Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Główny wątek ukończony, do odwiedzenia tylko znaki "?" na wodach w Skellige. Do 35lvl brakuje mi....189 pkt. Jeśli chodzi o moje zakończenie:

 

Wiesiek zrobił super miecz dla Ciri, spotkanie w karczmie, potem historia, że ona została mega Wiedźminką, a on z Yennefer z dala od wszystkiego tylko jedzenie, spanie i bzykanie

 

Grałem równiutki miesiąc, od 19-ego czyli dnia premiery do teraz. Każdego dnia, myślę, że sporo ponad 150 godzin. Mógłbym wymieniać bugi i niedoskonałości jak zbugowane misje, brak "oznaczenia" jakie karty do znalezienia i gdzie, rozdzielanie XP za misje...i z dziesięć innych. Dla mnie gra WYPAS. Gdy tylko wyjdą poprawki - gram ponownie. 

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to dla mnie set kota (późniejsze tiery) wygląda strasznie gejowato. Aż tak obcisłe fatałaszki nie pasują mi do Geralta. Gra jest na tyle łatwa nawet na najwyższym poziomie, że gram tylko w tym, co mi się podoba :P Tak jak i w Fashion Souls :biggrin:

Edytowane przez Silvena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

 

Mam tego elfa uwolnionego, szukałem go zaraz po tym jak go uwolniłem ale nigdzie w pobliżu go nie było (a wg. jego słów obóz miał być rozbity "w pobliżu")

Gdzie konkretnie jest ta lokacja?

Pogrzebałem w internetach i mówią, że tu:

post-21356-0-17623500-1434740343_thumb.j

Szczerze mówiąc, to dla mnie set kota (późniejsze tiery) wygląda strasznie gejowato. Aż tak obcisłe fatałaszki nie pasują mi do Geralta. Gra jest na tyle łatwa nawet na najwyższym poziomie, że gram tylko w tym, co mi się podoba :P Tak jak i w Fashion Souls :biggrin:

Hehe kobiece podejście :biggrin:

Ja miałem wahania, bo mi się najbardziej set Niedźwiedzia podobał, ale ze względów praktycznych grałem Gryfem.

Szkoda, że Wilka dali dopiero teraz. Najfajniej wygląda według mnie.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja z tym naliczaniem xp-wybrałem sie na skellige z 22 lvl i teraz za główne misje fabularne dostaje po 5 xp

Easy, ja dokładnie z 22lvl też tam zaczynałem...

 

 

p.s. SITHMAN

 

przy kolekcjonowaniu wilka, jak wziąłeś ten stożkowy"kamień"  w ruinach wieży, tam gdzie z boku stoją drewniane rusztowania, podświetla mi się on, ale jest nieco wyżej w zamurowanym oknie i nie mogę zabrać

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to dla mnie set kota (późniejsze tiery) wygląda strasznie gejowato. Aż tak obcisłe fatałaszki nie pasują mi do Geralta. Gra jest na tyle łatwa nawet na najwyższym poziomie, że gram tylko w tym, co mi się podoba :P Tak jak i w Fashion Souls :biggrin:

Geralt nawet w damskich gaciach nie wygląda gejowato! (sprawdzone) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

 

LoL to faktycznie niedaleko od miejsca uwolnienia...

Szukałem tego elfa na całej wschodniej stronie mapy. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem na etapie książek to już wiem (choć w grze też było), że nie lubi obcisłych ciuchów. Zresztą tak jak ja :P

Ale najlepszy był tekst w książce jak Geralt był na imprezie z Yen i obiecał nie pić, (cytat niedokładny): "Geralt nie pił, dublet pił" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To który zestaw mi doradzicie: szybkie ciosy + Igni? :biggrin: Popylam obecnie w takim długim, czerwonym płaszczu ze Skellige bo mi się wygląd podoba :P

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da sie powrócić do nie wykonanego zadania pobocznego gdy wchodzę w zadania i dane zadanie nie ukończone nie mozna go oznaczyć jest na czerwono a mianowicie chodzi mi czy w jakiś sposób mozna je wykonać ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mozesz zaczac gre od nowa.

tzn?całkowicie nowa gra

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 NEW GAME zaczac gre od nowa. Nowa postac na 1 lvl cala przygoda od nowa... i wtedy postarac zrobic quest jeszcze raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEW GAME zaczac gre od nowa. Nowa postac na 1 lvl cala przygoda od nowa... i wtedy postarac zrobic quest jeszcze raz...

no nie zle kur....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zle kur....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dlatego warto grać na kilku zapisach gry. W przypadku takiej sytuacji wracasz do odpowiedniego zapisu i wykonujesz najpierw zadanie, które wcześniej pokazało Ci się jako nieukończone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto grać na kilku zapisach gry. W przypadku takiej sytuacji wracasz do odpowiedniego zapisu i wykonujesz najpierw zadanie, które wcześniej pokazało Ci się jako nieukończone.

 

Albo isc przed siebie i nie plakac nad rozlanym mlekiem...

 

Co za ludzie;/ Najlepiej jakby gra jeszcz mowila, Uwaga po przekroczeniu tego punktu - zadania : a , b , c oraz g nie beda mozliwe do wykonania - zastanow sie dobrze, masz szczescie ze to nie zycie i kazdy wybor mozna cofnac wczytujac save...bo masz ich kilka Poprostu LOL.

No ale kazdy sie bawi tak jak umie najlepiej...

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo isc przed siebie i nie plakac nad rozlanym mlekiem...

 

Dokładnie tak, przecież jest tyle zadań pobocznych, że nie wykonując jakiegoś nic się nie dzieje. Oczywiście są tacy co chcą jak najwięcej wynieść z gry, dlatego też podałem taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co to za misja do pominięcia?

Chyba trzeba się grubo postarać, żeby coś pominąć w tej grze.

Mi się zdarzyło to co większości z Was - "drób w opałach" (nawet cholera nie wiem jak i kiedy to pominąłem) i "jaskinia snów", którą zrobiłem do końca, a która w pewnym momencie gry i tak ląduje w koszyczku "nie ukończonych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki może i świetne pod Twojego builda, ale pod mojego nadal wybieram kota (preferuję walkę w zwarciu oraz ofensywne podejście, ponad defensywę). Ale wygląd jest naprawdę fajny, szczególnie poziom mistrzowski. Chociaż szczerze mówiąc mi najbardziej z wyglądu podoba się kiecka, czyli set niedźwiedzia...

 

PS. Mógłbyś wrzucić staty mieczy (chociaż mistrzowskich)?

Staty: http://www.gosunoob.com/witcher-3/mastercrafted-wolf-gear/attachment/witcher_3_mastercrafted_wolf_gear_stats/

 

Sam fakt, że jest to wzmocniona zbroja, a nie lekka już powoduje, że mi nie pasuje do builda (chodzi mi konkretnie o skilla pod lekkie zbroje). Przyrost punktów adrenaliny mam już na takim poziomie po rozbudowaniu czerwonego drzewka umiejętności, że nie potrzebuje większego. Dla mnie wybór jest prosty, tylko set kota :) Jedni polecają grę znakami, a ja twardo polecam czerwone drzewko - lekkie ciosy, brak obrażeń podczas uników, rozbudowana adrenalina i zwieńczenie w postaci krwawienia (w skrócie).

Lekka zbroja w połączeniu ze skillem szkoły kota daje ogromny bonus do obrażeń krytycznych. Grałem wcześniej zestawem zbroi kota i mieczy niedźwiedzia - chyba najlepsze połączenie, bo te miecze mają dodatkowy bonus do krytycznych obrażeń 75%. I to jest moc. Ze znaków i tak korzystałem głównie z Quen, a teraz też z alternatywnego Axii. Próbowałem build na same znaki i mi nie podszedł. Ale build z zestawem wilka skierowany na walkę a nie znaki też się sprawdza. Mam teraz punkty rozłożone tak:

OwsPvmq.jpg

R6Bx9E7.jpg

XC2FRtV.jpg

Nie brałem uników, bo z większą mocą znaków lepiej sprawdza się Quen i wziąłem Niezabijalność żeby odblokować kolejną linię w czerwonym drzewku. Niby tylko 5 umiejętności z czerwonego drzewka ale w zupełności wystarczają. Nie dość, że za skill gryfa do średniej zbroi jest bonus mocy znaków i same elementy zbroi dają jeszcze trochę to mają też bonus do ataków, a jak do wszystkich wolnych slotów zbroi wsadziłem same kamienie dodające po 5% do ataków to dało porządnego boosta do obrażeń, tak że mam teraz obrażenia od ataków mieczem srebrnym ok. 2000, stalowym 1400 a moc znaków 122% i szansę na podpalenie 100%. Muszę jeszcze na nowo skompletować zestawy kota, gryfa i niedźwiedzia na aktualnym save'ie żeby bardziej potestować.

 

A propos umiejętności Niezabijalność - wiedzieliście o takim patencie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo isc przed siebie i nie plakac nad rozlanym mlekiem...

Co za ludzie;/ Najlepiej jakby gra jeszcz mowila, Uwaga po przekroczeniu tego punktu - zadania : a , b , c oraz g nie beda mozliwe do wykonania - zastanow sie dobrze, masz szczescie ze to nie zycie i kazdy wybor mozna cofnac wczytujac save...bo masz ich kilka Poprostu LOL.

No ale kazdy sie bawi tak jak umie najlepiej...

widze ze bardziej sie przejołeś tym niż ja !!! Po to jest to forum zeby zapytać a nie zaraza żeby cwaniakować LOL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest kowal  z Kaer Muile, też Skellige.

Jeśli jesteś daleko z fabułą i kowala nie ma, to przeczytaj mój post #4624 w tym temacie :)

Gdzie jest te Kaer Muile bo nie moge znalezc:?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest te Kaer Muile bo nie moge znalezc:?:(

Literówka, przepraszam :)

Chodzi o Kaer Muire na Skelliige. W pracy jestem, nie mam jak sprawdzić więc poszukaj na mapie albo wygoogluj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sciągnąć dlc z rynsztunkiem szkoły wilka? W elementach powiązanych w menu ps4 z ikona w3 nie takiej opcji. :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wczesniej byla o tym mowa!

Strona 233, post 4642

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez konsolę jak wejdziecie do psstore, najedźcie na zakładkę gry - dalej - dlc - i trzeba przejść do końca w prawo tam, gdzie jest mała zakładka "dlc". Wchodzicie w nią i tam wśród różnych dlc do innych gier będzie dodatek z rynsztunkiem Wilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jak już skończyłem fabułę i zostały mi znaki zapytania i same szare zadania o niskich poziomach to już mnie nic nie zaskoczy wysokim poziomem przeciwników przy moim 36, a tu proszę, archegryf na 48 z czaszką na jednej z wysp Skellige i quest poszukiwania ukrytego skarbu na 48.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×