Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w statystykach mam 17 bezpiecznych stref i 8 kwarantanny. Trofiki wpadły jeszcze na pierwszym patchu. 

 

A tu moje statystyki z gry po ostatnim patchu na których mam platynę. 

 

Kuźwa. Ja mam 16 bezpiecznych stref a na pewno nic nie pominąłem chyba ;) Za misje poboczne i kwarantanny  mam trofik więc nie mogłem pominąć. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu wpadło po wielkich mękach. 

 

Trzeba zrobić tak:

Działa na wersji pudełkowej z patchem 1.05 i  wersji z ps store z patchem 1.02.

 

- jeżeli (tak jak ja) masz ukończone wszystkie misje zrób kopię zapisu na pendrive, lub wyślij do chmury sony (aby nie tracić całości)

- odpal grę i w menu "rozegraj kampanię" usuń wszystkie zapisy gry (zaawansowane/usuń)

- zacznij nową grę ale nie od początku, tylko wybierz - Nowa gra/zaawansowane/nowa gra od zadania/Układ z Raisem".

Trofeum bynajmniej u mnie nie wpadło po wczytaniu gry.  Ja zrobiłem w ten sposób: 

-podejść do żołnierza tego na piętrze przy wyjściu z wieży ( ten obok kwatermistrza) i pogadać z nim -powie wam o gościu imieniem Alfi

- udajcie się do Alfiego, który jest na tym samym piętrze  i zróbcie jego zadanie poboczne "NAPIĘCIE" . 

Po zakończeniu zadania i dostaniu PD za misję  trofeum:  "TERAZ ZNACIE CAŁĄ HISTORIĘ" powinno wam wpaść. 

Stary szkoda że nie mieszkasz w Szczecinie, bo dzwoniłbym teraz do Ciebie żeby ugadać się na piwo :) Dzięki wielkie, pucharek wpadł. Teraz bezp. strefy i strefy kwarantanny to już z górki ale i tak grę trzeba zacząć od początku :) Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała porada ,ja dzis zrobiłem platyne choc jak pisałem wczesniej 5 trofików miałem zbugowanycch

Po pierwsze usuwamy savy z gry w menu gry

po 2 .odpalamy nowa gre ale od misji w starym miescie (niepamietam jaka cos o ogniu chyba)i najważniejsze zaznaczamy na dole tryb dla jednego gracza

Odpalamy i lecimy co komu brakuje - ja zrobiłem jedna bezpieczna strefe i trofik wpadł -jedna znajdzka trofik wpadł -misje poboczna robiłem przenosząc się do slamsów i misja napiecie po zrobieniu trofik wpadł -to samo odnośnie kwaratany -po jednej zrobione koledze Lenoxowi wpadło trophy także sprawdzone u na dwóch kosolach na wersjach z ps store z patchem 1,03

ŻYCZE ABY WSZYSTKIM WPADŁA PLATYNA

Dodam że całą gre przeszedłem z Lenoxem oraz kilka misji z Darkshandow i Natkiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary szkoda że nie mieszkasz w Szczecinie, bo dzwoniłbym teraz do Ciebie żeby ugadać się na piwo :) Dzięki wielkie, pucharek wpadł. Teraz bezp. strefy i strefy kwarantanny to już z górki ale i tak grę trzeba zacząć od początku :) Dziękuję :)

 

Taaa bezpieczne strefy z górki?? niby jak :P Kolejne przechodzenie gry... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem wyżej maks 2 godzinki grania :thanks: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczki, platynka tak jak kolega napisał wiec 2 piwka dla Niego :) na tym wałku jedno zadanie, jedna kwarantanna i jedna bezpieczna. I platynka siedzi. Kolego zaoszczędziłeś mi jakieś 25 h gry :) dzięki jeszcze raz :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... stany gry usunięte, zrobiłem ze 3 bezpieczne strefy na starym mieście (start od zadania Malowanie ogniem) i nic :( trofik za bezpieczne nie wpadł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... stany gry usunięte, zrobiłem ze 3 bezpieczne strefy na starym mieście (start od zadania Malowanie ogniem) i nic :sad: trofik za bezpieczne nie wpadł :sad:

A może zacznij od zadania Układ z Raisem :) nic Cie to nie kosztuje a warto sprawdzić. Do momentu w którym nie wpadło za poboczne nie wierzyłem że wpadnie jakakolwiek :) ale jestem mega szczęśliwy bo myślałem że muszę grać od nowa. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... stany gry usunięte, zrobiłem ze 3 bezpieczne strefy na starym mieście (start od zadania Malowanie ogniem) i nic :sad: trofik za bezpieczne nie wpadł :sad:

Digital a ustawiłeś tryb dla jednego gracza w opcjach onnline ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba is my hero :).
Wczoraj zrobiłem na nowej grze "Napięcie" i od razu pyknęło.
Teraz tylko szukam 4 chętnych do trofika Polyamory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie program online gdyż jeszcze nie miałem przyjemności grać w trybie współpracy. Psn : Phex88

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital a ustawiłeś tryb dla jednego gracza w opcjach onnline ?

 

Tak ustawione na JEDEN GRACZ... dziś z wieczora spróbuję na innym zadaniu rozpocząć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o co chodzi wlaczam dzis gre mam napis stare miasto czarny ekran i nie chce sie zaladowac nie mówcie ze wywalilo mi savy:( dodam ze jak wylaczam gre wyskakuje nagle błąd aplikacji. .. o 14 wszystko smigalo wróciłem z siłowni i takie cos... z ciekawości wlaczylem od nowa kampanie i to samo... ja nie wiem o co biega moze mieć wplyw na to ze od 3 godzin nie mam internetu? Moze jakies sejwy sa na dysku sieciowym i dlatego? Czy moze konsola pada? Ale z innymi grami nie maproblemu.

Dziwne net wrocil spowrotem i gra dziala normalnie a nie mialem neta i nie chcialo sie wczytać ktos wie dlaczego?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to trofeum rzucić 50 razy jak w judo to chodzi dokładnie o jaki atak

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to trofeum rzucić 50 razy jak w judo to chodzi dokładnie o jaki atak

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

JUDO chyc i rzuć gościem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to trofeum rzucić 50 razy jak w judo to chodzi dokładnie o jaki atak

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

 

Sam sobie odpowiedziałeś :P O ATAK JUDO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie takedown kwadratem tylko unik i iks. :)?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpadła i moja platynka :biggrin:

 

Z tym że ja przed wyjściem łatki zostawiłem sobie dwa ostatnie misje poboczne i fabularne.

 

Dziś odpaliłem robiąc kopię zapisu na pena. Zrobiłem 2 questy poboczne i pucharek wpadł a potem po wielu kur.... w ostatniej misji wpadły dwa ostatnie z platyną.

 

Dzięku mati, lennox i fala za pomoc w coop'ie.

 

PS.

Niech antyzyna będzie z wami.....

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ukończyłem fabułę to może się zdążyć że będę miał jakiś problem z wbiciem platyny? Niestety nie robiłem kopii zapasowej Save

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wbicia trofików w coop. Jak coś psn : Rtuber.


Szukam kogoś do wbicia trofików w coop. Jak coś psn : Rtuber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wpadło mi trofeum za bezpieczne strefy. Niestety zacząłem już NG+ i widzę że nie ma możliwości wybrania misji tylko trzeba odpoczątku. Jest na to jakiś sposób. Mam do zebrania resztę notatek i 2 razye uratować przed Raisem a mam sam początek gry. Myślałem że jest możliwość skakania pomiędzy rozdziałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×