Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest raczej z wersjami digital/pudełko, a jak później zakupisz pudełko to problemu być nie powinno. Co do drugiej sprawy to może się kto inny wypowie, ale może to zależy od patcha jakiego masz wgranego. Ale mówię, nie odpalałem tej gry od 8 miesięcy i szczerze już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista kart wraz z lokalizacją:

 

https://drive.google.com/open?id=0BwFaIXnmTztUR0NscmdzTjFxRGM

 

Za pomocą tej listy zrobiłem wszystkie karty.

Pozdrawiam :)

 

Dzieki, ale juz nieaktualne. Okazalo sie, ze po uwolnieniu kupca ze wsi Glinsk nie odnalazlem go pozniej. Nie mialem nawet tej wioski na mapie. Kupilem od niego karty, ktore mial i trofeum wypadlo. Ze bylem zaskoczony, to chyba nie musze mowi, hehe Jednak to trofeum chyba nie jest takie straszne. Podczas drugiego przejscia gry (obecnego) po prostu gralem z kazdym w karty, jak tylko byla mozliwosc i kupowalem wszystkie jakie byly u kupcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest raczej z wersjami digital/pudełko, a jak później zakupisz pudełko to problemu być nie powinno. Co do drugiej sprawy to może się kto inny wypowie, ale może to zależy od patcha jakiego masz wgranego. Ale mówię, nie odpalałem tej gry od 8 miesięcy i szczerze już nie pamiętam.

Dzieki :) prosiłbym jednak jeszcze kogos o potwierdzenie czy fsktycznie bede mogl grac na tych samych save'ach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł grać bez problemu, tak jak kolega wyżej wspomniał różnica mogłaby się pojawić w zestawieniu digital - box, ale i to niekoniecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wbiciu trofa z najwyzszym poziomem trudnosci reszte trofow moge robic z poziomem normalnym? Gram dodatek i obnizylbym sobie poziom trudnosci, ale nie chce miec pozniej jaj, ze zmiana poziomu miala jakis wplyw na inne trofy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana poziomu trudności nie ma wpływu na wpadanie innych pucharków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj platynka w Wiedzminie wpadla. Jestem bardzo happy, bylo duzo grania, ale warto bylo. Najlepsza gra RPG w jaka do tej pory gralem. Nie sadzilem, ze kiedykolwiek napisze cos takiego o polskiej grze, ale lubie sie mylic :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z "nową grą plus". Ukonczylem wlasnie gre na poziomie "krew, pot i lzy" i chcialbym dalej grac ta sama postacią na poziomie "droga ku zagladzie", ale nie da sie. Pojawia sie komunikat "nowa gre plus mozna rozpoczac tylko po wybraniu stanu gry zapisanego po po ukonczeniu podstawowej wersji gry". Co to jest ta podstawowa wersja gry? Jak rozumiem to jest bez dodatku "serce z kamienia", ale czemu to niby przeszkadza? Jak probuje wczytac jakis zapis, to pojawia sie napis:"gra nie zostala jeszcze ukonczona"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu NG masz do zrobienia save, który wczytujesz do NG+.

Gra sama Cię poinformuje kiedy będziesz wykonywać tego save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie, to ja juz bylem w NG+. Ukonczylem gre pierwszy raz na poziomie trzecim, po czym przeszedlem na poziom czwarty (krew, pot i łzy) poprzez NG+. Teraz chciałbym przejsc gre na ostatnim poziomie trudnosci i dalej rozwijac obecna postac; nie chce tworzyc nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale tak sie nie da jak Ty chcesz. Musisz wczytac save ze zwyklej gry, wybrac krew, pot i lzy i nastepnie znowu wzmacniac Geralta.

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie NG+. Rozumiem, że zaliczę większość misji pobocznych, zleceń, zaliczę pytajniki w mapie itp. Po czym przechodzę grę i chcę zacząć NG+. Czy w nowej grze wszystkie misje-pytajniki wracają czy co zaliczone to zaliczone? 

 

Albo inaczej: co zostaje w NG+ a co zostaje zabrane.

Edytowane przez AbovePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie NG+. Rozumiem, że zaliczę większość misji pobocznych, zleceń, zaliczę pytajniki w mapie itp. Po czym przechodzę grę i chcę zacząć NG+. Czy w nowej grze wszystkie misje-pytajniki wracają czy co zaliczone to zaliczone? 

 

Albo inaczej: co zostaje w NG+ a co zostaje zabrane.

Tu https://www.vg247.com/2015/08/18/the-witcher-3-new-game-plus-out-now-heres-everything-you-need-to-know/ masz wypisane co przechodzi do ng+ a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu NG masz do zrobienia save, który wczytujesz do NG+.

Gra sama Cię poinformuje kiedy będziesz wykonywać tego save'a.

 

Czyli jak rozumiem. Takiego czegos jak NG++ nie ma? To troche slabo. Chcialem sobie troche ulatwic gre i mocna postacia przejsc ostatni poziom trudnosci, ale widze, ze nic z tego i bede musial od zera zaczac na najwyzszym poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z GDC fragment, a właściwie fragmentunio z dodatku Krew i Wino:

Lepszy rydz niż nic :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że karty do gwinta nie przechodzą do NG+, ale jeżeli zebrałem w pierwszym podejściu 99%, a w drugim dozbieram te brakujące, to gra jakoś to połączy czy nic z tego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że karty do gwinta nie przechodzą do NG+, ale jeżeli zebrałem w pierwszym podejściu 99%, a w drugim dozbieram te brakujące, to gra jakoś to połączy czy nic z tego? 

O ile wiem to trzeba zebrać wszystkie w jednym podejściu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w dupie, bo nie zagrałem w gwinta w balu u Vegelbudów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w dupie, bo nie zagrałem w gwinta w balu u Vegelbudów. 

No , ja nie zagrałem w ogóle ani 1 partii przez 165 godzin do ukończenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , ja nie zagrałem w ogóle ani 1 partii przez 165 godzin do ukończenia gry.

Sporo tracisz, bo Gwint jest naprawdę fajną grą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tracisz, bo Gwint jest naprawdę fajną grą :)

Ja bym śmiało stwierdził że to najlepsza mini gra jaka kiedykolwiek pojawiła się w jakimkolwiek tytule :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , ja nie zagrałem w ogóle ani 1 partii przez 165 godzin do ukończenia gry.

Zagrałeś w Białym Sadzie na początku gry ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałeś w Białym Sadzie na początku gry ;-)

Aleś Ty czujny, trafiony - zatopiony :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś przeciek czy w fizycznym wydaniu Krew i wino znajdą się kolejne dwie talie Gwinta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×