ( nawet na zabytkowym 8600GT w niego grałem w średnio niskich detalach :D ). Jak na stan tego silnika Unity na konsolach chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeciez proste - PS4 mialo byc "kotlet-gen" no i tym wlasnie jest. Zapewne dopiero PS5 bedzie posiadalo odpowiednia moc .. ale i cene, tak jak to bylo przez dlugi czas z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie punto vs V8 nijak do mnie nie trafia .

Że jak chcę się cieszyć grafiką to muszę kupić PC za 10k ?

Hmmm a czy the order przypadkiem nie jest jedną z ładniejszych gier obecnie na tej słabej konsoli za 1500zł ?

PS4 nie jest takie słabe ale trzeba mieć dobry silnik i elegancko zoptymalizować .

No ale Redzi tego nie potrafią nawet na PC gdzie gra dławiła się na kompie za 15 koła to czego wymagać od ps4 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mowic o marnej optymalizacji w tech demie, gdzie jedyne co mozesz to naciskanie krzyzyka i trojkata na zmiane ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz,

 

Tunel vs otwarty świat ... rewelacyjne porównanie!! Gratulacje!!

 

Wiadomo że im mniej elementów do renderowania tym ładniej wszystko może wyglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a czy the order przypadkiem nie jest jedną z ładniejszych gier obecnie na tej słabej konsoli za 1500zł ?

O tym właśnie napisałem. The Order to niemal celowniczek na szynach i przy innych grach z tego gatunku jak np. The Last of Us czy nawet Uncharted wygląda jak produkt wykastrowany. To do bólu liniowa korytarzowa strzelanka. Od cut scenki do cutscenki, od osłony do osłony. Co innego kiedy trzeba wygenerować obszar dużo większy i w dodatku czymś go zapełnić. Nie tylko respawnującymi się przeciwnikami. W dodatku zauważ ile masz zmiennych w tej grze a ile w The Order ( 0 ). Tam świat reaguje na to co robisz, zmienia się, wybory mają wpływ. The Order jest zawsze takie samo, za pierwszym i za setnym przejściem. Np. taki Beyond Two Souls na PS3 też wyglądał genialnie. Pewnie nawet na PS4 sandbox nie mógłby wyglądać tak dobrze jak BTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mieli by pokazywać fake'a? Niech pokażą faktyczny produkt pod ps4 .

Przecież to REDZi on poprawią oni to tamto sramto, przypomnijcie sobie co pisaliście jak premierę przesuwali .....

Zdaję sobie sprawa że ta gra nie będzie wyglądać jak na tych gifach początkowych czy high endowych PC, tylko debil wierzy w takie farmazony .

Natomiast wymagam żeby ta gra wyglądała na poziomie DA miała stabilne 30 fps i nie było popupu 3m przed postacią .

 

Firo a co na konsoli nie można narzekać na grafikę ?

Ciekawe co napiszesz jak z W3 wyjdzie unity .... też więcej nie dało rady z ps4 wycisnąć ?

Niestety logicznie myśląc wygląda na to że nie chcą pokazać gameplayu z ps4 bo jest kibel .

Gdyby teraz pokazali wersję z ps4 na dobrym poziomie stabilną i bez większych bugów to poleciało by od groma preorderów a ja był bym pierwszy w kolejce.

Ale chcę produkt ukończony na dobrym poziomie a nie betę którą co 2 tyg będzie dostawać patcha 3.5GB .

 

Porównanie punto vs V8 nijak do mnie nie trafia .

Że jak chcę się cieszyć grafiką to muszę kupić PC za 10k ?

Hmmm a czy the order przypadkiem nie jest jedną z ładniejszych gier obecnie na tej słabej konsoli za 1500zł ?

PS4 nie jest takie słabe ale trzeba mieć dobry silnik i elegancko zoptymalizować .

No ale Redzi tego nie potrafią nawet na PC gdzie gra dławiła się na kompie za 15 koła to czego wymagać od ps4 ....

 

Twoje posty wyglądają mniej więcej tak:

Ługabugda,jasi;ncsonuonpqweuncusnpnwdqu, piszesz chaotycznie, ciągle najeżdżasz na wszystko. Nie chcesz nie kupuj, a z gadkami typu ps4 jest dobre, tylko trzeba dobrze zoptymalizować, to wsadż sobie je niepowiem gdzie.

Kolejny polak się znalazł - krytykować to umie, a sam nic nie robi i nie zrobi

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×