Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież traci się punkty za tego typu przewinienia... w singlu to działa, multi jeszcze nie miałem przyjemności odpalić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewaliscie sie w multi jezeli gracz nie jest karany w wyscigu za przewinienia typu sciecia zakretu, uderzenie innego kierowcy itp.?

Powinno być przynajmniej tak jak w singlu - spowalnianie auta na kilka sekund.

Obecnie odejmuje tylko punkciki..., którymi nikt się nie przejmuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś może Driveclub z Wielkiej Brytanii? interesuje mnie czy jest polska wersja językowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokują darmochę na weekend?

Nie. Przecież nawet nie uporali się z serwerami dla osób które kupiły full wersję...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś może Driveclub z Wielkiej Brytanii? interesuje mnie czy jest polska wersja językowa.

 

ja mam z UK ale cyfrową. nigdzie nie widzę nawet opcji zmiany języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak się nad tym zastanowić to jest to wprost żenujące.

Opóźnili grę o rok...  A wydali taką, która nie jest skończona, ma masę błędów i jest mocno okrojona. 

Gra, która miała służyć jako MMO, nie działa w sieci, bo ich zaskoczyły serwery albo ich brak. 

Grafika jest niezła, ale to nie jest to co zapowiadali.

Odliczanie 3,2,1, po wyjechaniu kilka centymetrów za trasę... 

Niewidzialne ściany 2 m od trasy... Kurna, paranoja.

Sam model jazdy nie jest zły, wrażenie prędkości, też daje radę... Dobrze odwzorowane środki.

Nie wiem czy tylko ja dostrzegłem błąd, że jak się zatrzymam i oglądam z różnej strony samochód, to jest spieprzone światło - raz ciemno, za chwilę zbyt jasno...

Jednym słowem - gra dramat.

Pewno za 2 miesiące, będzie grywalna i pełna... Ale mimo wszystko było to po prostu oszukanie nas klientów.

 

I muszę odnieść się do FH2 (pomimo, że to inny rodzaj), może i inne priorytety ale tak powinna wyglądać gra samochodowa na next gena.

Oni jakoś się nie reklamowali jako społecznościowe doświadczenie ale można wstąpić do klubów, lub założyć własne i to do 1000 graczy!

Tak samo rywalizacja na każdym kroku po wstąpieniu do takowego... Świetnie rozwiązane współzawodnictwo, gra podaje w dobry sposób, kogo wyprzedziliśmy, kogo gonimy, itd. Tabelki, detale, itd.

A sama gra - to jest gra od pasjonatów motoryzacji dla graczy... I czuć to w każdej minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z UK ale cyfrową. nigdzie nie widzę nawet opcji zmiany języka.

 

 

 

Zaryzykowałem i pobiegłem do sklepu ASDA po pudełko. Ku mojemu zaskoczeniu zostałem powitany pełną, polską wersją językową  :)
Więc śmiało można zamawiać DRIVECLUB z UK  :)
Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu by przeglądać wszystkie poprzednie strony, dlatego pytam. Co jest z tę wersją Drive dla plusowiczów? Czemu nie ma jej do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu by przeglądać wszystkie poprzednie strony, dlatego pytam. Co jest z tę wersją Drive dla plusowiczów? Czemu nie ma jej do pobrania?

Nie mam czasu rozpisywać się dlaczego jej nie ma...

Bez jaj, jak by tu 10000 stron było. Zresztą od 3 dni na każdej stronie o tym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu by przeglądać wszystkie poprzednie strony, dlatego pytam. Co jest z tę wersją Drive dla plusowiczów? Czemu nie ma jej do pobrania?

Bo statek zatonął i wszystkie kopie rekiny zjadły:P A tak ps. jak mam ściągnięte te 3 giga to w trybie czuwania będzie się reszta ściągać? bo nie chce zostawić na noc a rano się okaże że lipa :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo statek zatonął i wszystkie kopie rekiny zjadły:P A tak ps. jak mam ściągnięte te 3 giga to w trybie czuwania będzie się reszta ściągać? bo nie chce zostawić na noc a rano się okaże że lipa :P

Będzie ściągać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu by przeglądać wszystkie poprzednie strony, dlatego pytam. Co jest z tę wersją Drive dla plusowiczów? Czemu nie ma jej do pobrania?

 

Nie masz czasu to uzyj google, na to tez nie masz czasu to poczekaj az jakis news ciebie zaatakuje.

Serio - na tej samej stronie pare postow wyzej masz link do wiadomosci ostaniej - wiecej nie wiadomo:

 

masz tu link i nie dziekuj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/76114-driveclub/?p=1072502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczodrość Sony pozwoliła mi na bezproblemowe przejechanie kilku wyścigów w trybie multi, i to co się tam wyprawia, to jakaś masakra - istne Destruction Derby jak już ktoś wcześniej zauważył. Wszyscy grzeją na pałę, bez oglądania się na innych - chyba nikt nie przejmuje się punktami, tylko liczy na jak najwyższą pozycję. Mam nadzieję, że kluby trochę to utemperują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałeś w wyścigi po sieci? :)

Grałem :) ale myślałem, że skoro już autorzy wprowadzili te punkty i premiują czystą jazdę, to chociaż część graczy w sesji będzie chciała je zdobywać - wiem, naiwny jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#DriveClub - przemowil na FB okolo godziny temu:

 

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/708701232547573

 

 

  • 318119_424767604274272_1616758752_n.jpg?
    Driveclub We're sorry that PlayStation Plus members are having to wait to download the free PS Plus Edition of the game and start playing.

    This is only temporarily, to reduce the load and traffic on the servers - we'll share an update with you as soon as we have more news about this

 

Jeden z komentow pod newsem nic nie wyjasniajacy poza tym ze plusowicze nie maja poki co sie pytac kiedy ich darmowe demo wyladuje do pobrania.

 

I jeszcze jedna łamiąca wiadomosc:

Pare osob twierdzilo ze kontaktujac sie z Sony mozna uzyskac zwrot pieniedzy - zakladam ze warto prosbe umotywowac paragrafami odnosnie niezgodnosci towaru z umowa oraz postraszyc jakims rzecznikiem praw konsumenta.

 

 

Carter Eggenberger I requested one from playstation and they told me to wait 3-5 business days and my account would be refunded.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po ich komentarzach na fejsie że traktują tych co czekają na wersje PŁATNĄ (bo kupujemy ps plus) PS+ Edition jak jakiś pasożytów i jeszcze piszą bezczelnie że wersja darmowa. Ciekawe jak dużo osób kupiło ps plus dla driveclub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto jeszcze wierzy w te bajdy o serwerach XD Ile osób już kupiło bo nie mogło wytrzymać? Rzucą darmową pewnie po weekendzie bo sporo osób chciało pograć zapewne przez weekend, ale jako że dema nie ma to sobie kupią za raptem 169 zł. No i hajs się zgadza :D

Jak zarobią to wtedy pewnie pomyślą czy wrzucić tego ochlapa :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×