Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie pogoda sama sie uaktywnia czy trzeba ustawic to w ustawieniach? fajnie byloby jak by te warunki jakos losowo sie uruchamialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam ustawiałem przy pojedynczym wyścigu. Ale w trakcie kariery - podczas kilku wyścigów ani razu nie spadł deszcz ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Da sie w tej grze z kumplem ustawic na wyscig we 2, czy tylko na wyzwania czasowe itp ? Jesli sie da, to prosze o pomoc jak to zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty pogodowe najlepsze jakie widziałem w grach wyścigowych (i chyba w innych gatunkach gier też) ale to co mnie najbardziej pozamiatało to zachowanie deszczu na przedniej szybie. Gdy uzbiera się dużo wody na szybie i gdy robimy szybki/gwałtowny skręt - mokro w majtach :)

Przepięknie woda wtedy spływa po szybie :shok:

 

Takie warunki pogodowe w multi Battlefielda i umieram :rolleyes:

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam ustawiałem przy pojedynczym wyścigu. Ale w trakcie kariery - podczas kilku wyścigów ani razu nie spadł deszcz ... :/

Podejrzewam że pogoda będzie dopiero w nowych eventach.

 

No co wy gadacie... :shok:  W karierze nie ma pogody ? :shok: To jakaś kpina :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze hańba i porażka i żenada? :)

na logikę, do tej pory nie było pogody więc tour oraz dlc które już się ukazało jej nie mają bo poszczególne ich eventy mają już jakieś wymagania na zdobywanie gwiazdek, leaderboardy itp. a niektórych z nich nie przejdziesz na 3 gwiazdki jak będzie lało więc skoro i tak musiałbyś restartować żeby je zrobić to po co to w ogóle dawać (do istniejących eventów)? to by dopiero był jęk i biadolenia :)

pewnie w kolejnych dlc jak i w online będą już eventy "pogodowe".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda w nocy w intensywnych opadach śniegu jest dla mnie niemożliwa, totalnie nic nie widać i nawet nie wiem kiedy skręcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda w nocy w intensywnych opadach śniegu jest dla mnie niemożliwa, totalnie nic nie widać i nawet nie wiem kiedy skręcić :)

trzeba dodać, że nawet przy małych opadach, mówię o widoku kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z trofeum "Zawodnik"? Udało mi się już kilka razy zakończyć wyzwanie indywidualne na pierwszym miejscu i ... nic, trofeum brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na logikę, do tej pory nie było pogody więc tour oraz dlc które już się ukazało jej nie mają bo poszczególne ich eventy mają już jakieś wymagania na zdobywanie gwiazdek, leaderboardy itp. a niektórych z nich nie przejdziesz na 3 gwiazdki jak będzie lało więc skoro i tak musiałbyś restartować żeby je zrobić to po co to w ogóle dawać (do istniejących eventów)? to by dopiero był jęk i biadolenia :)

 

Imo powinna być w takim przypadku możliwość resetu touru i gry od nowa już ze zmiennymi warunkami pogodowymi, tak żeby nikt nie był poszkodowany...

W obecnej sytuacji po co mi ta pogoda? żeby sobie jeden wyścig przejechać ? a może lepiej kupić SeasonPassa i wtedy będę miał pogodę w karierze ?

Jak dla mnie śmieszne totalnie - wychodzi długo oczekiwany patch, który powinien być dostępny we wszystkich trybach bez wyjątku!

Akurat w samochodówkach jestem głownie nastawiony na grę singlową (pewnie nie tylko ja) i na to wychodzi, że nawet nie zauważę tego patcha grając w DC :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co, były by dwie wersje touru? :).  dla tych co już grali bez pogody i dla tych co zaczęli jak już dodali pogodę? po 2 leaderboardy dla każdego eventu? :)

 

no nic, jestem przekonany że twórcom gry jest przykro że jesteś zawiedziony dodaniem pogody i jak tylko się uporają z pozostałymi problemami, z pewnością przełożą zaplanowane wakacje po raz trzeci czy czwarty i zorganizują reset touru i jego dwie wersje  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek trafił online na wyścig w deszczu? To jest parodia jakaś. Rozumiem, ze w Tour nie ma, bo już był gotowy, sa wyniki i tak dalej. No ale do ch**, dali patch z pogodą, a w online każdy wyścig jaki pokazuje jest bez opadów.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co, były by dwie wersje touru? :).  dla tych co już grali bez pogody i dla tych co zaczęli jak już dodali pogodę? po 2 leaderboardy dla każdego eventu? :)

To jest ich sprawa jakby to rozwiązać. Część graczy po prostu gra tylko singla i dla nich ten patch nic nie wnosi :) No chyba, że wybulą kasę na SP ;)

 

Czy ktokolwiek trafił online na wyścig w deszczu? To jest parodia jakaś. Rozumiem, ze w Tour nie ma, bo już był gotowy, sa wyniki i tak dalej. No ale do ch**, dali patch z pogodą, a w online każdy wyścig jaki pokazuje jest bez opadów.

To w online też nie ma pogody ? :shok:  Może zapytam inaczej - gdzie ona w ogóle jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no jest ich sprawa. dlatego możesz marudzić i narzekać i nic to nie zmieni. goście w evo są po ostrym shitstormie i po 2 miesiącach masakry powoli wychodzą na prostą i gra zaczyna wyglądać tak jak miała wyglądać. i jest zajebista tak jak miała być.

 

w online pogoda jest dodana, brakuje tylko eventów z ustawioną pogodą. pewnie je dodadzą niebawem i zagracie, o ile wam żyłki nie popękają wcześniej ;)

 

w offline można ją ustawić w signle eventach które można konfigurować oraz w wyzwaniach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem po co mieliby resetować jakiekolwiek wyniki. Wystarczyłby przełącznik w leaderbordsach na wyniki z dynamiczną pogodą i bez. Przecież jak jest dajmy na to tor A to też masz na nim kilkadziesiąt leaderbordsów w zależności od tego kto jakim samochodem jechał. Nie widzę tu niczego dziwnego czego nie mogliby dodać. No chyba, że źle to zrozumiałem to przepraszam ;)

 

No i ten SP. Rozumiem, że to żart, że jak ktoś wykupi SP to ma dynamiczną pogodę również w Tourze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, piszesz tak jak by dks Ciebie nie było logicznym dodanie możliwości tworzenia własnych eventow online...

Może zrobią event z deszczem dziś, może jutro, a może na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę co bym chciał żeby było w grze tylko co jest na dzień dzisiejszy. Ewidentnie jest powód braku możliwości dodawania własnych eventów, pewnie taki że ich spartaczony netcode by tego nie ogarnął więc dodają sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest robienie z ludzi idiotow. Kupię grę na premierę, (gra zbugowana, brak efektów pogodowych). Grę sprzedaje ale po paru miesiącach okazuje się że gra po entych łatkach działa jak powinna i dostaje jeszcze padający deszcz lol2,i znów trzeba grę kupić bo okazuje się że jest grywalna. Ale żeby dodawać efekty pogodowe parę miesięcy po premierze to już szczyt debilizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                No bo to idioci są – a brać cebularska, która chciała wydymać system, jebnąc foszka, tupnąć nóżką, sprzedać wadliwy produkt by jak najmniej starcić – nagle sama poczuła się dymana, gdyż jak widać gra zaczyna się ludziom podobać, a znajomi grają i się podniecają. No jak tak można dymać Janusza??

                W Bfie też sporo bronii nerfowali bo okazywały się OP – mogliby dodać jeden przełącznik i już w leaderbordach byłoby widać kto ilu pojechał przed nerfem, a kto po. No co im szkodzi?

                A przypadkiem punkty z Toura nie wpływają na ranking klubu? Bo jeśli tak to trzeba będzie dodać dodatkowy przełcznik, żeby ranking klubu był zliczany wg starej i nowej punktacji osobno. A auta odblokowywane w ramach postępów klubu? Trzeba będzie wprowadzić osobny przełącznik do separacji tych co odblokowali wg starych zasad i tych co mieli pod górkę.  :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubiłem jeździć w Indiach tak od dnia dzisiejszego staną się chyba moją ulubioną lokacją w deszczu :).

Coś pięknego, przez te wszystkie nierówności na drodze tworzy się masa kałuż, polecam wybrać:

wyścig, czwartą trasę, 11 przeciwników, godzinę 11.00, zachmurzenie i duże opady...... gniecie jajka  :shok:

 

Puśćcie sobie od 2 min 

 

 

To nie mój przejazd

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest robienie z ludzi idiotow. Kupię grę na premierę, (gra zbugowana, brak efektów pogodowych). Grę sprzedaje ale po paru miesiącach 

 

Nie to jest moj drogi biznes - wydac i latac. Myslalem ze juz sie do tego przyzwyczailes. 

Ci co kupili i poczekali z tego co widze w wiekszosci dobrze sie bawia - szerokiej drogi i zmiennych warunkow pogodowych zycze :)

A dla Ciebie mam rade - nie jestes pewny nie kupuj na premiere. 

 

Zobacz ile teraz osob ktore czekaly zaczyna sie gra interesowac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest moj drogi biznes - wydac i latac. Myslalem ze juz sie do tego przyzwyczailes. 

Ci co kupili i poczekali z tego co widze w wiekszosci dobrze sie bawia - szerokiej drogi i zmiennych warunkow pogodowych zycze :)

A dla Ciebie mam rade - nie jestes pewny nie kupuj na premiere. 

 

Zobacz ile teraz osob ktore czekaly zaczyna sie gra interesowac. 

Fakt, a ja jestem doskonałym tego przykładem bo zastanawiam się nad kupnem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem grę wczoraj.Czekałem na te efekty pogodowe i wygląda wyśmienicie na filmikach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×