Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak kupię BF4 na PS4, ale nie przez kod na upgrade tylko normalnie to statystyki się przeniosą?

Gram na płycie pożyczonej od znajomego i jakoś nie uśmiecha mi się granie od zera.

Dołączam się do pytania

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie to statystyki przechodza?Wszystkie typu zabicia z broni i pojazdow tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z kontem na ps3 po przejściu na ps4?

Chodzi mi o to, czy po wpisaniu kodu do pobrania cyfrowej wersji na ps4, nadal będzie można odpalić grę na ps3? Czy jest to droga bez powrotu? SSkoro żołnierz zostanie przeniesiony na nowy system, to co z grą na ps3? Przestaje działać na tym koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie takie lagi (od soboty), ja czuje jak bym miał lag compensation z 2 sekundy... co rusz ginę za przeszkodami, w 1v1 praktycznie 0 szans, na bliski dystans muszę wbić w kolesia pół magazynku aby padł

gdybym nie grał w ta grę już 70h to pomyślał bym, że straszne skillery w BF'a grają i jestem po prostu za kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z kontem na ps3 po przejściu na ps4?

Chodzi mi o to, czy po wpisaniu kodu do pobrania cyfrowej wersji na ps4, nadal będzie można odpalić grę na ps3? Czy jest to droga bez powrotu? SSkoro żołnierz zostanie przeniesiony na nowy system, to co z grą na ps3? Przestaje działać na tym koncie?

 

Dołączam się do pytania.... jestem w takiej samej sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania.... jestem w takiej samej sytuacji ;)

Nie ma prawa być inaczej. Na pewno dane zostają również na PS3 , wyciągasz płytę z PS4 i grasz na trójeczce. :) Sony raczej nie robiło by takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie takie lagi (od soboty), ja czuje jak bym miał lag compensation z 2 sekundy... co rusz ginę za przeszkodami, w 1v1 praktycznie 0 szans, na bliski dystans muszę wbić w kolesia pół magazynku aby padł

gdybym nie grał w ta grę już 70h to pomyślał bym, że straszne skillery w BF'a grają i jestem po prostu za kiepski.

 

Takie akcje to ja ma praktycznie za kazdym razem jak gram, szczegolnie na Diminacji gdzie na mniejszej przestrzeni sie duzo dzieje. Konsola wtedy nie wyrabia, i sa klatkowania, dropy animacji, crash'e itd. Zagrajcie sobie w BF4 na curren-geny, wtedy docenicie ultra plynnosc w Battlefield 3. W gole dzieki BF4, doceniam "prefekcyjnosc" trojki. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdzie była ta perfekcyjność trójki przez pierwszy rok :) zwiechy, lagi, brak voice chat, input lag...itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie przełączyłem na 520p.... inputlag zmalał, fpsy dalej spadają ale chyba rzadziej zwiechy też jeszcze nie wyłapałem. Gra się zdecydowanie przyjemniej, grafa i tak słaba była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę w to co czytam. Połowa społeczności graczy nie może znieść, że nowe gry na nowej generacji będą chodziły w 720p, a tutaj ludzie są nadal chętni do grania w 520p. Po co nam nowa generacja, skoro ludzie mogą i chcą nadal grać w 520p? W sumie nie dziwota, że deweloperzy się opierdalają i nawet nie próbują wycisnąć z maszyn 100%.

 

Więc ludzie co grają w 520p:

bazqF.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał do wyboru input lag albo niższą rozdzielczość. Wybrał niższą rozdzielczość. Na jego miejscu zrobiłbym to samo, ale na szczęście prawie nie gram w FPSy na konsoli, bo nie lubię kompromisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro też musze tego sprubować. Na PS4 zdecydowałem się wyłącznie z powodu 60 klatek na sekunde.. Aby w reszcie się nie cieło ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki  inputlag? co też ludzie nie wymyślą, by usprawiedliwić swoją nieudolność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest input lag włącz sobie BF4 i BFBC2 dla porównania

ja jakimś kozakiem nie jestem k/d ~1.5 ale żebym był nieudolny hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy 720p, a 576p  jest zerowa w Battlefield 4. I niech tu mi bzdur ludzie nie wygaduja. Niech pokaza mi raporty z Dominacji w jednej, i dtugiej rozdzialce. Powtarzam jeszcze raz, input lag w Bf4 na PS3, w jakiejkolwiek rozdzialce jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input lag to jedynie wymówka tych, którym nie idzie moim zdaniem. 'Szary' gracz, który nie wie o tym nawet się nie zorientuje, że to ma. Czemu? Sam osobiście miałem podobno tego input laga, każdy mi to mówił kto grał u mnie. A to że monitor beznadziejna matryca podatna na laga, a to, że czas reakcji zamykający się w 5 ms. Jakby mi ktoś o tym powiedział, to nawet bym nie pomyślał, że takie coś jest. Mieć laga miałem, a szło mi dobrze i ani w głowie mi było zmieniać poziom graficzny gry z beznadziejnego do żałosnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input lag to jedynie wymówka tych, którym nie idzie moim zdaniem. 'Szary' gracz, który nie wie o tym nawet się nie zorientuje, że to ma. Czemu? Sam osobiście miałem podobno tego input laga, każdy mi to mówił kto grał u mnie. A to że monitor beznadziejna matryca podatna na laga, a to, że czas reakcji zamykający się w 5 ms. Jakby mi ktoś o tym powiedział, to nawet bym nie pomyślał, że takie coś jest. Mieć laga miałem, a szło mi dobrze i ani w głowie mi było zmieniać poziom graficzny gry z beznadziejnego do żałosnego.

 

Miales najlepsza w Polsce ekipe, dlatego dobrze ci szlo w Bf3 na konsoli. Roznica miedzy 576p, a 720 w Bf3 byla gigantyczna, do momenty kiedy wypuscili patch po Aftermatchu. Jakbys gral agresywnie medykiem, szedl do przodu, a nie siedzial za plecami znajomych (ewentualnie w czolgu) to bys zrozumial o co chodzi. 

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsolach jest w ogóle jakaś esportowa scena ;o?

btw. najbardziej mnie ciekawi ilu tych pr0 elo jadących na myszkach podczepionych zamiast pada odnajdzie się na ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales najlepsza w Polsce ekipe, dlatego dobrze ci szlo w Bf3 na konsoli. Roznica miedzy 576p, a 720 w Bf3 byla gigantyczna, do momenty kiedy wypuscili patch po Aftermatchu. Jakbys gral agresywnie medykiem, szedl do przodu, a nie siedzial za plecami znajomych (ewentualnie w czolgu) to bys zrozumial o co chodzi. 

 

Sugerujesz, że dobrze mi szło tylko dlatego, że grałem z najlepszymi graczami w Polsce? Grałem też przeciwko takim, nie tylko z nimi w drużynie. Nie uważam się za bardzo dobrego gracza, ale nie aż tak złego jak sugerujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszkowcy i input lag, mój najciekawszy temat. Idę po popcorn.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wyboru serwera. Czy jeśli powiedzmy nie wykupie Premium to czy po wyjściu załóżmy 2 dodatków będą pokazywane serwery z mapami z Premium Czy można to wyłączyć? Przepraszam Was Panowie za banalne pytania , ale przechodzę powoli z COD na BF i w BF3 już trochę grałem tak przy BF4 na nowej konsoli mam zamiar dłużej posiedzieć. I jak ogólnie zaopatrujecie się na sprawę Dodatków z Premium. Rozumiem , że mam 2 tygi przed no i po 4 mapki + tryb , ale czy tak naprawdę nie lepiej obcykać sobie dodatki z YT i kupić ze 2 niż wydawać 209zł ? Jest też kwestia monotonni bo przecież grając ciągle na mapach z podstawki też chyba nie jest za fajnie. Jak Wy gracze z długim stażem w BF-ie zaopatrujecie się na tą sprawę przedstawioną przeze mnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyszukiwarkę serwerów ustawiasz co i jak chcesz grać, z poziomu szybkiego meczu dołączy cię tylko do map które posiadasz.

Co do DLC cóż drogie to gówno... i promocji nie będzie, cena to chyba 60 PLN za sztukę (ma być 5 dodatków). Więc jeśli masz kod na CR to faktycznie możesz dokupić jakiś konkretny i darować sobie P*

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest input lag włącz sobie BF4 i BFBC2 dla porównania

ja jakimś kozakiem nie jestem k/d ~1.5 ale żebym był nieudolny hmm?

Jasna cholera  a ja zawsze myślałem że ów input lag zależny jest od tv/monitora na którym się gra, a nie od gry. O ja głupi!

 

Chyba że ja mam rację, Wikipedia ma racje a użytkownik ziggi pisze pierdoły: http://pl.wikipedia.org/wiki/Opóźnienie_wejścia

No bo skoro twój tv ma input lag, to powinien go mieć zarówno przy BF4, przy BF3 przy BC2 a nawet przy Little Big Planet.

I przy wszystkich innych grach na tym tv.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×