Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. na na pierwszy rzut oka nic nie zauważyłem....  tewraz może trochę ale nie  jest to jakoś szczególnie oczojebne że tak powiem. :)

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, YT w niczym nie jest winne, tutaj jest direct-feed tego gameplay'u do sciagniecia (~1GB): https://mega.co.nz/#!VtlCRDaL!T9VUfnQDsulcBt3usnnkU1_qNCAkS1xTeHdtKYhs2tA i wyglada to identycznie, tak sie po prostu dzieje jak gra nie ma stalego framerate'u i niektore klatki sa wyswietlane tylko raz a inne duplikowane (dlatego wlasnie nikt nie robi gier w 45FPS tylko albo w 30 albo w 60), wszyscy ktorzy mieli okazje pograc na GC pisza, ze framerate w KZ:SF byl "unlocked", dlatego tez samo GG nie mowi otwarcie ze multi bedzie w 60FPS tylko ze w tyle celuja (ale teraz w sumie nie maja wyjscia bo juz sie wszyscy na to nastawili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówili coś już w wsparciu 3d ? może prawdziwe full HD w 3d . musiało by to naprawdę nieźle wyglądać

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie:

 

inTNDXKS156r1.gifiDq5wPGHuf9s4.gif

iCmZc7LRMFxA2.gififT8SqXB1Z5Wz.gif

ibm3aFcsp40q1w.gifibwHcxxvNRO8l0.gif

ilXhmqwSKxiY0.gifiyrk4pK5Dw80j.gif

ivLlRa3LahpzD.gif

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie i mam nadzieję, ze darują sobie to move, chyba ze zrobią oddzielne serwery dla grających na padzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję ,że dodadzą obsługę psmove. W KZ3 grało się całkiem fajnie, szkoda tylko ,że multiplayer nie trzymał klatek na równym jak poziomie i czuć było spore opóźnienie i skoki celownika przy graniu na move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie i mam nadzieję, ze darują sobie to move, chyba ze zrobią oddzielne serwery dla grających na padzie.

Racja, chociaż bardziej przydałoby się, aby gry na PS4 roździelały ludzi grających na padach i myszkach. Chciałbym,  żeby to był standard w każdej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka dobra o telefonie do Amsterdamu żeby nie strzelani do Yoshidy. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, chociaż bardziej przydałoby się, aby gry na PS4 roździelały ludzi grających na padach i myszkach. Chciałbym,  żeby to był standard w każdej grze.

Po starcie konsoli nie będzie adapterów dla myszek i mam nadzieje ,że długo się nie pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz potwiedzone w wywiadzie, ze Co-op'a nie bedzie. Ale zestaw jak najabrdziej okazyjny, sama konsola + KZ to 460euro, wiec za dodtkowe 40 dostajemy drugiego pada i kamerke, czyli wszystko czego potrzeba, zeby miec uniwersalny zestaw na kazda okazje.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił taki zestaw, do tego DC z Plusa i nowa gra twórców SuperStardus i witaj nowo generacjo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa wydaje się fajna, jest przejrzyście, graficznie miodzik, jeżeli będzie można dowolnie zmieniać poziom zdrowia, co automatycznie przełoży się na dmg broni, to będzie świetne multi, aż do premiery Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie mozna dowolnie ustawiac poziom zdrowia i HP regen, potwierdzone na Twitterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy MOTY ;)
Zajebista sprawa, czyli zakup na 100%.

 

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w Killzone zawsze było zajebiste. Na pewno kupię Shadow Fall w bundlu z PS4. Absolutny must have nadchodzącej generacji.

Jednak ta mapa z ostatniego filmiku strasznie mi się nie podoba. Wszystko jakieś takie kolorowe i świecące... Fuj! Nie pasuje to do Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bedzie godny rywal z BF4.

Po K3 bylem strasznie wkur na ta gre,poniewaz 70% czasu zgony byly od jakis botow,wiezyczek.Dla mnie taki syf jest bezsensu.Tutaj widze,ze normlanie bedzie mozna sie postrzelac,bez zadnych idiotyzmow psujacych rozgrywke.

Tylko te tarcze..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze to nie problem, bo będzie pełna customizacja serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×