Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Grając na czerwonym drzewku na najwyższym poziomie trudności zginąłem raz w walce z archegryfem (zatruł, a następnie ściągnął mnie skrzydłem na hita)...w tej grze się po prostu nie umiera.

 

A jestem aktualnie tuż po

bitwie o Kaer Morhen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu gry (+/- 80h) 

W 80 godzin ukończyłeś grę ze wszystkimi pobocznymi, odkryte wszystkie "?", wyzwania, zlecenia itp.? Księga Rekordów Guinnessa :) A ja do klubu emerytowanych graczy albo Płotkę na dopalaczach muszę chyba, bo mam końcówkę fabuły,  Skellige na morzu WSZYSTKIE znaki ? do odkrycia (poprzednie lokacje wyczyszczone) - po 120 godzinach straciłem rachubę...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 80 godzin ukończyłeś grę ze wszystkimi pobocznymi, odkryte wszystkie "?", wyzwania, zlecenia itp.? Księga Rekordów Guinnessa :) A ja do klubu emerytowanych graczy albo Płotkę na dopalaczach muszę chyba, bo mam końcówkę fabuły, Skellige na morzu WSZYSTKIE znaki ? do odkrycia (poprzednie lokacje wyczyszczone) - po 120 godzinach straciłem rachubę...

Tak jak pisałem. Odpuściłem sporo znaków w Skallige na morzu.

Aha, w ogole odpuściłem Gwinta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaki zapytania odkrywaj.

 

Panie, juz dawno znaki zapytania zrobione ;) Nie ma co odkrywac wlasnie :sad:

 

 

A co do czasu gry ... mi zajeło troche ponad 300h. (mało uzywałem Płotki, wolałem biegać, by ewentualnie czegos nie przegapic)

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, juz dawno znaki zapytania zrobione ;) Nie ma co odkrywac wlasnie :sad:

...no to trochę lipa jeżeli wszystko odkryłeś, zrobiłeś wszystko w grze i 34 poziom.

Ja skończyłem na 34 ale miałem pełno znaków zapytania i 35 wbiłem dobijając trofki za headshoty itp.

Za każdą panienkę w Passiflorze za 40 koron ma 4 punkty expa.

Cyklop na Skellige dużo expa daje.

DIabli dół - zawsze masz kilku chłopków - wymieciesz w mig i wrócisz. 

Rozwiązań jest kilka, jak chcesz to coś wymyślisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaki zapytania na otwartym morzu mogli sobie darować bo jest to najnudniejsza rzecz w Wiedźminie 3. Nic tam nie ma poza kontrabanda i jedyny powód zbierania ich to, że pilnie potrzebujemy kasy. Do tego nie ma za to żadnej ciekawej nagrody i nic się nie dzieje tylko woda, my i czasami wieloryb się pojawia. Za pierwszym razem jak zobaczyłem wieloryba to byłem zachwycony, ale to za mało by męczyć się z odkrywaniem tych ?.

 

Sterowanie podczas nurkowania jest denerwujące i często występują z nim problemy. Wiele razy miałem problem, że nie mogłem zanurkować. Wciśnięcie  :square: nie powoduje żadnej reakcji, ale na szczęście wczytanie gry naprawia ten problem. Podobnie jest z łódką. Wsiadamy na nią i chcemy szybko płynąć a ona porusza się w ślimaczym tempie. Ten problem można rozwiązać szybciej bo wystarczy wstać i usiąść ponownie za starem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całą grę na najwyższym poziomie nigdy "pilnie" nie potrzebowałem kasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całą grę na najwyższym poziomie nigdy "pilnie" nie potrzebowałem kasy :P

też się dziwie bo czytałem opinie że z kasą krucho i ten glich z perłami na zarobek, daleko nie doszedłem a mam 23k na koncie, zbieram wszystko ile się da, broń, pancerz sprzedaje kowalom, płatnerzom i kasa wpada...

 

 

Znaki zapytania na otwartym morzu mogli sobie darować bo jest to najnudniejsza rzecz w Wiedźminie 3. Nic tam nie ma poza kontrabanda i jedyny powód zbierania ich to, że pilnie potrzebujemy kasy. Do tego nie ma za to żadnej ciekawej nagrody i nic się nie dzieje tylko woda, my i czasami wieloryb się pojawia. Za pierwszym razem jak zobaczyłem wieloryba to byłem zachwycony, ale to za mało by męczyć się z odkrywaniem tych ?.

Należy się cieszyć że nie ma trofika za 100% :)

 

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie podczas nurkowania jest denerwujące i często występują z nim problemy. Wiele razy miałem problem, że nie mogłem zanurkować. Wciśnięcie :square: nie powoduje żadnej reakcji, ale na szczęście wczytanie gry naprawia ten problem. Podobnie jest z łódką. Wsiadamy na nią i chcemy szybko płynąć a ona porusza się w ślimaczym tempie. Ten problem można rozwiązać szybciej bo wystarczy wstać i usiąść ponownie za starem.

Steruj galkami podczas nurkowania. Lewa w gore plyniesz, prawa w gore nurkujesz i w dol wyplywasz:) O niebo lepiej:) Nie raz mialem ochote rzucic padem uzywania kwadratu i kolka:/

Ps. Gdzie znajde wyciag z mandragory czy jakos tak (w pracy jestem i nie mam jak sprawdzic)? Do zrobienia bialej mewy.

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyzak86 oczywiście steruje analogami a  :square: używam tylko do rozpoczęcia nurkowania, ale to nie zmienia faktu, że sterowanie pod wodą jest skopane. Nawet na lądzie czasami ciężko trafić w drzwi a co dopiero gdy nurkujemy i szukamy skrzyń schowanych wewnątrz statków. Zdarzyło mi się nawet utopić bo nie dałem rady wypłynąć przez to sterowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc z rynsztunkiem szkoły wilka wg mnie najlepsze z dotychczasowych, poza tym sam zestaw jest świetny, zarówno wygląd jak i statystyki. Kilka fotek seta dla zainteresowanych.

Podstawowy:

post-52323-0-01991400-1434720518_thumb.jpost-52323-0-77190500-1434720548_thumb.j

Ulepszony:

post-52323-0-70084900-1434720564_thumb.jpost-52323-0-61776500-1434720578_thumb.j

Wyśmienity:

post-52323-0-43464200-1434720597_thumb.jpost-52323-0-70314600-1434720629_thumb.j

Mistrzowski:

post-52323-0-64263900-1434720639_thumb.jpost-52323-0-72844000-1434720651_thumb.j

Fotki mojego autorstwa, na screenach dostępne staty każdego z ulepszeń zbroi. A wam jak się podoba ten rynsztunek? ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pojawił sie teraz, a nie w podstawowej grze? A tak bialy wilk musial biegac w gryfie lub kocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pojawił sie teraz, a nie w podstawowej grze? A tak bialy wilk musial biegac w gryfie lub kocie.

...bo nie zdążyli go zrobić? Albo a jak obiecali 16 darmowych DLC to musieli coś na siłę poodrzucać i na siłę pocięli grę? ;)

Sam sobie wybierz teorię spiskową.  Wszystko przez elfy i wozaków!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc z rynsztunkiem szkoły wilka wg mnie najlepsze z dotychczasowych, poza tym sam zestaw jest świetny, zarówno wygląd jak i statystyki.

Statystyki może i świetne pod Twojego builda, ale pod mojego nadal wybieram kota (preferuję walkę w zwarciu oraz ofensywne podejście, ponad defensywę). Ale wygląd jest naprawdę fajny, szczególnie poziom mistrzowski. Chociaż szczerze mówiąc mi najbardziej z wyglądu podoba się kiecka, czyli set niedźwiedzia...

 

PS. Mógłbyś wrzucić staty mieczy (chociaż mistrzowskich)?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z setem wilka. Kupiłem zapiski od Hatoriego, od kowala w Novigradzie, we wsi Zalipie i w twierdzy na Skellige. Czy to już wszystkie? Bo zebrałem wszystkie te schematy, nie mam więcej poszukiwań wilka w dzienniku, a niektórych rzeczy mi brakuje, nie mogę zrobić ulepszonych rękawic i spodni. Jakiś bug, czy jeszcze gdzieś trzeba kupić zapiski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że w tym temacie nie należy narzekać na W3, ale wciskanie ludziom, że wybory z drugiej części mają jakieś istotne dla fabuły znaczenie to jakaś farsa. Tak więc można olać na PS4 symulację wyborów. 

 

Niezależnie od tego, czy zabiło się Hanselta czy nie i tak nie żyje. Słyszymy na ten temat 2 zdania i tyle.

Kaedwen..jakie Kaedwen? Wszędzie tylko "czarni", a ze starej północy ostał się tylko Radowid.

No i jeszcze ku**wa Saskia i Iorveth nie pojawiają się w ogóle w grze (nie skończyłem gry, ale niestety ktoś mi ją w tym zakresie "zespoilował"). 

Jeśli do zakończenia przygody nie spotkam Letho to już w ogóle kij CDP Red w oko. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z setem wilka. Kupiłem zapiski od Hatoriego, od kowala w Novigradzie, we wsi Zalipie i w twierdzy na Skellige. Czy to już wszystkie? Bo zebrałem wszystkie te schematy, nie mam więcej poszukiwań wilka w dzienniku, a niektórych rzeczy mi brakuje, nie mogę zrobić ulepszonych rękawic i spodni. Jakiś bug, czy jeszcze gdzieś trzeba kupić zapiski?

Jeszcze jest kowal  z Kaer Muile, też Skellige.

Jeśli jesteś daleko z fabułą i kowala nie ma, to przeczytaj mój post #4624 w tym temacie :)

Ja wiem, że w tym temacie nie należy narzekać na W3, ale wciskanie ludziom, że wybory z drugiej części mają jakieś istotne dla fabuły znaczenie to jakaś farsa. Tak więc można olać na PS4 symulację wyborów. 

 

Niezależnie od tego, czy zabiło się Hanselta czy nie i tak nie żyje. Słyszymy na ten temat 2 zdania i tyle.

Kaedwen..jakie Kaedwen? Wszędzie tylko "czarni", a ze starej północy ostał się tylko Radowid.

No i jeszcze ku**wa Saskia i Iorveth nie pojawiają się w ogóle w grze (nie skończyłem gry, ale niestety ktoś mi ją w tym zakresie "zespoilował"). 

Jeśli do zakończenia przygody nie spotkam Letho to już w ogóle kij CDP Red w oko. 

akurat Letho powinieneś spotkać i całkiem fajny quest jest z nim.

Statystyki może i świetne pod Twojego builda, ale pod mojego nadal wybieram kota (preferuję walkę w zwarciu oraz ofensywne podejście, ponad defensywę). Ale wygląd jest naprawdę fajny, szczególnie poziom mistrzowski. Chociaż szczerze mówiąc mi najbardziej z wyglądu podoba się kiecka, czyli set niedźwiedzia...

 

PS. Mógłbyś wrzucić staty mieczy (chociaż mistrzowskich)?

Akurat staty setu Wilka to połączenie wszystkich pozostałych setów, więc powinny pasować do każdego builda ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatku nr 2 z tego tygodnia, odpowiedź jednego z REDów na forum Wiedźmina:

 

 

Patch 1.05 chcemy udostępnić w przyszłym tygodniu. Dziś zarzucę na forum pelną listę zmian, natomiast co do stroju Triss, mamy małe trudności techniczne i staramy się to rozwiązać. Jak tylko będziemy coś wiedzieć, damy znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w tego gwinta zgodnie ze wskazówkami (przy okazji wielkie dzięki dla SephitoTa za zdjęcia talii ) - wpadło mi już nawet kilka kart bohaterów ("Yennefer of Vengerberg", "Philippa Eilhart", "Vernon Roche").

Teraz poluję na "Geralt of Rivia" i "Cirilla Fiona Elen Riannon" i moje pytanie: pierwszą ma wg. rozpiski Thaler, Seven Cats Inn, Novigrad   - w  tej karcznie nie ma takiej postaci, pojawia się tam w ramach jakiegoś questu?

Ciri ma Merchant, Camp in Novigrad Forest   -  gdzie konkretnie jest ta lokacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thaler czyli Talar.

Masz z nim związane questy. Jest szpiegiem, oficjalnie szewcem. W jednej z misji ratujesz go.

maxresdefault.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy: Talar pojawi się w odpowiednim queście i wtedy możesz z nim zagrać.

Co do Ciri, to dokładnie nie pamiętam, ale

chyba jest to Elf, którego najpierw musimy uratować i wyciągnąć z klatki.

Potem gdzieś faktycznie jest lokacja nie oznaczona na mapie, w której można go spotkać przy ognisku.

Dokładnej lokalizacji jednak nie pamiętam

 

edit: sprawdziłem i się zgadza - jest to małe obozowisko Scoia'tael. Poszukaj lasu w okolicach Novigradu. Jeśli oczywiście wcześniej go uwolniłeś.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

 

Mam tego elfa uwolnionego, szukałem go zaraz po tym jak go uwolniłem ale nigdzie w pobliżu go nie było (a wg. jego słów obóz miał być rozbity "w pobliżu")

Gdzie konkretnie jest ta lokacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat staty setu Wilka to połączenie wszystkich pozostałych setów, więc powinny pasować do każdego builda ;)

Sam fakt, że jest to wzmocniona zbroja, a nie lekka już powoduje, że mi nie pasuje do builda (chodzi mi konkretnie o skilla pod lekkie zbroje). Przyrost punktów adrenaliny mam już na takim poziomie po rozbudowaniu czerwonego drzewka umiejętności, że nie potrzebuje większego. Dla mnie wybór jest prosty, tylko set kota :) Jedni polecają grę znakami, a ja twardo polecam czerwone drzewko - lekkie ciosy, brak obrażeń podczas uników, rozbudowana adrenalina i zwieńczenie w postaci krwawienia (w skrócie).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym nie wiedzialem i mam poziom 18 misja głowna obecnie na 13 lvl , mam tez misje poboczne na 12lvl ze 2 i potem na 14. Wiec duzo expa strace ,a chcialem wbic ten 35. Dla mnie bzdura jest , ze najpewniej rynsztunek kota zdobede dopiero pod koniec gry. I co przejde 1 misje glowna i koniec gry. Cala gre liczysz na ta zbroje ,a potem jej nie uzyjesz bo skonczysz gre.

Beznadzieja z tym naliczaniem xp-wybrałem sie na skellige z 22 lvl i teraz za główne misje fabularne dostaje po 5 xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×