Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Super, dzięki wielkie. :D Jeszcze tylko zapytam - konsolę będę miał dopiero w piątek, także nie mam jak sprawdzić. Jest jakieś demo tej gry w PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz kafle wielkości telewizora, ciężko cokolwiek ominąć :)

True. Menu jest fajnie rozwiązane. Nie ma miliona ikon które są naruchane na małym obszarze. Jest ich mało...są wielkie i bardzo przejrzyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie. :D Jeszcze tylko zapytam - konsolę będę miał dopiero w piątek, także nie mam jak sprawdzić. Jest jakieś demo tej gry w PSS?

Dema nie ma. Kiedyś było "lepsze demo" za darmo dla plusowiczów.

Ale jak chcesz kupić Drivecluba na promocji w PSS to musisz to zrobić do 1:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nabyłem DC jako iż promocja była zacna :) Debiut w grach samochodowych :P Ciekawe czy będzie rzucanie padem czy też wciągnie mnie jak małe bagienko. Jak na razie podoba mi się rywalizacja ze znajomymi co do rekordów prędkości driftu itp. na odcinkach tras :) Fajne, fajne... Tylko skill na razie tam maciupeńki że przed ostatnie miejsce to dla mnie wyczyn! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra na PS4 i trzeba przyznać że klasa sama w sobie. Grafika, model jazdy, menu, dzwięki tej grze w sumie nic nie brakuje. Ma tylko jedną wadę, aby mieć wszystkie możliwe wyścigi trzeba zakupić dodatkową zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie oceny dostałaby ta gra gdyby wyszła dopiero teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"7/10. było by 9 ale 2 lata opóźnienia to przegięcie"

 

:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 2 lata opóźnienia? Gra miała się ukazać jako tytuł startowy dla PS4, ale pojawiła się dopiero po ponad 10-ciu miesiącach. 

DRIVECLUB to moja ulubiona ścigałka na tę konsolę i aż mi żal tyłek ściska, gdy spoglądam na średnią ocen na metacritic. 

Z pewnością dalej sporo osob wytyka ją palcem i mówi - "Driveclub? To ta gra co miała rok obsuwy i przez pół roku nie działała?"

Obecnie chyba żadne studio produkujące gry, nie wspiera i nie wkłada tyle serca w rozwój swojej gry, co Evolution Studios w DC. 

Dali ciała przy premierze, to fakt, ale hej - nie poddali się. Zaakceptowali porażkę i robili wszystko, aby poprawić wizerunek zarówno gry, jak i swój.

I moim zdaniem to im się udało. 

Edytowane przez Marcossik
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób takich jak ja, które dopiero zaczynają przygodę z PS4, ta gra zdecydowanie zasługuje na te 9/10. Po pierwszym odpaleniu gry zbierałem szczękę z podłogi. ;)

 

Teraz tylko ciekawe czy Evolution Studio wyda kolejnego SP. W podstawce 1035 gwiazdki już wpadły. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 2 lata opóźnienia? Gra miała się ukazać jako tytuł startowy dla PS4, ale pojawiła się dopiero po ponad 10-ciu miesiącach. 

 

gdyby wyszła teraz, miała by 2 lata opóźnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja nie mogę się doczekać świąt: wreszcie sprawdzę czy ten SP aż taki dobry jak wszyscy chwalą. W podstawce zabrakło mi tylko 4 gwiazdek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja nie mogę się doczekać świąt: wreszcie sprawdzę czy ten SP aż taki dobry jak wszyscy chwalą. W podstawce zabrakło mi tylko 4 gwiazdek :P

Zajebisty. Jednak po pewnym czasie przychodzi myśl: Przydałyby się jakieś nowe trasy:( Mimo to Bikes trochę odświeża rozgrywkę, ale i tak mam nadzieję na nowe lokacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

! Motor bez dodatku Bikes !

 

Wraz z nowym patchem Evo dodało darmowy motor do gry. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem Bikes, nabijcie 10 poziom odznaki KTM (auto KTM X-bow w klasie super, od 4tego do wymaxowania 10tego lvlu zajęło mi to niecałe półtorej godziny), odblokujecie motor KTM, którym możecie śmigać na każdej trasie w pojedynczych eventach bez dodatku Bikes :biggrin:

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest teraz najwyższy lvl? GTA Spano ląduje u mnie na 1 miejscu w kategorii " dmuchawiec, latawiec, zarzucacz " dziadostwo straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko boli serduszko jak zyebali Koenigsegga... Rzuca tym autem jak szmatką, gdzie w rzeczywistości klei się do drogi jak cholera. Tutaj jakikolwiek skręt to praktycznie drift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko boli serduszko jak zyebali Koenigsegga... Rzuca tym autem jak szmatką, gdzie w rzeczywistości klei się do drogi jak cholera. Tutaj jakikolwiek skręt to praktycznie drift.

Tak samo jak w tym Ferrari bodajże Evoluzione. Nie da się tym jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa technologia prezentująca wyboje na trasie w akcji:

 

1449309505-driveclub-tm-20151205103320.p

 

 

 

1449309598-driveclub-tm-20151205104202.p

 

1449309723-driveclub-tm-20151205105002.p

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram od wczoraj na kierownicy i jest super. Na padzie nie było takiego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, że ten bruk nie jest prawdziwy...powoli zaczynam głupieć. Wygląda to niesamowicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×