Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm. A ten poziom to Ty dokladnie na co patrzysz? To chodzi o sławę w danym samochodzie czy co?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tej, że DC z SP był w promo, może warto zorganizować jakieś wyścigi w multi. Jakby znalazło się więcej osób to można zrobić wyścigi drużynowe, wszystko z komunikacją ofc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze jak cos. Tylko kiepsko mi idzie strasznie wiec miejsce juz mam zarezerwowane :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem DC wraz z SP i mam problem. Dalem do pobrania wszystkie dodatki, a gdy przechodze w grze do tych wyscigow to pisze aby wykupic w psn, gdy dam dalej jest napisane ze zakupiono a grac w nie nie moge ....

 

Ps. Juz dziala, to chyba przez problem z psn 

Edytowane przez isco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu grania w Driveclub z ciekawości sprawdziłem czy będę w stanie poprawić swój czas na Venom Hot Lap. Udało mi się po kilkunastu próbach uzyskać czas 1:14:579. Podobnie Hot Lap II 1:17:993   :shok:

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge wbic 6 range w klubie mercedesa? Po prostu jezdzic mercedesami w na dowolnych trasach czy robic konkretne zawody?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloszki. Musisz jeździć Mercedesami. Gdzieś tam w statystykach kierowcy jest klub Mercedesa i wyświetla się ile km musisz przejechać do kolejnego poziomu,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Sam juz na siebie jestem wsiekly bo jestem upierdliwy jak dziecko. Dzieki za cierpliwosc. Mam nadzieje ze do jutra juz to znajde i w koncu troche tej gry opanuje :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie tego Driveclub+SP co teraz jest w promocji za 54 zl 

moze ktos obeznany powiedziec ile tych dodatkow w tym SP jest ? 

bo z tego co gdzies slyszalem SP obejmowal dodatki do ktoregos tam miesiaca tylko ale nie wiem dokladnie co i jak

 

edit... 

dobra juz mniej wiecej wiem co i jak :) ale chyba za te pieniadze to warto to kupic :)

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto. Tyle contentu za 54 zł nigdzie nie dostaniesz :P SP zawiera wszystkie dotychczas wydane dodatki (oprócz DriveClub Bikes), czyli 38 samochodów i 176 dodatkowych zawodów. Samych dodatków jest chyba 9 + darmowy AMG i All Stars. 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Otóż kupiłem sobie cyfrową wersję DriveCluba w dniu premiery, a ostatnio (jak były przeceny na różne dodatki) dokupiłem sobie SP i całość działała jak trzeba. Z 2-3 dni temu, z full wersji zrobiła mi się wersja dla Plusowiczów, oraz pojawiła się możliwość upgradu do pełnej wersji (za 42zł). SP (wedle sklepu i biblioteki) kupiony i zainstalowany, a mimo to nie mogę grać w dodatki bo niby musze zrobić upgrade do full wersji. Licencje sprawdzone, Plus aktywny, gra ponownie ściągnięta (przez sklep na konsoli i przez www) i zainstalowana, a mimo to dalej za przeproszeniem dupa. Na amerykańskim forum ludzie mają podobny problem http://community.us.playstation.com/t5/Games-Services/Driveclub-full-license-lost-after-PS-version-activating/td-p/45363310

Ktoś miał podobny przypadek i udało się go rozwiązać? Kontakt z pomocą Sony oczywiście w planie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa sie w tej grze zmienic domyslny poziom trudnosci na latwiejszy? Nie te lata chyba juz i nie ogarniam. Oczywiscie dalej chcialbym zdobywac zlote gwiazdki :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli dodać poziom trudności łatwiejszy, ale nie wiem czy to już zrobili? Wtedy zdobywasz srebrne a nie złote gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nawet ten jest zbyt ciezki. Jeden blad i jestem ostatni i juz bez szans na powrot na premiowane miejsce.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji przewijania ? Bo nawet jak mi sie uda jakims cudem wygrac to pad jest po prostu mokry :p

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na trofeum:
 

21S756479.png Unbeatable

Win 5 of your own Solo Challenges after sending them to at least one other player.

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dodać i podesłać 5 wyzwań, pojadę tak żeby mieć gorszy czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz ewentualnie drugie konto na konsoli i sam sobie wyślij wyzwania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mi powie o co kaman z tym trofikiem do 3 razy sztuka... robi jak w opisie i jakos nie chce wpasc

 

dobra juz mam....

zmylily mnie niektore opisy ze trzeba zrobic w sumie 3 okrazenia a tam trzeba zrobic 1 lipne i potem 3 kazde lepsze od poprzedniego :)

(albo przynajmniej kazde lepsze od pierwszego) tego nie jestem  do konca pewien

Edytowane przez TaMLiN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jest trochę mylący.

Wejdź w normalną próbę czasową z głównego menu i zrób 3 okrążenia, każde szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skusiłem się w końcu na Driveclub z Season Passem - w obecnej promocji aż szkoda tego nie kupić. ;)

 

Krótka przejażdżka za kółkiem Ferrari F50 szybko utwierdziła mnie w przekonaniu, że dokonałem świetnego zakupu. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×