Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnajdę się po kapitalnej Forzy Horizon 2 czy będę miał wrażenie, ze gram w popłuczyny?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał wrażenie że grałeś w popłuczyny

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnajdę się po kapitalnej Forzy Horizon 2 czy będę miał wrażenie, ze gram w popłuczyny?

Graficznie to Ci gałki oczne wypali i wypłucze, natomiast model jazdy sprawi że poczujesz iż grasz w popłuczyny (po fm2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby cieszyć się całą zawartością DC z season passem, wystarczy kupić wersję Playstation Plus z SP za 84zł czy pełną wersję za 124zł i osobno SP za 54zł? Czym te wersje się różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup wersje PS+ z SP. Chyba że nie masz Plusa to musisz kupić droższą wersje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g7CBr1X.jpg

 

Edit. Rushy potwierdzil że to fake.

 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, 15 funtów za to chcą? To już lekka przeginka, u nas pewnie koło 80 zł, o ile to nie fake jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie fake. Po co mieliby robić osobną grę dla SUVów? Dla motocykli zrobili, bo to jednak spora odskocznia od samochodów, a SUVy mogą dodać normalnie w DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę też mogą chcieć za to mimo wszystko. Ale sam pakiet samochodów raczej odpada, a wątpię żeby robili nowe eventy jak w motorach. No nic, zobaczymy.

Niech rozwijają tą grę, ale 80 zł teraz za każdy dodatek jak coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, żeby za darmo rozdawali, ale jeśli dobrze pamiętam płatne DLC z samochodami kosztowały 25zł. W tych paczkach było 5 samochodów i 11 eventów. Niech nawet dadzą 25 eventów i biorą za to 35zł, ale więcej samochodów raczej nie ma jak dać. Wśród SUVów nie ma dużego wyboru. Audi Q7, BMW X5, Mercedes GLE, może Cadillac Escalade i Bentley Bentayga i chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech oni lepiej zrobią paczkę japońskich sportowych fur, bo na to już dość długo ludzie czekają :)

Marzy mi się RX7 i Supra, ale wiem że to niemożliwe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod nazwą na tym screenshocie jest oznaczenie "bundle". Jeśli to nie fake, to może ta wersja będzie zawierać podstawkę DC + dlc z suv'ami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał może też problem z osiagnięciem "Weekendowy wojak"? Mam 14 motocykli na 15 poziomie i dalej nie wchodzi, a tylko tego mi brakuje do platyny, osiagniecie wymaga niby 12 moto na 15lvl

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ksys03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że rushy ma to do siebie że zawsze wrzuca na twittera jakieś podpowiedzi na temat nadchodzących zmian w DC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie coś pisali, że to trofeum jest póki co zbugowane. https://www.reddit.com/r/Driveclub/comments/3vde17/weekend_warrior_trophy_glitched/

Dzięki za odpowiedź, no to trzeba czekać aż naprawią. Już miałem wcześniej wymaksowane 12 ale z motocyklami z touru ebr, myślałem ze ich nie zalicza, dzisiaj się zdziwiłem jak wyexpiłem ostatnie moto z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię suvy za komfort jazdy, ale dodawanie ich do gier typowo wyścigowych to nieporozumienie. Może kolejne będą pickupy, rodzinne vany, furgonetki i furmanki. Powinni sie w tym evolution wsiąść w garść i zamiast z tym wyskakiwać, tak jak patricko wspomniał poszukać innych marek (mazda, subaru, honda, mitsubishi, ford, i jeszcze by się pewnie cos znalazło) i umieścić ich auta w juz w istniejących klasach. A jak nie ma pomysłu na auta to zrobić nowe trasy. Bardziej niż suvy wolałbym klasę klasycznych aut sportowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia hatchbacków też nie powinno być, bo to małe i dla bab, a jednak są. Nie miałbym nic przeciwko, żeby pojeździć sobie X5 M czy Range Roverem Sport SVR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wprowadzenie małego zamieszania tamtym postem ze zdjęciem. Rushy potwierdził że to fake. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ostatnio dłużej w plusową wersję i zaczynam żałować, że nie kupiłem Driveclub w tej promocji z okazji Black Friday. Jeździ się zacnie, a i sama promocja była zacna.

 

No nic... pozostaje mi czekać na jakieś promo, albo zapoluję na płytkę w dobrej cenie. Może chce ktoś sprzedać? ^_^

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, aby odblokować zadania elitarne? Mam 54 lvl, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Edytowane przez Razor87PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×