Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Briama to on żadnych kart nie ma :/ Jeśli to on to grubo :) Jedyne co mogę dodać że gram na NG+ i chyba za pierwszym podejściem kupiłem od niego karty ale karty nie przechodzą na NG+ :/

 

Ja również na NG+ mam zamiar zebrać wszystkie karty. Posiłkuję się tą stroną.

 

http://gwentcards.com/

 

Zmieniam język w grze na angielski. Następnie na podanej stronie wybieram lokalizację i sprawdzam czy mam wszystkie karty.

 

No i oczywiście gram ze wszystkimi napotkanymi osobami, jeśli mam taką możliwość

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka kart da się pominąć więc najlepiej jeszcze sprawdzić które.

Korzystałem z tego: http://www.playstationtrophies.org/forum/the-witcher-3-wild-hunt/267721-card-collector-trophy-guide-detailed-guide-how-collect-em-all.html

Wypisałem sobie wszystkie karty oznaczone jaki missable i pamiętałem żeby o nich nie zapomnieć.

Trofeum zdobyłem na 1.08 z tym poradnikiem i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z PSS odnośnie "Wiedźmin 3: Dziki Gon Pakiet Dodatków":

Wymagana jest pełna wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

 

Więc tak, będziesz potrzebował płyty z podstawową wersją gry do uruchomienia dodatków.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheszki

f83019cdd3116cd9ba8970600db9b06a.jpg

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeszedłem i nie chce mi się drugi raz grać :(

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeszedłem i nie chce mi się drugi raz grać :sad:

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Zrób sobie przerwę i zacznij nową grę plus. Jeśli odblokowałeś około 60 punktów umiejętności, sporo receptur na eliksiry i odwary oraz pozbierałeś i wytworzyłeś mistrzowskie wiedźmińskie pancerze i miecze to zobaczysz, że w NG+ Wiedźmin jest praktycznie jak zupełnie inna jeszcze lepsza gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?Uwolniłem i grałem w gwinta z kowalem z jawornik ale on nie daje karty za wygraną :/ nie gadajcie że bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna istotna karta, którą można zdobyć, a w zasadzie kupić od gościa uwolnionego z klatki dotyczy handlarza, który po uwolnieniu pojawia się we wsi Glińsk (ang. Claywich). Od pozostałych można wygrać tylko randomowe karty, więc nie są oni szczególnie istotni ze względu na ogrom innych npc-ów z którymi możesz pograć o randomy. Być może zdobyłeś wszystkie randomowe karty, stąd też nie dostajesz ich już od zwykłych handlarzy/kowali/itp.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat od reszty dostaje ale od niego nie dostałem ale ok. Poczekam jak rozwinie się sytuacja :) Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nawet jeśli jest to jakiś bug, to nie ma tragedii, bo on daje tylko randomy, które dostaniesz od wielu innych npc-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie na temat wątków przyczynowo-skutkowych pomiędzy zadaniami Dorwać Juniora <-> Skarb Hrabiego Reuvena <-> Gangi Novigradu. Żeby ominąć spoilery, powiem tak - te wszystkie zadania mają jeden wspólny mianownik. Czy jest jakaś optymalna kolejność ich wykonywania? Czy można stracić część scenek dialogowych poprzez zbyt szybkie postępy w którymś z nich, przez co np. inne automatycznie przeniesie się na nowy cel? Jak na razie to tego robię kawałek, potem tamtego, żeby ani jednego dialogu nie stracić ani nic. Czy mogę po prostu wykonać je jedno po drugim, bez zwracania uwagi na kolejność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, posmutniałem, że to już za mną. I pomyślałem... a może by tak platynę zrobić? Pierwszą? W Wieśku? To byłby wyczyn! :P

 

Pytanie, platynę robić na NG+ czy raczej od nowa przechodzić na najtrudniejszym poziomie trudności? A Może wczytać savea gry którą już przeszedłem i tam np. robić trofik z headshotami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć ktoś wie gdzie to ?

 

"The merchant at the Scoiat'ael camp south-west of the city" 

Edytowane przez loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, posmutniałem, że to już za mną. I pomyślałem... a może by tak platynę zrobić? Pierwszą? W Wieśku? To byłby wyczyn! :P

 

Pytanie, platynę robić na NG+ czy raczej od nowa przechodzić na najtrudniejszym poziomie trudności? A Może wczytać savea gry którą już przeszedłem i tam np. robić trofik z headshotami?

 

Trofeum z headshotami równie dobrze możesz robić w NG +

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - macie jakiś sposób na bug z brakiem klucza do klatki? Wybilem bandziorów, ale nikt nie mial klucZa. Wyczytałem save to samo. Jakieś pomysły?

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie Letho

niestety wtracilem sie do akcji, ktora chcial zrobic Letho i pozabijalem reszte bandytow (lowcy) i teraz wiesc,ze Letho nie zyje nie rozejdzie sie po swiecie. Kazalem mu jechac do Kear Morhen. Czy bede go miec w swoik zespole podczas zbierania przyjaciol?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie Letho

niestety wtracilem sie do akcji, ktora chcial zrobic Letho i pozabijalem reszte bandytow (lowcy) i teraz wiesc,ze Letho nie zyje nie rozejdzie sie po swiecie. Kazalem mu jechac do Kear Morhen. Czy bede go miec w swoik zespole podczas zbierania przyjaciol?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

tak pojawi się i pomoże

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 82h, doprowadzając postać do 35 poziomu, skończyłem trzecią część przygód Geralta. Nie jest to najlepsza gra w jaką w życiu grałem, ale z całą pewnością, jest to tytuł, który stanie się klasykiem. 

 

Na plus:

 

- konstrukcja, wielkość i projekt świata;

- dobra fabuła;

- świetne zadania poboczne;

- znakomicie napisane dialogi;

- oprawa audiowizualna

 

Na minus:

- fatalna postać Yennefer z jeszcze gorszym dubbingiem

- nędzny system walki

- kiepski system rozwoju postaci

 

Nie będę wystawiał swojej subiektywnej oceny końcowej, bo nie lubię się bawić w cyferki, ale Wiedźmina 3 mogę z czystym sumieniem określić jako grę bardzo dobrą, ale nie znakomitą. W fabularne DLC jednak z wielką chęcią zagram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Lepiej grac w Wiedzmina 3 z patchami od samego poczatku czy bez roznicy? Aktualizacja ma 7 gb i ciagnie sie jak krew z nosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej grac w Wiedzmina 3 z patchami od samego poczatku czy bez roznicy? Aktualizacja ma 7 gb i ciagnie sie jak krew z nosa...

 

Lepiej troszkę poczekaj i pobierz ten patch. Może wiele nie poprawia, ale przynajmniej wygląda ekwipunku jest czytelniejszy no i nasz Biały Wilk szybciej się porusza (jak zmienisz w ustawieniach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie trofeów.

Żeby wykonać 10 kontraktów to tylko z ludźmi jest to możliwe?

Wyrzucić w powietrze za pomocą znaku aard który poziom znaku musze mieć i gdzie to zrobić?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×