Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle przy ogrywaniu tego typu produkcji stworzyłem sobie czytelne pomoce do druku.

Checklista kart itp.

Kolekcjoner Kart:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUR0NscmdzTjFxRGM/view?usp=sharing

Geralt Zawodowiec:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUcUprX09EeEU0bkE/view?usp=sharing

Wiedźmin 3 - Trofea:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUUFVsYnpLdGltbjg/view?usp=sharing

Co do kart to poproszę sugestie jeśli coś tam nie gra :)

źródło: ps3trophyclub.pl

Jeśli komuś zależy na platynie i chce spać w spokoju, że nic nie ominął, to polecam :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższego potwierdzam, że checklista kart jest kompletna i zgodna :-)

 

A co do ekwipunku szkół wiedźmińskich to na NG+ nie zdobywamy od początku, tylko jeszcze doskonalsze.

Pierwszy poziom tych broni/zbroi to Legendarny (Kot od 47lvl).

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krok po kroku zbliżam się do końca gry, w zanadrzu czeka mnie jeszcze dodatek. Obecnie gram na przed ostatnim poziomie trudności, czy na ng+ bede mógł wbic trofeum za najtrudniejszy poziom, i czy to ng+ zaczynać po przejściu dodatku? Bo nie bardzo wiem jak to wygląda.

Jeszcze pytanie odnośnie trofeum za zrobienie dwóch zleceń na czysto, które polecacie? Oczywiście pewnie odpadają wszelkie zjawy, a te początkowe zlecenia mam niestety wykonane, zostały same takie około 20 poziomu w góre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krok po kroku zbliżam się do końca gry, w zanadrzu czeka mnie jeszcze dodatek. Obecnie gram na przed ostatnim poziomie trudności, czy na ng+ bede mógł wbic trofeum za najtrudniejszy poziom, i czy to ng+ zaczynać po przejściu dodatku? Bo nie bardzo wiem jak to wygląda.

Jeszcze pytanie odnośnie trofeum za zrobienie dwóch zleceń na czysto, które polecacie? Oczywiście pewnie odpadają wszelkie zjawy, a te początkowe zlecenia mam niestety wykonane, zostały same takie około 20 poziomu w góre.

 

Na NG+ można wybrać poziom trudności i spokojnie wbić najwyższy.

Co do zleceń to będzie jeszcze sporo okazji. Wszelkie gryfowate robi się banalnie. Pamiętaj o ściągnięciu z siebie również mutagenów w zakładce "Postać".

Przed każdym rób sobie save z "gołą" postacią i próbuj, łatwe :)

Co do dodatku to się jeszcze nie wypowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/l52Awtd"]l52Awtd.jpg

Co tu by napisać. Piękna gra. Nie w każdym elemencie jest dobra, ale jako całość poprostu piękna. Sama walka nie do końca jest sycąca (grałem bezpośrednio po BB i mocno to odczułem na początku), choć na tle reszty erpegowych sandboxów i tak jest bardzo w porządku. Za to reszta to już nowa, wyższa półka do której inni będą próbowali doskoczyć. Zwłaszcza narracja i spójność świata- jeszcze nie grałem w sandboxa w którym nie czułbym się oderwany od głównego wątku po długich godzinach zajmowania się wszystkim tylko nie misjami głównymi. Tzn już grałem- w Wiesława 3 :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyk, który też ukoronowałem platyna. Było na prawdę łatwo według mnie, ale mega przyjemnie :) teraz DLC:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jakby po patchu ostatnim gra stała się jeszcze ładniejsza.

Tekstury chyba poprawiono, a nawet takie szczegóły jak wygląd petard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wczytywaniem? Pamietam, że po ostatniej aktualizacji wydłużył się mocno czas wczytywania. Poprawiło to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytywanie potrafi nieraz nieźle się rozciągnąć w czasie niestety.

Zauważyłem po ostatniej łatce artefakty na minimapie, tzn często grafika mapki się wczytuje z kilkusekundowym opóźnieniem, znaczniki na czarnym tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artefakty na minimapie miałem już przed łatką, nie ma reguły, gra nie zawsze nadąża za Płotką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos dysk SSD w konsoli i moze powiedziec cos o poprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można kupić recepture na Czarcią Purchawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można kupić recepture na Czarcią Purchawe?

Chatka z zielarzem na wschód od Oxenfurtu.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostalgia mnie dopada :-)

Wyspa Mgieł na NG+ i platyna lada moment...

i grając już zaczynam tęsknić za grą :-)

Trzeba się w dodatek zaopatrzyć.

Ale poczekam na drugi i zakupię dwa, żeby odrazu mieć wszystkie talie fizycznie ;-)

Jak odpala się dodatek?

Trzeba coś zrobić w głównej grze (vide Bloodborne), czy wystarczy uruchomić z głównego menu?

W kolejce GodOfWar3 (ominąłem na PS3), MGSV, Fallout4...

Pogram gdy uwolnie się od Wiesława.

Ostatnio Demon's Souls mnie tak zniewoliło :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpala się dodatek?

Trzeba coś zrobić w głównej grze (vide Bloodborne), czy wystarczy uruchomić z głównego menu?

Jeśli dobrze pamiętam, to główny quest dodatku automatycznie pojawia się w dzienniku. Jeżeli chodzi o lokacje to są to po prostu tereny na wschód i północny wschód od 'podstawowej' mapy, można tam po prostu pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na kilka postow wczesniej:

 

1. Tak po ostatniej łatce też mam uczucie że poprawili graficznie produkt. Moim zdaniem jest ładniej.

2. Loadingi sa jeszcze dłuższe niż przed łatką albo takie same, na pewno nie skrócili czasu.

3. Doczytywanie się tekstur niestety się pojawiło. Zwłaszcza w novigradzie czesto ogladamy czarna minimapę i i zwiedzajac swiat czasami nagle pojawiaj sie drzewa i krzaczki. Tutaj na pewno cos zepsuto ale tragedii nie ma bo to nie dziej sie czesto.

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że jak odłożę sobie na jakiś czas zadanie wilczyca to potem nie da się go wykonać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpala się dodatek?

Trzeba coś zrobić w głównej grze (vide Bloodborne), czy wystarczy uruchomić z głównego menu?

Dodatek pojawia się jako wpis w zadaniach. Można też zagrać sam dodatek, bez głównej fabuły (gra się o to pyta przy pierwszym uruchomieniu).

Zadania są na lvl 30+.

Nie wiem tylko jakie byłyby wymagania gdybyś go zainstalował teraz, podczas ng+.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek pojawia się jako wpis w zadaniach. Można też zagrać sam dodatek, bez głównej fabuły (gra się o to pyta przy pierwszym uruchomieniu).

Zadania są na lvl 30+.

Nie wiem tylko jakie byłyby wymagania gdybyś go zainstalował teraz, podczas ng+.

Mam save z końcówki NG 35lvl i z tego save'a będę uruchamiać dodatek.

Aktualnie upgrade Legendarnego rynsztunku robię, bo zbyt szybko przebiegłem NG+ i za duży opór napotykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem podczas dzisiejszej sesji zadania poboczne "Wieża znikąd" oraz "Wściekłe Pięści" z Olafem. Akcje na An Skellig rozłożyły mnie na łopatki. Nie mogę pojąć, że nigdy nikt nie wpadł wcześniej na takie chore (czyli genialne) pomysły. Z jakiegoś powodu zachodni twórcy RPG (i nie tylko) uważali, że fedex bez fabuły to jest najlepsze zadanie poboczne, jakie można zrobić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja.

Zadania poboczne w W3 ryją mózg.

Nie da się obok nich przejść obojętnie.

Kończę grę drugi raz i japa nadal się cieszy.

Platynka wpadnie i uwolnie się od tego dzieła :-)

A później przyjdzie czas na dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram chyba z 4 lub 5 raz. Teraz na najwyzszym poziomie. Jak za kazdym razem wykonuje wszystkie zadania poboczne, odkrywam pytajniki. Jest mase frajdy. Mapa jest bardzo ciekawa. Nie nudzi mnie  to, jak w Assassin's Creed. Kocham ten klimat magii, wiedzm i bagien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×