Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy numer jest z tym, że do obsługi Headsetów (na razie mowa o PULSE, nic nie piszą o starszych) trzeba będzie czekać do stycznia :/ a ta słuchaweczka przecież będzie tylko do voipa !!! to jak ja będę grał po nocach na kinie domowych, żona mi 5 minut po 22 wyłączy "korki" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może w jaki sposób "Chińska Nawałnica" przejdzie z PS3 na PS4 ? Kod mam jeszcze niewykorzystany, więc mam go wpisać na PS3 czy na PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod jest przypisany do konta a nie do konsoli. jeśli na ps4 przerzucisz swoje konto z ps3 wszystko będzie działało.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod jest przypisany do konta a nie do konsoli. jeśli na ps4 przerzucisz swoje konto z ps3 wszystko będzie działało.

 

 

A swój kod na DLC wpisałeś już na PS3?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, kompletnie o tym zapomniałem . ale chyba i tak go teraz nie będę wklepywał bo dlc wyjdzie dopiero z miesiąc(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem czy DLC wpisywać teraz na PS3... czy poczekać już na PS4 ... ? żeby jaj nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za debil wymyślił limit czasowy na unicestwienie ...

 

 

Totalna porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unicestwienie to ten tryb z bombą? Myślę ze gdyby nie limit to mecz mógłby trwać dwa dni. ;)

Unicestwienie to ten tryb z bombą? Myślę ze gdyby nie limit to mecz mógłby trwać dwa dni. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez limitu było wcześniej i grało się niesamowicie. Teraz to zanim dobrze się wkręcisz to gra już minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sytuacja z premium? Gdybym kupił na PS3 to działa także na PS4? Booo
Cena w Store PS3 jest 199zł
A cena w store PS4 jest 209zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edmunt a wiesz może jak wygląda sytuacja z DLC ?
Minuta poszukiwania w googlach:
Remember: You can start your progress in Battlefield 4 on your current console, and then you can bring it with you to your next gen console. The following travels with you:Your Multiplayer Progression including Stats, Unlocks, Rank, Awards, and AssignmentsYour Premium Membership, including all Premium content and benefits
Źródło: https://help.ea.com/article/upgrade-battlefield-4-for-ps4-and-xbox-oneWszystko jasne i klarowne. Przechodzą TYLKO staty i Premium. Pojedyncze DLC - nie ma szans. Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze dlc tez pewnie przejdą, będą pewnie tez w opcji crossbuy, to jest bezprecedensowa sytuacja i wszystkiego nie dopowiedziano. Przyklad: przejdą stary, a co ze zdobytymi trofikami, nigdzie nie ma oficjalnej informacji - nieoficjalnie wpadają zaraz w pierwszym meczu online. Na pudelku czy ulotce tez nie ma informacji czy jest na jedna czy na dwie platformy - tej samej rodziny!, w sklepie w histori zakupów tez nie ma info na ktora platformę kupiliśmy dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Welcome back!

miałem sobie brand new battlefielda 4 i grałem sobie dopóki nie padł dysk
Straciłem wszystkie dane (a w zasadzie bratu padł dysk i mnie nie było przy tym)

W każdym bądź razie wcześniej gra śmigała, a teraz dołączam do gry, pogram chwilkę pojawia się ciemny ekran i ikonka ładowania w rogu i wyrzuca mnie do głównego menu playstation.

Brat powiedział mi, że 2 dni temu działo się to jakoś co 2h, a dzisiaj jak ja chciałem sobie pograć to udało mi się za pierwszym razem zagrać jakieś 15 minut, a później wywalało mnie prawie na samym początku każdego meczu.
Wyglądało mi to tak jakby mnie jakieś zabezpieczenie gry blokowało
pisać do ea?
ktoś miał już podobny problem?

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się filmiki z DLC Chińska Nawałnica :




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne, że gry jeszcze większość konsolowców nawet nie dotknęła a już 2 dlc w drodze. 

Edytowane przez duzyBYK
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić premium do bf4. Wie ktoś może czy da sie je aktywować jak każda grę na 2 kontach? Jeśli tak to może ktoś jest chętny na wspólny zakup. Jak coś to pisać na priv żeby ty nie zasmiecac. Tylko proszę o odpowiedz jak jest w przypadku premium do bf4. Premium do bf3 dało sie chyba na 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasuj dane gry, pobierz jeszcze raz i/lub zmien perki bojowe (mogą byc zbugowane), restart router tez nie zaszkodzi. Do EA nie masz po co dzwonic, oni raczej w niczym ci nie pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×