Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło komuś trofeum za 5 wygranych wyzwań indywidualnych? Wygrałem ponad 5 i nic... Czyżby kolejny bug z naliczaniem przez skopany net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadło, a przez to platynka :)

 

Może coś źle zrobiłeś, ja wysłałem 5 wyzwań koledze, kolega je przejechał z gorszym czasem niż ja( musi przejechać wyścig), zakończyły się czasy do wyzwań i wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dokładnie tak mam. W spisie zakończonych wyzwań widnieją:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz jaka ogromnie mnie irytuje(pewnie do czasu)  to brak efektu rozbryzgu wody spod kół,jadąc po pięknie wyglądających kałużach po kilku minutach zachwytu wpada w oko brak naturalnego w wypadku wjechania w wodę efektu,cała reszta jest naprawdę OK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to złudzenie, ale mam nieodparte wrażenie, że poprawili AA. Jest zdecydowanie mniej ząbków i białych kropek przy drzwiach, oknach itp. Podobnie ma się sprawa z klatkami. Na około godzinę gry nie zaobserwowałem żadnych nieprzyjemnych przycięć przy większej ilości samochodów. Na usta ciśnie się jedynie: Good Job Evo  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że DriveClub od początku był dobrą grą, ale pogrążyły ją problemy z premierą, psplus'em i serwerami. Ja tam kupiłem grę z nastawieniem na single, żeby przejść spokojnie a okazyjnie tam pojeździć w multi i się nie zawiodłem. Z każdą łatką grało się jeszcze lepiej i mam nadzieję, że teraz ludzie który ją kupią będą zadowoleni :) 

 

Aktualnie ogrywam dodatki i muszę przyznać, że AI jest w nich cholernie wymagające. Same dodatkowe zadania również. Czy Wy też macie taki problem osiągnąć średnią prędkość tym elektrycznym Renault w drugim etapie finałowego wyścigu photo finish ? Powtarzam i za cholerę nie umiem tam na tych zakrętach tego zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paczu wizualnie najlepszy tytuł na PS4, tyle w temacie. Gra się super, wszystko pradzi.

Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie , czlowiek się naczytał tych wypocin w sieci a nawet bez warunków atmosferycznych wygląda naprawdę ok i co najważniejsze model jazdy sprawia mnóstwo satysfakcji w dalszej części ale pewnie to już każdy pisal , i to że wygląda to jak nowe Project Gotham Racing prze z te "kudosy" pewnie też . . Z deszczem to po prostu kosmos na moim wysłużonym panasie , i nic nie tnie śmiga płynnie jak masełko piękne po prostu a nie jestem jakimś mega fanem wyścigów .. Ja tam się ciesze , opłacało się czekać no i pudelko idze wyrwać za grosze heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem grę pierwszy raz od ponad miesiąca i doznałem szoku. 

Po czym włączyłem photo mode i robiłem zdjęcia przez godzinę... 

Myślałem, że FH2 ma rewelacyjny efekt deszczu... No ale co wczoraj zobaczyłem w DC i fizykę zachowywania się wody podczas jazdy (szyba, karoseria) walnęło mnie o glebę. 

Czas banicji dla DC wczoraj się zakończył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło komuś trofeum za 5 wygranych wyzwań indywidualnych? Wygrałem ponad 5 i nic... Czyżby kolejny bug z naliczaniem przez skopany net?

 

Mi też nie wpadło to trofeum oraz to za jedno wygrane wyzwanie indywidualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie wpadło to trofeum oraz to za jedno wygrane wyzwanie indywidualne.

U mnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem gdzie teraz jest ten płaczek który sprzedał konsolę bo mu Driveclub nie działał...?! Mówiłem, że minie chwilę czasu i będzie żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem gdzie teraz jest ten płaczek który sprzedał konsolę bo mu Driveclub nie działał...?! Mówiłem, że minie chwilę czasu i będzie żałował.

Ma juz ponad 80h najezdzone w forzie horizon 2 i nic a nic nie zaluje...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak "nie ma cieniuf" - są odbicia :DiulG7mDs5PCmM.jpg

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórzy zdjęcia z PhotoMode jeszcze obrabiają w PS, bo na Gafie ewidentnie niektóre zdjęcia są aż zbyt piękne  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, a kiedy obiecana wersja dla Plusa? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby nigdy  :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie, albo wyjdzie wtedy jak używka będzie kosztować grosze.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, czyli marketingu w stylu Sony ciąg dalszy. A ja będę cierpliwie czekał aż Sony wreszcie zrealizuje co obiecało. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no na pewno wydadzą tą wersję. jak już zaczęli znowu o niej wspominać na fejsie to znaczy że będzie :). a kiedy to już nikt nie wie. dopiero co doprowadzili tą grę do normalnego stanu, serwery pewnie ledwo zipią bo ludzie znowu zaczęli w to grać, jak się jeszcze rzucą na nie wszyscy abonenci plusa z PS4 to dopiero będą kwiczeć i przepraszać że nie działa :)

 

najważniejsze że gra w końcu wygląda tak jak powinna i jest bardzo dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, a kiedy obiecana wersja dla Plusa? :biggrin:

Tez czekałem ale kupiłem fulla za 120 zł. Nie warto czekac na plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło komuś trofeum za 5 wygranych wyzwań indywidualnych? Wygrałem ponad 5 i nic... Czyżby kolejny bug z naliczaniem przez skopany net?

Ustawcie 4 wyzwania na 30 min z kumplem, niech ma słabe wyniki i koniecznie bądźcie ciągle w menu wyzwań jak będzie kończył się czas. Powinno wpaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też stworzyć do tego celu drugie konto (o ile ktoś jeszcze nie ma) i wysyłać na nie wyzwania.

Wystarczy wysłać 5 x to samo wyzwanie i po przelogowaniu przejechać każde z nich z gorszym czasem.

Ale uwaga - na "świeżym" koncie będą wymagane auta na odpowiednim poziomie wyzwań.

Najlepiej przejechać jedno okrążenie w Mini (poziom 1) i wysłać je 5 x....

Aby wpadł trofik w wyzwaniu muszą być przynajmniej dwa czasy przejazdu - swój i "kolegi".

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×