Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko życzę sobie i nam, żeby nie było faila jak z MoH:W. Tak nie kupię na PS3 bo mam BF3 z Premium więc nie czuję parcia na BF4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko życzę sobie i nam, żeby nie było faila jak z MoH:W. Tak nie kupię na PS3 bo mam BF3 z Premium więc nie czuję parcia na BF4

Racja, kto będzie chciał kupić to kupi, kto nie to nie. Na pewno Ci, którzy zostaną przy BF3 nie będą narzekać na brak graczy, bo do tej porty, jak odpalam BFBC2 na PC to jest pełno serwerów i graczy.

Ja zapewne kupię na premierę, bo takim już człowiekiem jestem, że lubię nowości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z kampani graficznie robi wrazenie, poza tym jest to BF3. Mam zamiar kupic BF4 ale dopiero jak bede mial PS4. Reklamuja sie, ze multi na konsolach bedzie na 64 graczy, ale na 90% nie na PS3. Od dawna wiadomo, ze obecna konsola jest za slaba na taka rozgrywke(malo RAMu), wiec, przy premierze PS4, BF4 na PS3 jest strata pieniedzy.

Troche mnie jeszcze martwi ten granatnik, ktorego nie trzeba ladowac po kazdym strzale. W multi moze skutecznie psuc gre.

TAG! ... by Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na100% nie na PS3 i o tym już mówili, PS4 - 64graczy stałe 60FPS, a na PS3 to samo co BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraja sie zrobic kampanie pelna powagi i dramaturgii, tylko po to zeby za chwile koles spadl z 6-go pietra przygnieciony kawalkiem sciany i wstal po tym jak gdyby nigdy nic, albo jedna reka kierowal samochod a druga rozwalal z granatnika helikopter, ktory jest ZA tym samochodzem, no ludzie..

To jego kolega obok trzymal kierownice gdy strzelal z granatnika tak na marginesie. A pozatym skoro tak twierdzisz, to wszystkie produkcje filmowe typu szklana pulapka itp tez sa do bani bo glowni bohaterzy sa niezniszczalni.

Single to tylko single, pasuje do tej gry jak muzyka do reklamy bf4..

Chyba wszyscy wiedza ze w tej grze liczy sie tylko multi.. czekam na 1 trailer, niech tam pokaza prawdziwego bfa i nowa nacje.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja smigala na nadchodzacym dopiero Radeonie 7990, wiec o tym co pokazuje gameplay mozna raczej pomarzyc, moze cwierc procent graczy na PC tego uswiadczy, a cala reszta (w tym gracze PS4) beda musieli obejsc sie smakiem i otrzyma mniej lub bardziej wykastrowany produkt. No, takze tyle jesli chodzi o hype spowodowany wypasiona grafika ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dupy nie urywa...kogut na aucie kiepski,ucięcie nogi jednym pociągnięciem noża,po uderzeniu w opony brak pokazanej 100% realnie odwzorowanej destrukcji auta,licznik i obrotomierz albo nie kręcą się wcale,albo mało realnie,szyba nie pęka od uderzenia szczątków helikoptera,brak technologii NASA i sztucznej inteligencji na najwyższym poziomie. W ogóle to jest wysokobudżetowy film,tylko przerobiony w photoshopie na gameplay.W rzeczywistości to będzie coś na wzór pacmana.

W sumie to trzeba już w domu zacząć podkreślać,że się pije jedno-dwa piwa mniej,żeby pod choinką znalazło się to co ma się znaleźć.Ewentualnie okoni,jak będziesz miał namiary gdzie dobrze płacą za wzorowo przefiltrowaną nerę,to daj znać :laugh:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja smigala na nadchodzacym dopiero Radeonie 7990

Czekaj czekaj, chyba gdzies nie doczytałem, gdzie tak podają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck me.

/jeśli chodzi o oprawę to pograne, ale przynajmniej cieszmy sie że pogramy jak w BF3 PC na max

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką innowację w rozgrywce Ty liczysz? Jedyne co mogą ulepszyć, to warstwa audio-wizualna i poprawa błędów i problemów z poprzedniej odsłony. Ewentualnie dodadzą jakieś "popierdółkowe" opcje...

Strzelanka dalej zostanie strzelanką i pod tym względem nic się nie zmieni...

element podejmowania decyzji (taki jak np. w TWD), ofc nie za dużo, z 4-5 momentów na całą kampanię, np. czy odciąć nogę czy nie, oczywiście co byśmy nie wybrali to akcja dalej potoczyła by się jak chcą autorzy, ale zmieniłyby się niektóre kwestie (lub zachowania) pozostałych bohaterów względem nas (ktoś by nas pochwalił że "zrobiłeś wszystko co się dało", lub skarcił że "spanikowałeś"), taki element nieliniowości w liniowej kampanii ;)

- w powyższych sytuacjach można też dodać minimalny element RPG, nasza postać mogłaby coś wygłosić np. "nie mogę tego zrobić, zrób to ty", podczas jakiś elementów planowania (przejdźmy po cichu lub rozpierdalamy wszystko), w końcu kierowana postać przestałaby być niemową, pomijana podczas rozmów, która ma tylko słuchać poleceń;

- dodanie mapki w singlu też jest wg mnie zbędne, przynajmniej nie w takiej postaci, wolałbym jak w FC2 lub (chyba) ARMA, musimy gdzieś się zabunkrować lub wyeliminować zagrożenie, wtedy rozwijamy mapę, przykładamy kompas i planujemy akcję

- dodanie efektu zmęczenia też mógłby być ciekawą sprawą, pozbylibyśmy się takich denerwujących delikwentów

mqdefault.jpg

gdyby skupili się tylko i wyłącznie na oprawie audio-wizualnej, dalej biegalibyśmy pikselem trzymającym karabin w dłoni, zawieszonym gdzieś w powietrzu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ucięcie nogi jednym pociągnięciem noża ...

Jeśli mnie słuch nie mylił, to osoba przywalona gruzem powiedziała, że ma strzaskaną kość i przeciąć będzie trzeba tylko tkanki. Więc jednym ruchem noża dało by radę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim co narzekają na minimalne zmiany w BF4 - w dupach się Wam poprzewracało chyba, więc śmignijcie Snickersa bo zaczynacie mocno gwiazdorzyć. Zacznijmy od tego, że zaczęliście grę oceniać po siedemnastu minutach rozgrywki z kampanii dla jednego gracza. Inaczej gra wygląda jeśli akurat w nią gramy, a zupełnie inaczej ona wygląda na filmikach, które są de facto zamknięte w tych 30 YouTubowych klatkach na sekundę. To teraz powróćmy do Waszych przewróconych dup - czego Wy niby oczekiwaliście? Łapię się za głowę i próbuję wymyślić czego gracze konsolowi się spodziewają. Nie dość, że Battlefield 3 był i według mnie nadal jest najlepiej wyglądającą grą multiplayer to Wy nadal narzekacie, że spodziewaliście się czegoś więcej. Panie, widzisz i nie grzmisz. Widząc to siedemnaście minut śmiało stwierdzam, że BF4 podniósł i tak wysoką już poprzeczkę poprzedniej części. Wystarczy spojrzeć na niesamowitą wręcz animację postaci, a szczególnie twarzy - tego w trójce nie było, bo mieliśmy dwa wyrazy twarzy: normalny pokerowy wyraz twarzy zabójcy i roześmianą na haju po łaskotaniu palnikiem przez technika. Do tego dochodzą detale. Cała masa nowych malutkich szczegółów, więcej rzeczy leżących na ziemi, skał, rozwalonych aut, śmieci, pomalowanych ścian, iskier z urwanych kabli, pyłu i drobinek latających w powietrzu, rozłupane ściany, urwane lampy wysokiego napięcia i ogólnie wszystkiego! W takich s W trójce także tego nie można było spotkać w takim stopniu. Cienie i efekty światła pobijają wszystko co dotychczas widzieliśmy. Elementy cząsteczkowe, przykładowo w 11:20 minucie już wskazują na nowy poziom rozgrywki. Wybuch i walące się rusztowania w 9:13 minucie nadal Was francuskie pieski nie przekonuje?! Ilość detali prawdziwie żyjącego miasta i to nie tylko w odległości 10m od gracza w 4.05 minucie też Was nie przekonuje?

Do tego dochodzi fakt, że zaprezentowana gra to nie finalny produkt, a w kodzie może się jeszcze wiele zmienić. Ja się zachwycam tym co nadchodzi, Wy narzekajcie nad 'brakiem skoku jakości', którego i tak pewnie nie uświadczycie na PS4 ani na Waszych blaszakach. Nadal nie łapię czego oczekiwaliście. BF3 bił na pysk wszystkie gry FPS graficznie (jak i rozgrywką, ale to swoją drogą), a w BF4 może być tylko lepiej, ale taka polska mentalność - ponarzekajmy trochę bo nic nam się nie podoba. I co się stało z sławnym sloganem: "grafika to nie wszystko"? Potem się ludzie dziwią, że gry są takie jakie są, a tylko grafika idzie do przodu.

Prezentacja smigala na nadchodzacym dopiero Radeonie 7990, wiec o tym co pokazuje gameplay mozna raczej pomarzyc, moze cwierc procent graczy na PC tego uswiadczy, a cala reszta (w tym gracze PS4) beda musieli obejsc sie smakiem i otrzyma mniej lub bardziej wykastrowany produkt. No, takze tyle jesli chodzi o hype spowodowany wypasiona grafika ;p

HD7990 nie będzie wymagany, żeby grać w takich warunkach... Prosta reklama dla AMD, żeby jakoś rozkręcić i zaprezentować możliwości ich nowej karty, no bo co by było jakby grano na starej karcie, 'skandal'. Poza tym, znaczek AMD Evolved cieszy, w końcu Nvidia nie będzie górą. Na PS4 gra będzie gorsza niż na PC, co nie powinno nikogo dziwić, bo gra nie jest robiona pod konsole, tylko odwrotnie. Podobnie było z BF3 gdzie było takie same gadanie, że trzeba będzie kompa od NASA, żeby pograć na Ultra, a 560Ti wystarczył. No ale chyba wymiana karty graficznej będzie niezbędna dla mnie jeśli chcę pograć w najlepszych warunkach, bo obawiam się, że mój nowy-stary HD7850 może nie wystarczyć. Więc jeśli jakość PS4 mnie nie zachwyci to wezmę jakąś kartę za cenę konsoli.

Troche mnie jeszcze martwi ten granatnik, ktorego nie trzeba ladowac po kazdym strzale. W multi moze skutecznie psuc gre.

A od kiedy każda broń co pojawia się w kampanii dla jednego gracza trafia do multiplayera?

na100% nie na PS3 i o tym już mówili, PS4 - 64graczy stałe 60FPS, a na PS3 to samo co BF3.

Tylko, że nawet na oficjalnej stronie gdzie można składać pre-ordery, nie ma do wyboru wersji na konsole nowej generacji, taka się na pewno pojawi, ale póki jej nie ma (oficjalnej zapowiedzi) to nie ma co gdybać. A odnośnie wersji na PS3 - to i tak cud, że ta gra wychodzi na tego staruszka. Strach pomyśleć jak gra będzie wykastrowana, żeby zmieścić się w tym przedziale 512mb RAMu. Współczuję tym co będą się tym katować. Nie chodzi już o grafikę, ale o zwiechy, spadki animacji i tak dalej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie słuch nie mylił, to osoba przywalona gruzem powiedziała, że ma strzaskaną kość i przeciąć będzie trzeba tylko tkanki. Więc jednym ruchem noża dało by radę ;)

mam propozycję, skombinuj zajebiście ostry nóż i kup w pierwszym mięsnym nogę świniaka, zmiażdż kości i ją przetnij, ciekawe czy pójdzie ci równie gładko; jak już jesteśmy przy tej nodze, to trzeba też zwrócić uwagę że oni w żaden sposób nie próbowali zatamować krwawienia choć w około pełno rozgrzanych elementów ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 jaki jest każdy widzi. Moim, skromnym zdaniem posiada najlepsze multi w FPSach, choć żadnym znawcą nie jestem. Ma więcej błędów niż Bad Company 2, ale jak dla mnie, gra się przyjemniej. Możliwe, że to przez nastawienie bardziej "noob friendly". Choćby BF4 był kalką trójki to i tak kupie sobie specjalnie dla multi. Oby tylko EA nie wpieprzyło tutaj mikrotransakcji i innego shitu. Mam też nadzieję na Premium, bo do trójki kupiłem i nie żałowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak często wspominacie o tych błedach bf3, chętnie bym zobaczył aktualną ich listę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niecałej minucie filmiku musiałem spauzować i przypomnieć sobie

a tam już pełno komentarzy...)

Zapowiada się niezła oprawa muzyczna i to nie może nie podobać się.

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<grafika, grafika, grafika!>

Nie sama grafika czlowiek zyje, ale nie boj sie, kiedys do tego dojdziesz. Akurat jak sam zreszta zauwazyles grafika to ostatnie co wymagalo usprawnienia w BF, poza tym nie dane mi bylo jeszcze zagrac w zadna gre w ktorej grafika w jakikolwiek sposob przekladalaby sie na grywalnosc danego tytulu. A gdzie np. cos tak podstawowego jak AI, zarowno przeciwnikow jak i kompanow? Bo na gameplay'u jakos tego nie widac, caly czas jestesmy niby w skladzie a jak przychodzi co do czego (czyt. potyczki) to jestesmy my vs reszta swiata, a koledzy tylko stoja i sie biernie przygladaja, to ma byc next-gen?

PS.

Wszystkim co narzekają na minimalne zmiany w BF4 - w dupach się Wam poprzewracało chyba, więc śmignijcie Snickersa bo zaczynacie mocno gwiazdorzyć. Zacznijmy od tego, że zaczęliście grę oceniać po siedemnastu minutach rozgrywki z kampanii dla jednego gracza.

Czyli - na podstawie 17-minutowage gameplay'u nie mozna gry krytytowac, za to wychwalac ja pod niebiosa jak najbardziej? Ok... Oceniam to co widze, a nie zobaczylem tam NIC czego tworcy nie serwowali nam przez ostatnie 7-8 lat, wiec wybacz ze nie jestem pod wrazeniem, a wrecz przeciwnie.

tak często wspominacie o tych błedach bf3, chętnie bym zobaczył aktualną ich listę ;)

Chciales zablysnac tylko zapomniales ze gra jest juz 2 lata na rynku, po tym okresie ciezko zeby bylo jeszcze co latac, ale przez pierwszy rok DICE mialo co robic, tak na szybkiego:

http://battlelog.bat...54788585875743/

http://battlelog.bat...54779195992365/

http://battlelog.bat...786475623327/4/

"Troche" tego bylo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mam największy zarzut do bf4? Realia! Naprawdę nie macie już dosyć współczesnych konfliktów? No tak, bf4 to będzie niedaleka przyszłość, bo przecież to było w black ops II, które się sprzedało w 20mln egzemplarzy (albo i więcej). Tylko, że z tą przyszłością to był pic na wodę, bo do rozgrywki nie wniosło to niczego, w przypadku bfa będzie na pewno tak samo. Jest przecież tyle ciekawych realiów, liczyłem na bad company 3 (współczesne czasy, ale przynajmniej podejście z dystansem, bez durnego patosu), pełnoprawny Wietnam (klimat!!), albo powrót do drugiej wojny światowej (nie tylko ja się zapewne stęskniłem). Przecież można zrobić ciekawego fpsa, a nie po raz 124352 w tej generacji dawać Marines vs Straszni Rosjanie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sama grafika czlowiek zyje, ale nie boj sie, kiedys do tego dojdziesz.

Dożyłem wyobraź sobie, jakbyś się bardziej przykładał to zrozumienia to co czytasz to może wychwyciłbyś tą część mojego posta:

I co się stało z sławnym sloganem: "grafika to nie wszystko"? Potem się ludzie dziwią, że gry są takie jakie są, a tylko grafika idzie do przodu.

[...]A gdzie np. cos tak podstawowego jak AI, zarowno przeciwnikow jak i kompanow? Bo na gameplay'u jakos tego nie widac, caly czas jestesmy niby w skladzie a jak przychodzi co do czego (czyt. potyczki) to jestesmy my vs reszta swiata, a koledzy tylko stoja i sie biernie przygladaja, to ma byc next-gen?[...] Czyli - na podstawie 17-minutowage gameplay'u nie mozna gry krytytowac, za to wychwalac ja pod niebiosa jak najbardziej? Ok... Oceniam to co widze, a nie zobaczylem tam NIC czego tworcy nie serwowali nam przez ostatnie 7-8 lat, wiec wybacz ze nie jestem pod wrazeniem, a wrecz przeciwnie.

Czyli po tym filmiku oceniłeś grafikę jak i AI. Spoko, nie mam pytań. Ogólnie po nagraniach nie ma co gry skazywać na porażkę, trzeba w tą grę ZAGRAĆ. Taki nagrany materiał trzeba traktować jako wstęp, przedsmak tego co będzie, a nie besztać cały tytuł bo ktoś tam tnie nogę nierealistycznie... Tak, zagrać, nie oglądnąć. No, ale ty oceniaj sobie AI dalej po filmiku, poza tym - na co komu AI w grze nastawioną stricte na multiplayer? I jakiego ty AI oczekujesz? Prawdziwej sztucznej inteligencji? To ty masz tą grę przechodzić, nie twoi kompani, dlatego się oni 'przyglądają'. Pewnie jakby byli bardziej aktywni to twierdziłbyś, że gra nudna, nie ma co robić i co zabijać. Co to za zabawa skoro te przydupasy co koło nas biegają zabijają wszystko za nas? Może znajdź sobie inny gatunek gier, RPG może? Bo jedyne co robisz to krytykujesz wszystko, a sam żeś w grę nie grał.

Gry nie wychwalałem. Tylko wypisywałem to czego ludzie nie dostrzegają, Ci ludzie, którzy twierdzą, że grafika nie ruszyła do przodu i nie jest 'fajna'.

Chciales zablysnac tylko zapomniales ze gra jest juz 2 lata na rynku, po tym okresie ciezko zeby bylo jeszcze co latac, ale przez pierwszy rok DICE mialo co robic, tak na szybkiego:

http://battlelog.bat...54788585875743/

http://battlelog.bat...54779195992365/

http://battlelog.bat...786475623327/4/

"Troche" tego bylo co?

Chciałeś zabłysnąć, tylko zapomniałeś, że 99% tych zmian dotyczy rozgrywki i ogólnych zmian w balansie gry, a to nie są błędy, a pozostały jedne procent to naprawa game-breakerów. Łatek szlifujących balans gry nigdy za wiele, a zauważ, że perfekcyjny balans nie istnieje. Błędów, które psuły całkowicie grę było niewiele, a te najcięższe to i tak dotyczyły tylko PS3, np. popsuty VoIP. Powód do narzekania miałbyś jakby tego DICE nie naprawiło w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po tym filmiku oceniłeś grafikę jak i AI. Spoko, nie mam pytań. Ogólnie po nagraniach nie ma co gry skazywać na porażkę, trzeba w tą grę ZAGRAĆ. Taki nagrany materiał trzeba traktować jako wstęp, przedsmak tego co będzie, a nie besztać cały tytuł bo ktoś tam tnie nogę nierealistycznie... Tak, zagrać, nie oglądnąć. No, ale ty oceniaj sobie AI dalej po filmiku, poza tym - na co komu AI w grze nastawioną stricte na multiplayer? I jakiego ty AI oczekujesz? Prawdziwej sztucznej inteligencji? To ty masz tą grę przechodzić, nie twoi kompani, dlatego się oni 'przyglądają'. Pewnie jakby byli bardziej aktywni to twierdziłbyś, że gra nudna, nie ma co robić i co zabijać. Co to za zabawa skoro te przydupasy co koło nas biegają zabijają wszystko za nas? Może znajdź sobie inny gatunek gier, RPG może? Bo jedyne co robisz to krytykujesz wszystko, a sam żeś w grę nie grał.

A co, myslisz ze specjalnie wycieli w jednym levelu AI przeciwnikow, a w pozostalych bedzie ono na poziomie powiedzmy KZ2? Ok, snij dalej. Pozatym to jest gameplay, nie trailer wyrenderowany w trzeciej osobie tylko czysty gameplay, co za roznica czy to ja trzymam pada w reku czy pracownik DICE, na ekranie bedzie dokladnie to samo. Piszesz ze gra jest nastwiona na multi ale powtarzam - oceniam to co widze, a widze filmik przedstawiajacy rozgrywke z SP, ktory (dla mnie) ssie murzynska pale, przyjdzie pokaz multi to ocenie multi, proste, narazie szalu nie ma, przynajmniej jak dla mnie, ot kolejny militarny shooter jakich w ostatnich 5 latach mielisby ~834738925689234. A najsmieszniejsze ze DICE mowi o "przelomie w serii", LMFAO, dokladnie to samo mowili o BF3, ktory nie byl ani tak dobry jak stary BF2, ani jak BC2, ani nawet jak BF1943 z PSNu. Ale wiadomo PR musi byc.

Chciałeś zabłysnąć, tylko zapomniałeś, że 99% tych zmian dotyczy rozgrywki i ogólnych zmian w balansie gry, a to nie są błędy, a pozostały jedne procent to naprawa game-breakerów. Łatek szlifujących balans gry nigdy za wiele, a zauważ, że perfekcyjny balans nie istnieje. Błędów, które psuły całkowicie grę było niewiele, a te najcięższe to i tak dotyczyły tylko PS3, np. popsuty VoIP. Powód do narzekania miałbyś jakby tego DICE nie naprawiło w ogóle.

Chcesz konkretnych bledow to prosze - input-lag, niedzialajacy VOIP i part system - sorry ale to sa bledy krytyczne, dziwne ze cos takiego w ogole przeszlo faze alpha, nie mowiac juz o dwoch betach ktore mial BF3, a bledy te trwaly nie kilka dni czy nawet tygodni, a calymi MIESIACAMI, wiec powod do narzekania jak najbardziej jest, tymbardziej ze za to zaplacilem to chyba mam prawo wymagac zeby gra dzialala jak nalezy?

Edytowane przez Żywy
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na ps4 zobaczymy powrót do drugiej wojny światowej. Jak by nie było nowe pokolenie graczy nie miało okazji zagrać w tych realiach a starsze z chęcią by tam powróciło.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że powinniście iść do lodówki i napić się kompotu. Pozdroi do zobaczenia na serwerach bf4.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie na 100%,pytanie...na co?Chcialbym zeby DICE sie okreslilo w tej kwestii(info.Typu:ilosc graczy,klatek,rozdzielczosc itp.)Ja chce konkretne liczby potem filmy,zeby oddzielic pic od faktow,bo o to chodzi.Mogliby jeszcze cos o wersji na ps4 powiedziec chociaz wstepna data premiery gry na next gen,poniewaz o ile sie nie myle mowa poki co tylko o PC,PS3,X360...Btw animacja kosy zostaje (ciekawe czy ja troche "dorobili" jezeli chodzi o sprawe gry na padzie@konsole@ bo w bf3 jest cyrk) Widac ze wracaja w czesci do singla z BC,jezeli chodzi o jako taka swobode w poruszaniu sie z druzyna,to dobrze.Sa fajnie pomyslane momenty,nie rzuca sie w oczy kiedy gra przestawia sie na QTE(bolaczka singla bf3 moim zdaniem)Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi Singiel w bf4? tutaj chodzi o multi... Singiel wyglada ładnie a multi zeby nie wygladało jak w BF3. Widac ze Dice nastawiło sie na singla wiec multi bedzie pewnie skopane i nie bedzie rozniło sie graficznie i rozgrywką jak w 3 ;/ echch obym sie mylił ale jest to najbardziej prawdopodobne. Bo fragment z rogrywki nic nie pokazał nowego. Wszystko juz widzielismy. Czekamy Na film z multi i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×