Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pudełkową PL i zassało mi od razu 1.03... To jaki patch jest w końcu aktualny dla wersji pudełkowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różne oznaczenie patcha dla różnych regionów i edycji. Osobne dla Stanów, Europy w cyfrowej, Europy w pudełkowej, Polski w pudełkowej. Nie patrzcie na numerek, tylko jakie zmiany były wprowadzone. Aktualny patch wprowadza Hard Mode. Dla PL pudełkowej to 1.03 (reszta Europy w pudełkowym wydaniu może mieć inny). Dla cyfrowej pewnie 1.04. A dla US 1.05 lub wyższy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jest patch i wszystko wpada już poprawnie.

 

Co z tego że teraz wpada... Mam wszystkie bezpieczne strefy odblokowane, w statystykach info (jest bezpiecznie czy jakoś tak :P) a trofika ni chu chu, próbowałem z tym mykiem ze kasuje zapisy i zaczynam od którejś tam misji i dalej dupa...

 

A 2 raz przechodzić wszystkiego nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że teraz wpada... Mam wszystkie bezpieczne strefy odblokowane, w statystykach info (jest bezpiecznie czy jakoś tak :P) a trofika ni chu chu, próbowałem z tym mykiem ze kasuje zapisy i zaczynam od którejś tam misji i dalej dupa...

 

A 2 raz przechodzić wszystkiego nie chce :P

No właśnie na tym myku zdobyłem trzy pucharki. Ale przyznam że jeżeli chodzi o bezpieczne strefy po usunięciu save to nie odblokowałem na nowo jednej, tylko trzy albo cztery. Też miałem ten zapis o bezpieczeństwie. Próbowałeś na kilku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że teraz wpada... Mam wszystkie bezpieczne strefy odblokowane, w statystykach info (jest bezpiecznie czy jakoś tak :P) a trofika ni chu chu, próbowałem z tym mykiem ze kasuje zapisy i zaczynam od którejś tam misji i dalej dupa...

 

A 2 raz przechodzić wszystkiego nie chce :P

 

A robiłeś ten myk będąc odłączonym od internetu? To pomaga! Sprawdzone info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wpadło za poboczne, ale z 3 strony temu Seba opisał sposób i dzięki niemu mi wszystko brakujące wpadło.
A z oznaczeniami patcha to jeden żart a drugi to różnice w dostępności samego patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że teraz wpada... Mam wszystkie bezpieczne strefy odblokowane, w statystykach info (jest bezpiecznie czy jakoś tak :P) a trofika ni chu chu, próbowałem z tym mykiem ze kasuje zapisy i zaczynam od którejś tam misji i dalej dupa...

A 2 raz przechodzić wszystkiego nie chce :P

ale zaczynasz nową grę z rozdziałami ?

A i masz ustawionego jednego gracza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zaczynasz nową grę z rozdziałami ?

A i masz ustawionego jednego gracza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Taaa jak juz pisałem ;) Save delete ;) Rozpoczynam nowa od jakiejś tam misji (dla pojedynczego gracza) i jazda odblokowałem z 3 strefy i dupa :(

 

NIE MAM siły na rozpoczęcie od nowa gry dla samych trofików za bezpieczne strefy :P

 

Ale fakt na 100% będę grywał z doskoku i czekam na te DLC z buggy i łukami :P i nowymi trybami :P

 

Ale do meritum sprawy ;) JAKIEŚ inne rady??

 

(PS: Spróbuję odłączyć się od neta i zrobić z 5 stref :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob save przed podbiciem ostatniej strefy.

Mam pytanko zaczynałem robić zadanie z misji pobocznej. Tam były dostarcz 4 kredki do szkoły, gdy w pomoesCzeniu szukałem kredek przez przypadek wziąłem kolejna misje od jakiegoś gościa. Wskoczyła mi co mam zrobić itp. Zrobiłem cała po przejściu misji od gościa mam znowu misje związana z fabuła. Pytanko czy ta misja z kredkami przepadła? Juz nie bede mógł wrócić i wbić złotego trofika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lohoho. Cos nie wpadło mo trofeum za bezpieczne strefy: mam wszystkie domki na zielono. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba porzucam plany splatynowania Dying Light :/ zrobiłem dziś ostatnie zadanie poboczne, wpadł trofek. Pomyślałem, że w moim przypadku patch pomógł (jeszcze nie skończyłem fabuły) i dokończyłem bezpieczne strefy - trofka brak. Tak samo jak nie dostałem za zabicie kluczem po wybiciu się z innego zombie, za nadzianie płonącego zombie na kolce, za uciszenie wyjca... Chyba bez sensu czekać, aż w końcu to naprawią. Robią pieprzone teledyski do piosenki Dawida Podsiadło a nie mają czasu połatać trofeów -.-

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chodzi o uratowanie 15 ludzi od raisa. Uratowałem z 3. Teraz mam ostatnia misje ale nie chce robić bo jak zabije raisa to juz nie bedIe miał ludzi na mapce? Do kiedy oni w fabule sie pojawiają? Wiecie moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chodzi o uratowanie 15 ludzi od raisa. Uratowałem z 3. Teraz mam ostatnia misje ale nie chce robić bo jak zabije raisa to juz nie bedIe miał ludzi na mapce? Do kiedy oni w fabule sie pojawiają? Wiecie moze?

Jest to event losowy wiec nawet po zabiciu się pojawiają... Musisz mieć szczęście to się pojawią

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tak czekam z ost misja mam 92 % ale teraz jak wróciłem ze starego miasta cos sie nie pojawiaja. Sami ocalali z zombie a z ludźmi raisa nic ..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ludzi szukaj w starym mieści właśnie. Biegaj wszędzie i na bank się pojawią nawet po ukończeniu 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Bo oni sa w starym mieście ale tylko z zombi a ten pucharek juz mam. Zalezy mi tylko z ludźmi raisa. Pakiet pomocowe to te ze strzałka na dol skrzynie tak? Trzeba 10 razy zanieść do kwatermistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupic strzykawki i leki przeciwbólowe? Chodzi o misje poboczna na necie widziałem ze u handlarzy byłem u kilku ale nic nie mieli szukam juz dobre kilka godzin..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj, znajdziesz prędzej czy później. Tak samo gaz do zapalniczek i kawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna dostac klucz? Bo nie mam jak wbić trofeum z francuskim hydraulikiem. Zrzuty sa rowniez białe tak? Bo niebieskich jak na poczatku gry juz nie mam:/

Powiedzcie czy te zadania zabij 30 zombi w czasie i strzałami w głowę. Trzeba to robić? Czy do pobocznych sie to nie liczy?

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z saveami ? Niby skończyłem misję, udałem się do wieży zapisać grę, a po ponownym wznowieniu odrodziło mnie tam, gdzie skończyłem tą ostatnią misję... :shok:

Jak dokładnie wygląda tu tryb zapisu ? Dlaczego nie mogę odradzać się w poszczególnych bezpiecznych strefach po uprzednim pójściu w nich spać ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dostac do starego miasta przez skróty? Nigdzie nie mam zaznaczonej opcji:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×