Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Może zamiast poprawić grafikę niech zajmą się fizyka..Bo padanie kompanów/wrogów w multi bf3 bc2 jest skopane,silnik source z 2k4 pokazuje klasę.Strzelisz typa z 870 w 2 m a typ stoi i nagle pada..silnik next genowy ja jebe..Gdzie są rany po kulach..

Bf4 napewno kupię tylko nie wiadomo czy wyjdzie na next geny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie skomentowałem to ale nie chce mi się użerać z takim poziomem głupoty.

Edytowane przez tomekzwzg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie skomentowałem to ale nie chce mi się użerać z takim poziomem głupoty.

To dopiero namiastka przed wersją beta i wyjściem gry,potem ruszy lawina... :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 napewno kupię tylko nie wiadomo czy wyjdzie na next geny

Myślę że nie mówią nic o nextgenach bo to ma być taka niespodzianka, wraz z podaniem officjalnych dat premiery PS4. Nie ma innej opcji. PS4 będzie sprzedawało się jak świeże bułeczki, i tu nie ma wątpliwości, a co za tym idzie, BF4 sprzedał by się również kozacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA oficjanie podalo ze gra wyjdzie tez na PS4, wiec bez paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie mówią nic o nextgenach bo to ma być taka niespodzianka, wraz z podaniem officjalnych dat premiery PS4. Nie ma innej opcji. PS4 będzie sprzedawało się jak świeże bułeczki, i tu nie ma wątpliwości, a co za tym idzie, BF4 sprzedał by się również kozacko.

Witam

Panowie przecież oficjalnie podali jak już kolega napisał, że na PS4 będzie... Poza tym EA nie przepuściła by takiej szansy i od posiadaczów KAŻDEJ platformy chce wyciągnąć $$ :P Przecież to EA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie np. cos tak podstawowego jak AI, zarowno przeciwnikow jak i kompanow? Bo na gameplay'u jakos tego nie widac, caly czas jestesmy niby w skladzie a jak przychodzi co do czego (czyt. potyczki) to jestesmy my vs reszta swiata, a koledzy tylko stoja i sie biernie przygladaja, to ma byc next-gen?

Czyli twój analityczny umysł nie wyłapał faktu że można wydawać komendy?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie złożę pre-order ale w wersji na PC. Tylko jak zobaczyłem cenę na originie to się za głowę złapałem. 200zł za edycje specjalną i 180(lub 170) za zwykłą.

W popularnych sklepach można kupić taniej i to pudełkową wersję.

Czekam na jakieś informacje odnośnie wersji na ps4.

Wysłane z mojego GT-I9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciales zablysnac tylko

nie zrozumiałeś mojego zapytania, dotyczyło postu wyżej, listy co jest teraz z tym BF3 (po dwóch latach) nie tak, że ma w tej chwili więcej błędów niż BC2? Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grali ale już gra jest słaba a i tak ją kupią :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli twój analityczny umysł nie wyłapał faktu że można wydawać komendy?

dokładnie, chyba ze trzy razy było to użyte w tym filmiku . kompani robili mu przysłonę ogniową , a dowódca robił gostkom plecy . czy coś mi się wydaje czy coś mówili że w trybie multi też to będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, chyba ze trzy razy było to użyte w tym filmiku . kompani robili mu przysłonę ogniową , a dowódca robił gostkom plecy . czy coś mi się wydaje czy coś mówili że w trybie multi też to będzie?

dokładnie, w pełni funkcjonalny system komend wraca do BF4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie poruszył jeszcze ceny gry,na PC edycja specjalna 199 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wydawania rozkazów kolegom, zwrócił ktoś uwagę na... brak irytującego przygwożdżenia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mnie to nie dziwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z B2K dodawanego do edycji limitowanej BF3, więc skąd to zamieszanie? Składam pre-order na grę i dostaje za darmo pierwszy dodatek, mi to na rękę, nie wiem jak Wam. Wszelkie dodatki z mapami do gry multuplayer też są dla Was czymś złym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli odbywa sie to koszem jakosci pudelkowej gry, to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, pewnie, że chciałbyś każdy dodatek za darmo, nie? Oni po prostu chcą zachęcić ludzi do zamówień gry przed premierą kusząc ich darmowym dodatkiem, nie widzę tutaj obniżania jakości gry. Ja tam widzę dodatkowe mapy w dniu premiery, jeśli już się zdecyduje na zakupienie gry oczywiście, a o tym zadecyduje beta. A same pre-ordery składam dzień przed premierą ;) Wtedy wiem na pewno czy gra jest tego warta, dla przykładu: trzeci Bioshock do którego dorzucili pierwszą część i XCOM'a.

Anyway... ciekawe co PETA myśli o zabijaniu, uwaga cytat z prezentacji (forum jest od 18 lat więc nikt się nie powinien obrazić): "w dupę jebanych kundli", skoro z jednym szczurem mieli problem :P

No i mały dodatek podkreślający odwzorowanie prawdziwego miasta w grze:

6920353_700b.jpg

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu da się rozwalać ściany (miejmy nadzieję, że również w multi) czyli powrót taktyki walki jak w BF BC2 - tego chyba najbardziej brakowało w BF3. W sumie jak na singla - mnie się podobał ten gameplay 17 miniutowy. W BF3 przeszedłem singla ale był strasznie kiepski - tutaj jest więcej akcji jest widowiskowo jak w MW - mnie to pasuje. Szkoda, że kolejny raz jest to współczesny/przyszłościowy konflikt - ja mam już zdecydowany przesyt. Wydaje mi się, że dominuje poprawność polityczna bo musi być murzyn i z tego co wiadać w koncówce kobita w w mundurze + kobita w rozbitym heli. Jakby dali II WŚ to nie dość, że nie uświadczysz bab i murzynów na pierwszej linii walki to jeszcze musieliby dać pograć faszystami w multi. Zakazali by wydawać takiej gry w USA, chociaż jak filmy historyczne potrafią zakłamać politycznie ("Lincoln") to i murzynów mogliby dać w armii czerwonej do wyzwalania obozu w oświęcimiu (np. tata Obamy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli odbywa sie to koszem jakosci pudelkowej gry, to tak.

nie odbywa kiedy dodatek pojawia się kilka miesięcy po premierze gry, jak to miało miejsce z BtK; najpierw zachęcają dając preorderów, potem zniechęcają oferując go w premium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z B2K dodawanego do edycji limitowanej BF3, więc skąd to zamieszanie? Składam pre-order na grę i dostaje za darmo pierwszy dodatek, mi to na rękę, nie wiem jak Wam. Wszelkie dodatki z mapami do gry multuplayer też są dla Was czymś złym?

Na PC, czy PS3 skladasz pre-order'a? Ja niewyobrazam sobie grania w BF4 na obecna generacje konsol. Katowanie sie kolejnych setek godzin w niestabilnych 30fps, brzydkich teksturach, oczojebnym anti-aliasing'u, to juz nie na moje nerwy. Na PC nie bede gral na pewno. Ludze sie nadzieja, ze wydadza PS4 pod koniec tego roku, z lunch'owym tytuelm takim jak BF4. Chociaz najprawdopodobniej nowa konsole dostanie na wiosne, a wraz z nia nowego BF. I tu troche bedzie niesprawiedliwe, bo bede w tyle za tymi, ktorzy kupili gre PC czy na current-geny. Moge kupic PS3 wersje pod warunkiem, ze staty przejda na next-gen wersje BF4.

A propo gameplay'u BF4. Zastanawiajace sa te ikony w prawym gornym rogu. Czy w PC wersji Battlefield 3 tez zdobywa sie trofki?

Wazna informacja dla posiadaczy Premium (moze nie wszyscy wiedza). Super, zagram w bete. :)

http://blogs.battlefield.com/2013/03/battlefield-4-first-gameplay/?__utma=55935032.850793857.1364483657.1364483657.1364483657.1&__utmb=55935032.1.9.1364519248651&__utmc=55935032&__utmx=-&__utmz=55935032.1364363405.19.12.utmcsr=google|utmccn=%28organic%29|utmcmd=organic|utmctr=battlefield%204&__utmv=-&__utmk=122942159

Join the exclusive Battlefield 4 Beta

We are also happy to announce the upcoming exclusive Battlefield 4 Beta. There are a number of ways to get into this Beta: By pre-ordering the Battlefield 4 Digital Deluxe Edition on Origin.com, by being a Battlefield 3: Premium member, and by being a registered owner of Medal of Honor Warfighter Limited Edition or Digital Deluxe Edition. We will have more information on the exclusive Battlefield 4 Beta at a later date.

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×