Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzent ocenia tak jak on to widzi, a średnia ocen tej gry na poziomie 6 i 7 nie jest bez powodu, a początkowe problemy na pewno nie pomagają. Nie po to się płaci ponad 200 zł, żeby czekać tydzień aż najważniejszy element w grze ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak bete przetestujecie i juz bedzie wszystko jak nalezy to wtedy zakupie ta gre. Dobrze ze nie poniósł mnie hype...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak bete przetestujecie i juz bedzie wszystko jak nalezy to wtedy zakupie ta gre. Dobrze ze nie poniósł mnie hype...

A co za rozbica czy kupisz teraz albo pozniej? Albo sie godzisz na takie kur***kie zagrywki albo nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica... Kupujac produkt za 250 pln chce otrzymac kompletna gre bez takich sytuacji jak teraz ze bugi czy bie dziala iles tam rzeczy w tym multi... To moje pieniądze ciężko zarobione i kupujac dany produkt oczekuje ze spełni moje oczekiwania tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za rozbica czy kupisz teraz albo pozniej? Albo sie godzisz na takie kur***kie zagrywki albo nie...

 

Mniej emocji....

 

Roznica jest dosc znaczna  - pamietajmy ze teraz gry maja miec dobre otwarcie i sprzedaz  liczy sie w 1 tygodniu, miesiacu, kwartale. Wiele gier ktore nie sprzedaly sie na poczatku byly pogrzebane przez wydawcow nawet jesli sprzedaly sie dobrze ale zajelo im to rok czy wiecej - to wydawcy i tak nie byli zadowoleni.

 

Przywolam inny przyklad - GT5 nie kupilem na premiere (bo wtedy nawet nie planowalem posiadania konsoli) a historie gry znam z forow Internetowych i powiem ze tutaj PD wydalo produkt rozwojowy, sporo DLC, 20pare patchy. Takie zagrania mi sie nie podobaja i nie ma znaczenia czy jest to GT od PD czy firma Krzak placac pelna cene za gre nie chce produktu rozwojowego a pelna gre (ot gracz starej daty) ale kupilem dopiero GT5 Academy Edt z cala masa dotatkow juz ostro połatane i o tej edycji raczej zlego slowa nie powiem.

Mysle ze tutaj tkwi roznica.

 

#DC jak wspominali tworcy z jego planem wydawniczym DLC (darmowych i platnych), bedzie uwzglednial (w teorii gloszonej przez EVO) opinie graczy i gra ma byc dla nich rozwijana. Co oznacza ze byc moze kiedys w przyszlosci pojawi sie jakis #DC complete edt ktory bedzie gra dobra a nawet lepsza. (choc jesli teraz dostana po tylku za ten online, gra sprzeda sie zalosnie - to marnie widze jakies complete edt i marnie widze zarobek evo z DLC).

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mam ale z każdą minutą wymiękam :) na PS Store mam akurat 170zł a tym bardziej że dzisiaj weekend. Naoglądałem się filmików i już sam nie wiem.

mam tak samo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac terax czy pozniej i tak nabijasz sprzedaz DC czym w przyszlosvi beda sie chwalić jaka to gra nie byla zajefajna i w ilu sztukach sie sprzedala... A to jak podeszli do samych graczy zejdzie na dakszy plan.... Tak wiec albo sie zgadzamy na takie traktowanie albo mowimy nie i czekamy na project cars...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac terax czy pozniej i tak nabijasz sprzedaz DC czym w przyszlosvi beda sie chwalić jaka to gra nie byla zajefajna i w ilu sztukach sie sprzedala... A to jak podeszli do samych graczy zejdzie na dakszy plan.... Tak wiec albo sie zgadzamy na takie traktowanie albo mowimy nie i czekamy na project cars...

 

OK Twoje zdanie, Twoj poglad - masz do niego prawo.

 

Ale tutaj nie chodzi o nabijanie czy nie sprzedazy - ja np nie kupuje gier na premiere - zazwyczaj mam opoznienie minimum 6 miesieczne.

Wracajac do mysli przewodniej tu nie chodzi o nabijanie czy nie nabijanie sprzedazy tu chodzi o to ze produkt ma spelniac moje oczekiwania.

 

Wracajac do przyladu z GT5 - ta gra nie spelnilaby moich oczekiwan w dniu premiery (nie kupuje wersji rozwojowych), ale juz  GT5 Academy Edt spelnilo moje oczekiwania a i cenowo wypadalo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac terax czy pozniej i tak nabijasz sprzedaz DC czym w przyszlosvi beda sie chwalić jaka to gra nie byla zajefajna i w ilu sztukach sie sprzedala... A to jak podeszli do samych graczy zejdzie na dakszy plan.... Tak wiec albo sie zgadzamy na takie traktowanie albo mowimy nie i czekamy na project cars...

Troche mnie śmieszy taka postawa szczerze mówiąc :P Traktowanie traktowaniem, ale ja np nie mam zamiaru sobie odbierać możliwości pogrania w dobrą gre w ramach jakiegoś protestu, bo to jest moim zdaniem po prostu głupie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstrzymuje sie z zakupem. Nie chce sobie teraz opini psuc o tej grze. Poczekam az polataja. Wszyscy robili nagonke na ta gre a studio wypuscilo niekompletna produkcję. Szkoda poczekam na wersje z plusa i po tej wersji juz zdecyduje co dalej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalem, slaby mam charakter i kupilem gre za 120 zl. Po okolo godzince grania moge powiedziec jedno - nie zaluje

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz olalem ;) fh2 na xone mieli sie na dysku teraz. Co do DC, doladowalem sobie konto na psn zeby po premierze ps+ od kopa ja kupic, a tu taki zonk :) kpina for the players

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie wytrzymałem i kupiłem :/ po graniu w forza horizon 2 pewnie będę marudził ale znając siebie i tak kiedyś bym to kupił.

Zaraz sam ocenie i wyrobie sobie opinie bo Wasze zdania są całkowicie różne i ciężko coś stwierdzić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie, bałem się bardzo arcade sterowania  ale jest bardzo dobrze, symulacja to to nie jest ale nie o to chodzi. Piękne trasy, super bryki cud miód palce lizać. Polecam każdemu, czekam teraz na multi. To takie moje 2 grosze o tej grze.

Edytowane przez ZubiDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia po przejściu Tour'u - najbardziej irytujące wady:

- Tragiczne (!) AI - po grze wyścigowej z domieszkami sim'owych elementów można by spodziewać się czegoś innego. Komputerowi kierowcy z uporem maniaka w każdym wyścigu obijają się jakby jeździli jakimiś zabawkami. Ze dwa razy zdarzyło mi się nawet, że jadący szybszym autem przeciwnik uderzył mnie w tył na szerokiej prostej startowej i to wcale nie na dohamowaniu (wtf?!). Czysta jazda w DC jest dodatkowo punktowana, nawet na ekranie wczytywania są porady w stylu "Staraj jeździć się czysto", ale nie obowiązują one chyba AI. Nie muszę mówić jaki poziom frustracji osiąga się w wyścigach, w których dodatkową gwiazdkę zdobywa się za przejechanie czystego okrążenia (na szczęście w całym Tourze są chyba tylko dwa takie eventy)? Generalnie z tego powodu prawie cały Tour przejechałem w stylu: pierwsze okrążenie przepycham się na początek stawki technikami przeciwników i uciekam im (co w sumie nie jest trudne, bo gra jest bardzo prosta).

- Tour jest bardzo krótki (i jak już pisałem łatwy) - co patrząc na poprzedni punkt można w sumie uznać za zaletę..

 

Reszta jest jak najbardziej na plus. Generalnie gra wygląda pięknie (tylko dwie/trzy trasy odstają graficznie, więc nie ma tragedii), jeździ się bardzo przyjemnie pomijając AI. Generalnie części single-player wlepiłbym takie 5-6/10. Multi to już inna sprawa, gra się świetnie, można trafić na kulturalnych randomów, a tworząc prywatne lobby będzie tylko lepiej. Do tego wyzwania osobiste/klubowe i mamy zajęcie na dłuuugie godziny. Z racji tego, że połowa multi nie działa, to wstrzymuję się z oceną, ale obstawiam, że solidne 8-9 bym dał.

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie mi lub nie.

Nie jestem jakimś wielkim znawcą i wielkim fanem wyścigów dlatego nie wymagam nie wiadomo czego.

Gra wciąga na długie godziny, a model jazdy jest stworzony dla takich niedzielnych kierowców jak ja.

 

Grywałem kiedyś w GT w pierwsze części i podczas jazdy czułem się jak bym wrócił do starych czasów ;)

Fajne uczucie, piękne widoczki i te słoneczko co oślepia  kapitalne.

 

Nie narzekam tego się spodziewałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zapłacić za tego dc częściowo ze zdrapek a częściowo z karty debetowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, można


 

Można zapłacić za tego dc częściowo ze zdrapek a częściowo z karty debetowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale lepiej załatw sobie drugi kupon zniżkowy i bierz zdrapkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro serwery hulają to jest szansa na plus edition przed środą? Jak to jest w praktyce? Pojawiają się jakieś wrzutki do PSS w inne dni?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose nie mam drugiego telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×