Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Słyszałeś takie bzdury że za 3 razem wymieniają na nowy? Najpierw się bardziej doinformuj a potem pisz bzdety na forum. Serwis może tak długo naprawiać ile trwa gwarancja. Może być nawet 10 razy w serwisie. Dopiero przed utratą gwarancji mogą ci jedynie polecić nowy sprzęt. Dopóki gwarancja jest będą naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@YariAshigaru

...a widzisz tam znak zapytania czy jakiś inny znak interpunkcyjny (kropka, wykryzknik itp.)? Pytajnik na końcu zdania oznacza zazwyczaj pytanie a nie twierdzenie. Różne sprzęty maja różne warunki gwarancji. Z telefonami u operatora zwłaszcza tak było że za trzecią naprawa wymieniają na nowy stąd pytanie. Zwykle rzeczy mi się nie psują dla tego pytam. Jak chcesz sobie po kimś "pojeździć" to akurat źle trafiłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz się. Wszystkie sprzęty mają takie same warunki gwarancji bo to jest unia europejska. Wiec proponuje jeszcze poczytać o ustawach bo kiepsko ci idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu próbując łapać mnie za słowa robisz z siebie idiotę. Użyłem czasu przeszłego. Próbuj dalej ale daleko tka nie zajedziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu próbując łapać mnie za słowa robisz z siebie idiotę. Użyłem czasu przeszłego. Próbuj dalej ale daleko tka nie zajedziesz.

Nie robie z siebie idioty ale po co się pytasz o takie rzeczy skoro można to wygoglowac jeśli chodzi o warunki gwarancji sprzętu elektronicznego. Co ty żyjesz tylko tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla ciebie to tak. Szczęśliwy? ...i jak pisałem wcześniej, źle trafiłeś.

Dalszy offtop będzie raportowany.

...A teraz dobrze by było jakby jakiś moderator dał koledze trochę czasu ms przemyślenia i usunął cały ten spam ciągnący się od kilku postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz się. Wszystkie sprzęty mają takie same warunki gwarancji bo to jest unia europejska. Wiec proponuje jeszcze poczytać o ustawach bo kiepsko ci idzie.

gwarancja jest "widzimisię" producenta.. chce to da na 100 lat, nie chce to nie da wcale.. natomiast rękojmia jest gwarantowana w Polsce prawem.. i unia nie ma nic do gwarancji producenta.. Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko gałki się psują? Czy to po prostu jednorazowa wpadka że przyciski się blokują albo psują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat to się dowiesz. Niestety gałki to nie jedyny feler pada ds4. Mój lewy analog się skończył. Myślałem że peknieta guma nie będzie mi mocno przeszkadzać jednak przeszkadza, dziś zamawiam gałki na zapas.

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej odrazu przed kupnem ps4 warto się zaopatrzeć w nakładki na gałki BLACK ORB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej odrazu przed kupnem ps4 warto się zaopatrzeć w nakładki na gałki BLACK ORB?

beznadziejne są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już coś warto robić na zapas to lepiej zamówić gałki które linkował Cwir, jak się analog rozleci to w 2 min mamy pada jak z fabryki. Z tymi gumowymi nakładkami na gałkę to jak w życiu; bez gumy zawsze przyjemniej niż z :pardon:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że napiszesz : gumki lubią pękać ;)

@down

Sefi, to w co Ty grasz? Skakanie po Menu? :D

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem gumek Hama. Po tygodniu stwierdziłem że beznadziejne i leżą na półce.

Pady od grudnia jeszcze się trzymają. ...Ale nie mam Fify i innych zabójców gumek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oryginały! Za ta cene niema co się szczypac. Kupię kilka na zapas i spokój. Pad będzie w domu a nie w rozjazdach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że napiszesz : gumki lubią pękać ;)

@down

Sefi, to w co Ty grasz? Skakanie po Menu? :D

Przeszło AC4, flower, flow, InFamous, Knack, FEZ itp. DS4 też używam na kablu z PS3. Córka nie rozumie że pad jest delikatny itp. A w Knack z ilości przejść że 2 platyny by się uzbierały.

Obecnie z Patrickiem platynujemy Mercenary Kings.

...więc pad jest w stałym użyciu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ds4 od premiery też ma się dobrze i nie zapowiada się by miał "pękać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój po 7 tygodniach w stanie idealnym . Przeszedłem Contrast , Outlast , Killzone'a SF i uzywałem go kilka godzin do Ps3 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto poczekać trochę i za jakiś czas spece z Sony dopracują materiały, z których wykonany jest DS4. W moim, czteromiesięcznym padzie 3x wymieniałem już gałki i 2x w trakcie gry przyciski zaczynały wariować. Pomagało wtedy rozkręcenie pada, wypięcie i ponowne wpięcie "śledzika". Dodam, że gram może 7-8 godzin na tydzień, więc albo mam wyjątkowo nieporęczne paluchy (choć żadna kobieta jeszcze nigdy nie narzekała), albo mam pecha i dostałem ze swoją konsolą wadliwego pada...

 

BTW, ma ktoś z Was takie unikaty? ;)-

 

 

original.jpg

 

eyglCOF.jpg

 

Jeden to okleina, a drugi tylko a wyłącznie photoshop.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupował dzisiaj nowego DS4 i sprzedawca powiedział mu, że niedawno przyszły nowe partie tych kontrolerów i zapewnił, że gumki na gałkach zostały poprawione. Info ponoć prosto od Sony. Zobaczymy za jakiś czas, czy to prawda, czy mydlenie oczu tylko.

 

Dwa dni temu to przewidziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsolka od premiery, gram regularnie i gumki w rewelacyjnej kondycji

do czasu az wzialem pada do znajomych ...

jutro oddaje na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standard... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

a u mnie po wymianie na nowe, po kilku godzinach grania zaczynają się znów dziurawić. Odsyłać ponownie już nie mam zamiaru, tylko skorzystam z poradnika Ćwira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×