Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.robię przymiarkę do zakupu gry z ale...,są oferty w cenie ok 140pln z informacją że sprzedawca udostępnia produkt tylko raz.Jako,że nigdy nie kupowałem gry w ten sposób to proszę o wyjaśnienie czy jest to opcja bezpieczna i o co w szczegółach tu chodzi.Czy jest to na takiej samej zasadzie jak przy zakupie kart-zdrapek,że sprzdawca wysyła mi kod na meila który następnie wpisuję w pss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.robię przymiarkę do zakupu gry z ale...,są oferty w cenie ok 140pln z informacją że sprzedawca udostępnia produkt tylko raz.Jako,że nigdy nie kupowałem gry w ten sposób to proszę o wyjaśnienie czy jest to opcja bezpieczna i o co w szczegółach tu chodzi.Czy jest to na takiej samej zasadzie jak przy zakupie kart-zdrapek,że sprzdawca wysyła mi kod na meila który następnie wpisuję w pss?

wybaczcie za slowo, ale - co za popierdolona oferta. nie chce mi sie tlumaczyc dokladnie, w kazdym badz razie absolutnie nie warto - dlaczego? poczytaj w innym watku.

 

lepiej zrobic tak, ze kupujesz 2x zdrapki za 100 zł po 86 zł za szutke - i teraz, jeśli masz dwa konta, to używasz kuponu allegro, i płacisz 20 zł mniej od sztuki, czyli 66 zł + 66 zł=132 zł. 

i teraz placac 132 zł, czyli mniej niż kwota na która ten żałosny slot został wyceniony, kupujesz upgrade wersji ps+ za 169 zl ( mam nadzieje że masz ps+...? ), i jeszcze zostaje ci 31 zl na koncie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.robię przymiarkę do zakupu gry z ale...,są oferty w cenie ok 140pln z informacją że sprzedawca udostępnia produkt tylko raz.Jako,że nigdy nie kupowałem gry w ten sposób to proszę o wyjaśnienie czy jest to opcja bezpieczna i o co w szczegółach tu chodzi.Czy jest to na takiej samej zasadzie jak przy zakupie kart-zdrapek,że sprzdawca wysyła mi kod na meila który następnie wpisuję w pss?

 

Tu masz  caly temat o tym w szczegolach: http://www.ps3site.pl/forum/topic/80277-cyfrowe-wersje-gier-z-alledrogo/ mozesz zaczac od ostaniej strony.

To juz nie lepiej dolozyc te 30pln i miec wersje z PSS na legalu?

W skrocie dostajesz dane do konta (handel kontami jest zbroniony w regulaminie Sony SEN) pobierasz, koles zmienia dane jak padnie tobie dysk w konsoli zostajesz z niczym. 

Do tego uzywajac kodow z appki mobilnej allegro moznesz duzo taniej kupic zdrapke za 100pln i gre mozesz z PSS zakupic w podobnej cenie...

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz  caly temat o tym w szczegolach: http://www.ps3site.pl/forum/topic/80277-cyfrowe-wersje-gier-z-alledrogo/ mozesz zaczac od ostaniej strony.

To juz nie lepiej dolozyc te 30pln i miec wersje z PSS na legalu?

W skrocie dostajesz dane do konta (handel kontami jest zbroniony w regulaminie Sony SEN) pobierasz, koles zmienia dane jak padnie tobie dysk w konsoli zostajesz z niczym. 

Do tego uzywajac kodow z appki mobilnej allegro moznesz duzo taniej kupic zdrapke za 100pln i gre mozesz z PSS zakupic w podobnej cenie...

Wielkie dzięki za odpowiedź.kupię faktycznie zdrapki tylko nie bardzo wiem o co chodzi  z tymi kodami z aplikacji mobilnej,ale spoko.Wolę mieć pełnego legala niż zaoszczędzić kilka zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose nie mam drugiego telefonu :biggrin:

Nie musisz mieć drugiego telefonu - co najwyżej drugie konto :P

Zapytaj znajomych czy nie mają wolnego kuponu albo konta, żebyś mógł się postarać o ten kupon - koledzy wyżej, wyłożyli zalety finansowe takiego rozwiązania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.kupię faktycznie zdrapki tylko nie bardzo wiem o co chodzi  z tymi kodami z aplikacji mobilnej,ale spoko.Wolę mieć pełnego legala niż zaoszczędzić kilka zł.

 

Poprzednie 3 strony tego tematu przejrzyj i szukaj slow kluczowych: 'kody', 'allegro', '20', 'zdrapki' - mysle ze ogarniesz :)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.robię przymiarkę do zakupu gry z ale...,są oferty w cenie ok 140pln z informacją że sprzedawca udostępnia produkt tylko raz.Jako,że nigdy nie kupowałem gry w ten sposób to proszę o wyjaśnienie czy jest to opcja bezpieczna i o co w szczegółach tu chodzi.Czy jest to na takiej samej zasadzie jak przy zakupie kart-zdrapek,że sprzdawca wysyła mi kod na meila który następnie wpisuję w pss?

Osobiście nie polecam kupować gier gdzie tylko raz można pobrać grę. Miałem taki przypadek, po naprawie sytemu w PS4 gra mi znikła i musiałem jeszcze raz pobierać z PS STORE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam kupować gier gdzie tylko raz można pobrać grę. Miałem taki przypadek, po naprawie sytemu w PS4 gra mi znikła i musiałem jeszcze raz pobierać z PS STORE.

Ameryki nie odkryles :D

 

zaaktualizuj aplikacje mobilna allegro, wez w moje allegro >kupony, daj odbierz kupon ,zamow jedna zdrapke(lub dwie jesli nie skombinujesz drugiego konta z wolnym kuponem)i teraz wazne- musisz zaplacic przed telefon. co i jak na pewno ogarniesz bo to logiczne jest ,zreszta na allegro masz faq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie to już widzę o wszystkim się rozmawia tylko nie o grze (może nie ma o czym?).

 

Zdrapki, allegro, xbox, forza... Ogarnijcie się albo spuszczę psy ;)

 

2 razy proszę pomyśleć przed napisaniem następnego posta.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra majstersztykiem nie jest, ale na pewno lepsza od NFS Rivals które na wielu stronach dostało lepszą ocenę... DC to takie 7/10, nie zawiodłem się i nie żałuję kasy... co nie oznacza że gra jest bez wad... FH2 jest lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC wymiata. Cud miód malina. Super sterowanie, graficznie zjada to fh2 na sniadanie. Juz wkrótce dojdą efekty pogodowe. Pomijając przeboje z trybem online ta gra jest taka jaka była zapowiadana. To gra dla wszystkich z przepiękną grafika i wspanialym systemem jazdy w którym odczuwamy prędkość pojazdu jak w rzeczywistości. Takich wrażeń nie dostarczyla mi jak dotąd żadna ścigałka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowało mnie Sony masakrycznie w ostatnim czasie, ale i tak kupiłem dzisiaj DriveClub. Niewiele mogę na jego temat powiedzieć w tym momencie, ale póki co jestem zadowolony. Trasy nie są szczególnie wybitne pod względem graficznym, ale auta już jak najbardziej. Oprawa audiowizualna na plus, model jazdy również mi przypasował. Brakuje tylko tego cholernego multi, ale liczę, że to kwestia najbliższych dni i będzie można przekonać się o prawdziwym potencjale drzemiącym w tym tytule. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczom przy nowych grach pozostaje tylko na coś liczyć, liczę że naprawia to, że tamto. Do czego to doszło, ja liczę kasę i nie kupiłem. Ale znajomi chwalą więc pewnie kupię w tygodniu bo samemu w bfa grać się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczom przy nowych grach pozostaje tylko na coś liczyć, liczę że naprawia to, że tamto. Do czego to doszło, ja liczę kasę i nie kupiłem. Ale znajomi chwalą więc pewnie kupię w tygodniu bo samemu w bfa grać się nie chce.

Ja tez licze i wyszło mi na to że jak chce mieć super gry w ktore będę grał nie musząc się martwić o to ile będę musiał wydać aby dany tytuł mi poszedł na komputerze w miare przyzwoitej jakości i płynności kupilem PS4. Nie wspominajac juz o komforcie grania. Bo to twórcy gier martwią się za mnie a nie na odwrót . Edytowane przez westmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki wałek i tyle, wiedzieli że weekend i dużo ludzi nie wytrzyma i kupi w tygodniu pewnie wszystko ruszy.Też mam ciśnienie ale jakoś wytrzymam chcę sprawdzić najpierw wersje darmową czy warto bo ciężko ocenić różne opinie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nie złamią i nie kupie DC zanim nie przetestuję darmowej wersji :D  

 

kasa na PSN czeka na wydanie jeśli gra spełni moje oczekiwania :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera...,dałem ponieść sie emocjom i właśnie pobieram...,filmiki jeszcze bardziej mnie podkręciły i czas najwyższy odskoczyć od BF4 i pośmigać furami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki lol Ty w samochodówce - świat się kończy :) do zobaczenia na trasie ;p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki lol Ty w samochodówce - świat się kończy :) do zobaczenia na trasie ;p

Czekam na wspólną jazdę,graficznie to dla mnie miodek klimat też niczego sobie więc do zobaczenia na trasie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak uruchomic kierownice logitech G25 aby dziala w Drive club? bo podlaczona swieci sie kontrolka ale nie dziala trezba cos wylaczyc zalaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gra może i fajnie wygląda i jest naprawdę dobra ale ten online i serwery których brak już któryś dzień to jawna kpina. Włączę z powrotem jak online będzie działać bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak uruchomic kierownice logitech G25 aby dziala w Drive club? bo podlaczona swieci sie kontrolka ale nie dziala trezba cos wylaczyc zalaczyc?

musisz wysłać maila do Logitecha i Sony, zażądać wsparcia PS4 dla kier Logitecha. jak już to zrobią to daj nam znać. chętnie swoje podepniemy...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam ze sklepu i szok, jestem połączony z serwerami Driveclub  :shok:  trzeba ten fakt wykorzystać, bo pewnie ponownie szybko się nie powtórzy 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×