Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na telefonie siedząc w pracy to nie są 2 min.. W każdym razie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 zl to razem z podstawka teraz jest + SP wiec ta cena jak najbardziej :) sam tez kupilem i nie zaluje

samego SP za 54 zl to chyba bym nie kupil

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 zł za podstawkę i passa to promo dla posiadaczy plusowej wersji. Pudełkowe i cyfraki kupione osobno mają niestety taką samą cenę za samą przepustkę, co już takie atrakcyjne nie jest.

 

Po wczorajszej krótkiej posiadówce jestem mocno nakręcony na dalszą jazdę. W końcu jakieś trudniejsze wyścigi, w których mały babol ma poważne konsekwencje i w których nie wygrywam z zamkniętymi oczami. No i ta grafika + udźwiękowienie. Model jazdy też mi się podoba, jest świetnie wyważony - wymaga zaangażowania i skupienia, nie powodując przy tym frustracji. Zapowiada się duża dawka porządnego szusowania. :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez gra sie podoba :) czasem trzeba kilka przejazdow zrobic zeby zaliczyc wszystko na zloto :) ale gra sie przyjemnie...

graficznie jest super... nieraz ogladajac krajobraz zaliczylem bande :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DC nie ma możliwości ścigania się na podzielonym ekranie tak jak jest to możliwe w forzie albo gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DC nie ma możliwości ścigania się na podzielonym ekranie tak jak jest to możliwe w forzie albo gt?

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto podlaczyc sie do jakiegos klubu? mamy tu jakis by sie przylaczyc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, kluby są do 6 osób, wiec o forumowym zapomnij

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto podlaczyc sie do jakiegos klubu? mamy tu jakis by sie przylaczyc? :)

 

jak chcesz mam 1 wolne miejsce w klubie... dodaj mnie do znajomych to wysle Ci zaproszenie do klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi płatnymi samochodami? Wykupiłem "Season pass" a i tak muszę płacić za dodatkowe auta... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to te auta można wygrać normalnie za zrobienie reputacji w danej marce. Tak było z Ferrari i LaFerrari, jeśli dobrze pamiętam.

No chyba, że coś zmienili od tamtego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi płatnymi samochodami? Wykupiłem "Season pass" a i tak muszę płacić za dodatkowe auta... :biggrin:

Za które mussiz płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari i Renault są płatne bodajże, bez względu czy masz SP czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można je normalnie odblokować w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagrać w DC ale mam kłódkę, ostatnio skończył mi się ps plus. Grę kupiłem na premierę wersje dla plusowiczów. Nawet nie mam jej w bibliotece o co chodzi? Ktoś może mi powiedzieć jak pobrać grę jeszcze raz?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagrać w DC ale mam kłódkę, ostatnio skończył mi się ps plus. Grę kupiłem na premierę wersje dla plusowiczów. Nawet nie mam jej w bibliotece o co chodzi? Ktoś może mi powiedzieć jak pobrać grę jeszcze raz?

A nie aktywowałeś może ostatnio też tej darmowej wersji która była w Plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem do koszyka darmową wersje ale czemu zniknęła mi pełna wersja zostały tylko dodatki i season pass 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem do koszyka darmową wersje ale czemu zniknęła mi pełna wersja zostały tylko dodatki i season pass

Jak dałeś do koszyka (czyli kupiłeś) to nadpisałeś licencję (i zamiast full wersji masz edycję dla PS+) - ja miałem ten sam problem ostatnio. Kontakt z supportem Playsation Cię czeka...

PS. Kontakt telefoniczny oczywiście. I możesz sobie przygotować numery transakcji albo daty zakupu tej pełnej wersji i ewentualnie SP...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za syf nawet nie mam tego w historii zakupów

Pierwszą pozycją jest  

DRIVECLUB™ Tour Pack 1

 

Rozpoczęcie 27/11/2014 Traci ważność - Pozostało -

a później wszystkie dodatki a samej gry brak 

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloszki, musisz niestety poznać prawdę.

Wytrwałość to słowo klucz. Po 5 minutach to można w inne gry wygrywać.

W DC liczy się czasami milisekunda zawahania.

Jak również mniemam masz porywczy charakter i po dzwonie dajesz "od nowa". Nie rób tego. Gra ma tzw. system catch up. Komputerowi przeciwnicy poczekają i jeżeli pogonisz to możesz jeszcze wygrać wyścig.

Teraz trochę szczerości. Na srebrne gwiazdki to można na 2 promilach zaliczać. Jeżeli tego nie ogarniesz to może dobra książka będzie lepszym wyborem.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie ja mam problem z dwoma pucharkami. 

Chodzi mi o "Do 3 razy sztuka"... niby zaliczyłem te 3 czasy w jeden próbie i pucharka nie mam... Dlaczego?

Drugi pucharek to"nie do pokonania"... Wysłałem swoje wyzwania do kumpla, w żadnym nie wygrał a pucharka jak nie było tak nie ma... 

 

Fajnie gdyby wpadły bo niedługo bym wpił platynkę... Łowcą nie jestem ale fajnie zdobyć taki pucharek w lubianej przez siebie grze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie ja mam problem z dwoma pucharkami. 

Chodzi mi o "Do 3 razy sztuka"... niby zaliczyłem te 3 czasy w jeden próbie i pucharka nie mam... Dlaczego?

Drugi pucharek to"nie do pokonania"... Wysłałem swoje wyzwania do kumpla, w żadnym nie wygrał a pucharka jak nie było tak nie ma... 

 

Fajnie gdyby wpadły bo niedługo bym wpił platynkę... Łowcą nie jestem ale fajnie zdobyć taki pucharek w lubianej przez siebie grze :)

 

Milion razy już o tym tutaj było... Z tymi trzema czasami to jest tak, że każdy następny musi być lepszy od poprzedniego i trzeba to zrobić w sekwencji trzech okrążeń z rzędu. Banalnie proste do wykonania.

 

Natomiast żeby dostać pucharek za wyzwania, to kumpel musi wziąć udział w każdym z nich i mieć gorszy wynik. Jeżeli kumpel nie weźmie udziału w wyzwaniu i go nie ukończy, nie zostanie ono zaliczone.

 

A tak swoją drogą... Driveclub jest zajebisty! Ten model jazdy tak mi podpasował, jakby twórcy projektowali go specjalnie dla mnie.  ^_^  Biorąc pod uwagę promocyjną cenę za podstawkę + season pass, dokonałem chyba najlepszego ekonomicznie zakupu w 2015 roku. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×