Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem konsole dwa tygodnie temu i pada mam z numerem 121, na drugi dzien dokupilem bialego pada na allegro i tez ma numer 121. Oba 800mA. 

A kolega ktory kupil konsole miesiac po premierze ma pada z numerem 221.

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem nowego pada i posiada początkowy numer 222 a numer certyfikacyjny F1.

 

Cytat z portalu PPE.pl

Znów z pomocą przychodzi Federalna Komisja Komunikacji, u której to Sony zarejestrowało nowego DualShocka. Kod modelu pozostaje ten sam (CUH-ZCT1U), zmienił się tylko numer certyfikacyjny FKK - z AK8CUHZCT1 na AK8CUHZCT1F1.

DualShock4-Label-670x123.jpg

Po dokładniejszym przyjrzeniu się dokumentacji można zauważyć dwie zasadnicze zmiany. Po pierwsze zmieniono baterię; teraz mamy 3,7V, w zaktualizowanej wersji będzie to 3,65V. Kolejna, chyba ważniejsza modyfikacja, dotyczy anteny.

Obecnie w Dualach stosowana jest technologia PWB, jednak Sony postanowiło zastąpić ją nowszą; IFA - tą samą, która ma być zaimplementowana w opisanym tydzień temu modelu PS4 o sygnaturze CUH-11xxA.

Wszystko zaczyna układać się w logiczną całość i chyba wygląda na to, że Japończycy przygotowują się na prezentacje ulepszonej wersji konsoli na targach E3. Istnieje też taka opcja, że nikt nic nie będzie mówił i po prostu w tych samych pudełkach, w tej samej cenie znajdzie się nowe PS4, ponieważ zmiany mają charakter tylko kosmetycznych.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom1

Odkopałeś dane sprzed kilku miesięcy.

Już tu to było podawane dawno temu. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, po prostu nie ma się czym jarać :P

To było przed wypuszczeniem białej konsoli na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron do tyłu ale nie widzę nigdzie serii 121, ja miałem takiego z zestawu do konsoli 1116A więc chyba bardzo stary nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki miałem na premierę jako dodany do zestawu gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż kupiłem pada do ps4 i nie działa on mi w grach, w menu konsoli wszystko ładnie a jak włącze gre to nie działa. Macie jakąś redę na ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jeżeli to prawda to może wstrzymać się z zakupem konsoli po e3:-D ,poprawiona konsola plus pad.. Z drugiej strony czekać ponad pół roku bez konsoli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jeżeli to prawda to może wstrzymać się z zakupem konsoli po e3:-D ,poprawiona konsola plus pad.. Z drugiej strony czekać ponad pół roku bez konsoli..

Spokojnie, ta wiadomość jest z 8 czerwca. Także tu pewnie chodziło o E3 z 2014. Nie dopatrzyłem daty opublikowania ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jeżeli to prawda to może wstrzymać się z zakupem konsoli po e3:-D ,poprawiona konsola plus pad.. Z drugiej strony czekać ponad pół roku bez konsoli..

Myśląc w ten sposób, to można w ogóle nie kupować, albo czekać dłużej, bo może wypuszczą wersję slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie. Pada mam od momentu kupna konsoli, czyli od ponad roku. Nie było z nim żadnych problemów, do momentu odpalenia GTA V. Przy wciskaniu L3, co jakiś czas (kiedy chce odpalić sprint) na ekranie pojawia się okienko wyboru broni, tak jakbym wciskał L1, mimo, że tego nie robię. Wydawało mi się, że jest to jakiś błąd gry. Okazuje się jednak, że nie, bo w Far Cry 4 jest dokładnie to samo. Wciskanie L3 do sprintu (i wychylanie analoga do góry) automatycznie co jakiś czas powoduje pojawienie się menu kołowego z wyborem broni, które jest pod L1 (mimo, że L1 nie naciskam!).

 

Robiłem reset pada, ale nic nie dawało. Pad sam w sobie nie jest zupełnie zniszczony. Nie odchodziły mi gumki z analogów, ani nic.

 

Ktoś się spotkał z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to już było kilka razy ale wysyłałem raz pada do PRAMu, konsole kupiłem w dzien premiery. Odesłali mi go we wrzesniu tego roku jednak nie mam tych dokumentow co od nich dostalem tylko swoj paragon z listopada 2013. Moge jeszcze raz go reklamowc bo znow sie gumki zdarły i cos sie dzieje ze sprintem (L3). Czy lepiej sprobowac nakladek i zobaczyc czy cos daja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od gwarancji jest osobny temat.

Zadzwoń na wsparcie techniczne PlayStation.

Zdarte gumki wymieniają bez paragonu.

Dostaniesz nowego pada jak pójdzie na wytarte gumki ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy robicie z tymi gumkami? :biggrin:

Miałem pada od premiery konsoli (111) i nic z gumkami się nie stało, drugi pad (211) tak samo zero uszczerbku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dać komuś kto nie uważa podświadomie jak my.

Koledzy i FIFA, córka i Rayman itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną słuszną opcją, jeżeli gwarancja juz się skończy na pady to chyba zakupić nakładki na łyse gałki, lub montaż tych z xone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o gwarancji czytajcie.

Wymieniają bez paragonu nadal jak gumki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to już bym wolał podpiąć Dualshocka pod powerbank. ;)

9400ma/h i zero lutowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale podczas gry jakoś delikatnie macam gałki od DS4 hahaha, chyba mam jakieś fazy że gumki szybko popękają LOL. Może czas na jakieś nakładki w razie W :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee. Zetrzyj je.  Sony ci wymieni pada na nowego z takimi gumkami które już nie pękną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×