Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałbym nic przeciwko temu żeby wprowadzili Season Pass 2.0, wolałbym raz zapłacić i potem spokojnie zaciągać wszystkie nowinki niż srać po 30pln co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście przekroczyliśmy próg. Mi to wygląda na Włochy :biggrin: No, ewentualnie Hiszpanię?

Edytowane przez jashimara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko by nie przeciągnęli w druga stronę, niektóre lokacje wyglądają przeciętnie, miejskie mogą wyjść jeszcze gorzej. Mogli dać jakas piaszczystą, kurz i piasek na drodze.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka trasa w mieście byłaby rewelacyjna! Bardzo zazdrościłem Xboxowcom, że w FORZA można na takich pojeździć. Mają świetny klimat. Czekam zniecierpliwiony (zaczynając robić od świąt eventy z season passa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem gry, ale mam pytanie. Pełna wersja PlayStation®Plus DRIVECLUB™ i Przepustka sezonowa jest teraz za 54 zł w ps store. Musze miec wykupionego ps plusa na tym samym koncie na ktorym planuje zakup Driveclub czy jest mozlowosc miec osobne konto z ps plus i osobne z Driveclub ? Bo przyznam ze wlasnie zalezy mi na 2 mozliwosci.

 

Ps juz chyba wiem jak to dziala, trzeba miec ps plus aby kupic ta wersje gry. A jak to wyglada gdy uplynie czas ps plusa ?

Edytowane przez isco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cokolwiek zapłacisz to jest już Twoje na zawsze, nie ważne czy masz Plusa czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego DC z SP, tylko pytanko. Muszę, teraz każdą pozycję z osobna pobierać ze stora, czy te wszystkie elementy mi się same pobiorą?

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osobno. Miłego klikania :-) (ja szczęśliwie mam to już za sobą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh... dzięki :) 

 

Co za głupota, jeszcze ten sklep potrafi tak zamulić czasami, że masakra. Wracam do klikania...

 

tapping.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Jako ze dopiero zaczynam chcialbm odvlokowac jeden samochod z dlc amg abym mial go w do wyboru w trakcie swobodnych przejazdow. Jak moge to zrobic? Cos przy nim jest napisane ze musze osiagnac range 3 czy jakos tak. Od wczoraj wbilem juz z 10 i nie do konca rozumiem. Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi o range 3 w klubie merca

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ serwery obciążone. W wielu grach tak wiec i DC ma swoje problemy z świętującymi graczami.

Trzeba mieć na uwadze, że wygrywając wyścig na tablicy wyników możemy być na drugim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi o range 3 w klubie merca

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dzieki zobacze. Dopiero teraz zobaczylem ze sa rangi jeszcze w konkretnych samochodach. Rozumiem ze aby to wbic powinienem po prostu jezdzic dowolnym mercedesem w dowolnych wyscigach? Liczy sie ilosc kilometrow przejechanych?

Druga rzecz czy musze dolaczyc do jakiegos klubu aby zdobywac jakies dodatkowe punkty?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dołączyć, albo zrobić sobie swój, jednoosobowy team - za to są dodatkowe punkty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. A co do pierwszego pytania?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada multi w Driveclub ? Jest mozliwosc scigania sie z kumplem na jednym torze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dołączyć, albo zrobić sobie swój, jednoosobowy team - za to są dodatkowe punkty...

A jak zrobić jednoosobowy team, żeby punktu nabijało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż w menu club, tobie tych pkt chyba nie będzie nabijać, ale będziesz miał dostęp do aut klubowych.

Dziekuje. A co do pierwszego pytania?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

tak, liczba km dana marka

Jak wyglada multi w Driveclub ? Jest mozliwosc scigania sie z kumplem na jednym torze ?

jest, tylko online, na publicznych lub prywatnych lobby, bark lokalnego multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż w menu club, tobie tych pkt chyba nie będzie nabijać, ale będziesz miał dostęp do aut klubowych.

Mam założony klub i właśnie nie mam dostępu do aut klubowych. Jest napisane, że klub jest nieaktywny i dlatego nie mam dostępu. Coś gdzieś trzeba zaznaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluby są nieaktywne dopóki nie ma 2 członków. Musisz kogoś zaprosić i wtedy bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np nowe konto na konsoli i zaproś sam siebie

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby odblokowac tego mecedesa s 65 musze miec 6 range klubu milosnikow mercedes benz. Same merce mam juz na 6 poziomie i nic. Sorry wiem ze mecze ale chce to auto :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zablokowane bo mam 5 poziom w klubie merca, wbije 6 i napisze czy odblokowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×