Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w wieczorne granie, w ciągu trzech godzin trzy zwiechy. Do tego non stop drobne klatkowanie obrazu i efekt pływającego celownika. Nie wiem ile można nabijać klientów w butelkę i przede wszystkim psuć renomę tak dobrej marki. Chyba czas na powrót do bf3 :sad:

Yes, yes, yes. To już nas będzie teraz 4. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo coś o drugim dodatku? Słyszałem na polu bitwy, że podobno ma być darmowy dla posiadaczy BF3. o.O 

Edytowane przez Musialinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wbiles platyne w bf3 to premium tez za darmo bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko zwiechy w trybie podboju:/ I to za kazdym razem. Godzinami moge grac w inne tryby i nic:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yes, yes, yes. To już nas będzie teraz 4. ;)

To skoro tylu wraca do BF3 to może by tak serwer skombinować ? Bo te bany to się męczące robią  przecież wszyscy admini to niesamowite prosy są i gdy dostaną adwersarza to ban musi być ^_^. 

A co do BF4 grając na TDM przez pół meczu celownik mechaniczny był zamazany -_- Da się coś z tym zrobić zeby pokazał się szybciej ? 

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam za każdym razem. Dzisiaj grałem z 6h i zwiechę zaliczyłem tylko raz. W tym samym momencie co okoni. Za to irytuje mnie klatkowanie obrazu w najbardziej nieodpowiednich momentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te klatkowanie to mi się wydaje że przez arabów. Tak mi się dobrze grało dopóki nie wlazło na serwer KSA. Od tego momentu straszne lagi miałem i dupnie się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha znowu teoria powraca z KSA. Ciekawe jak obczaiłeś że wlazł ktoś z tamtąd i nikogo wczesniej nie było. Niech zgadnę, po nickach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery . Nie chce mi się z tobą gadać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o premium kupowane na dwie osoby, bo nie do końca to rozkminiam. Kupuje się premium na wspólne zrobione konto, a pózniej pobiera na swoje prywatne ? Tylko jak pobrać ze do prywatnego konta te dodatki z tego wspólnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załączasz pobieranie ze wspólnego konta, a potem przelogowujesz sie na prywatne, i na nim grasz. Poszukaj w Google tematow dzielenia kont i będziesz miał wytłumaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę albo mam inną konsolę albo nie wiem. Ja zwiechy mam bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersję gry : płytka cz cyfrówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zwieche to miałem chyba raz tylko, może dwa max. Wersja cyfrowa.

 

Natomiast "stary dobry" BF3 to mi się wieszał nonstop na sekwanie.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, koniec podwójnego expa. Koniec z lagami, teleportami, przycinkami i uj wie czym jeszcze. Cenzurką dzisiejszych potyczek niech będzie akcja gdzie seriami wpakowałem w typa cały magazynek, on się odwrócił i ubił mnie na hita. HP miał 73%, padł sekundę później zabity przez kogoś innego. Asysty nie dostałem tylko premię za zaspotowanie. Eh, wracają demony bf3.

Liczyłem że wbiję max level, ale lipa nie dało rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na szturmie na Paracelach miałem dziwna akcje. Przy ubijaniu z lodzi ekran mi się zalamywal, migotal tak, że nic nie widziałem. Dodatkowo od ostatniego 'pacza' cały czas mam ikonkę z niestabilnym połączeniem sieciowym po prawej stronie. Wcześniej wszystko smigalo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ikonka to norma, nie tylko Ty tak masz. Z obrazem podobnie ;)

 

Panowie pytanie:

Przenosił już ktoś wersje cyfrową ( nie preorder ) na ps4? Bo znalazłem takie oto info; "W momencie, gdy tytuły te zakupimy cyfrowo na PS3, po ich premierze na PS4, zostaną one udostępnione dla naszego konta na PlayStation Network za niższą cenę. Aby pobrać wersję na PS4 należy będzie dopłacić 39 złotych." Słyszałem też niepotwierdzone info, żeby zatrzymać dysk z ps3 (!) itp. Wie ktoś coś konkretnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie logiczne. Kupując wersję cyfrową na ps3 chcąc migrować na ps4 za 39 zeta nie możesz mieć wersji płytkowej z ps3 gdyż...kupiłeś wersję cyfrową.

Dziś zapytam ziomków na blogu , tych co kupili cyfrę i emigrowali na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

- migotanie obrazu,

- brak dźwięków namierzania pocisku jak lataliśmy heli,

- władowanie całej serii pocisków we wrogi transporter, po czym on zabija mnie jedną serią i ma dalej 100%,

- kilkukrotnie "zabity w akcji" bez przyczyny na otwartej przestrzeni,

- "nieśmiertelni" przeciwnicy. W 2 osoby ładowaliśmy pociski w jednego przeciwnika, po  czym on w sekunde zabił nas obu, nadal mając ponad 70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te zabity w akcji przypominają mi czasy BF3 jak biegłeś przez pustynię i leżysz "pech". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem z cyfrówką z ps3 na ps4, jest tak, jak napisałeś, za wersję na ps4 zapłaciłem 39 zł, nie trzeba zachowywac dysku. Tak było około półtora miesiąca temu, na początku lutego przeglądałem Store i nadal upgrade z ps3 kosztowało 39 zł. Oczywiście do tego zakupu na ps3 i ps4 musi być to samo konto, a już potem grać mozna na każdym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem z cyfrówką z ps3 na ps4, jest tak, jak napisałeś, za wersję na ps4 zapłaciłem 39 zł, nie trzeba zachowywac dysku. Tak było około półtora miesiąca temu, na początku lutego przeglądałem Store i nadal upgrade z ps3 kosztowało 39 zł. Oczywiście do tego zakupu na ps3 i ps4 musi być to samo konto, a już potem grać mozna na każdym innym.

Dzięki za informacje ;)

To trochę nie logiczne. Kupując wersję cyfrową na ps3 chcąc migrować na ps4 za 39 zeta nie możesz mieć wersji płytkowej z ps3 gdyż...kupiłeś wersję cyfrową.

Dziś zapytam ziomków na blogu , tych co kupili cyfrę i emigrowali na ps4.

Dzięki. Będe wdzięczny za każde info. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, koniec podwójnego expa....

ja przed chwila dalej miałem 100 % do xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×