Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oddalem ostatnio pada bezposrednio do pramu:) w sumie czekalem 4 dni. Pierwszego dnia wyslalem kuriera do nich z padem. Drugiego mieli, 3 wymienili analog i odeslali. 4 byl u mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy wysyłacie pady do Pramu, żeby Wam analogi w nim wymienili? :o

Tzn. nie chce się tu mądrzyć, ale przecież wymiana samemu to 10 minut roboty max, w dodatku jeszcze jak Ćwir wrzucił krok po kroku co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy wysyłacie pady do Pramu, żeby Wam analogi w nim wymienili? :ohmy:

 

Mało tego - czekają na takiego pada miesiąc czasu :yes:

Co niektórzy oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem 4 dni mam drugi. Skoro jest gw niech robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kładzie prawie 2k za sprzęt, to chce żeby działało ,a jeśli nie działa to ma prawo żądać wymiany.Jeśli kolega wyżej tylko 4 dni czekał na pada, to po co wymieniać ręcznie? Na allegro 1 analog kosztuje 7 zł, dwa wiadomo 14 zł + z przesyłką 19 zł.Do tego musisz czekać aż te analogi przyjdą.A na dodatek ktoś może nie chcieć / bać się rozkręcać pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wysylalem to wymienili pada na nowego a feraz wymieniaja same gumy widocznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest po prostu jakaś wadliwa partia albo ludzie grają jak dzikusy. Jak sobie przypomnę te pady w MediaMarkt to aż człowiekowi chce się płakać i to nie tylko od PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gałki od Ps3 wytrzymały po kilka lat dzikiej gry więc raczej stawiam na słabej jakości materiały w padach od ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest po prostu jakaś wadliwa partia albo ludzie grają jak dzikusy. Jak sobie przypomnę te pady w MediaMarkt to aż człowiekowi chce się płakać i to nie tylko od PS4.

Jak byś czytał temat dłużej to byś wiedział że to nie dzikie granie a badziewna guma na kilku partiach i ludzie nadal dostają felerne gumki w padach.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie problem z R2? Kur... trzeci pad, trzecie R2 sie jakby podłamało, nie odskakuje. Może mozna to jakos samemu naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie odbija i nijak sie nie da grac, fuuck

Dodam ze sa to pady juz po gwarancji

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak po gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wysłał im na zmianę analogów parę razy pada, a tam jest chyba limit, że 2 razy pada naprawiają i koniec.
Ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A nie jest to tak że za trzecim razem już powinni wymienić? Trochę dziwne to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wysłał im na zmianę analogów parę razy pada, a tam jest chyba limit, że 2 razy pada naprawiają i koniec.

Ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

To potem wymiana na nowy.

Gwarancja przeciez rok wiec najwczesniej do listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, to był strzał bo tak zwykle jest przy innym sprzęcie i Sony raczej nie może sobie ustalić własnych warunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, dostałem nowe, wysłałem dwa na raz bo gumki poszły się j... no i w jednym r2, teraz mam nakładki i gumy całe ale te r2 pierdzielone w obu padło. Dzisiaj rozkręciłem jednego i wyrzuciłem taki drucik ( filmik na youtubie znalazlem) i działa, tylko nie wiem jak teraz z gwarancja.

Na żadnej konsoli nigdy takiego gowna nie miałem, a kilka było

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz panowie, zbyt mocno sie wk... grajac w fife, rzucilem i cos z padem sie dzieje ;p tzn konsole wlacza, ale jak przytrzymuje przycisk sony i chce wybrać zeby wyłączył konsole, to nic nie reaguje... drugi pad działa ok... Jak myslicie, warto go serwisować czy od razu kupic nowy ? nie mowie o gwarancji, ale o serwisie płatnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sam rozkręcał  :ph34r:  :ninja: 

:)

 

 

edit: a nowy i tak kupił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz? A co w nich niezwykłego? Odkrecasz jak wszystkie inne śruby ale aby go rozebrać obejrzyj jakieś DS4 disassembly na YT i dasz rade inaczej nie sprawdzisz "co się stao" kupić można zawsze ;)

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie pada jest żałośnie słabe. Schodząca gumka z analoga, blokujące się przyciski - bumpery od zewnętrznej strony. Na koniec połamał mi się trigger R2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×