Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam ma wyjść. Maja być pojazdy/buggy jakieś nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest dokładna data? Pewnie trofea tez beda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DL nie ma na ps3 tak? Nie pojawiło sie na starsze konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był chętny do Poliamory (wykonanie 5 questów z innymi graczami) to służę pomocą. Wysyłajcie invity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do trofka z ocalałymi od Raisa - jak przeniosę się do starego miasta to będę mógł dokończyć tego trofka? czy trzeba zostać w slamsach ? Jedni piszą, że te eventy pojawiają się tylko w starym mieście, a inni że tylko w slamsach... ocipiałem normalnie :shok:

 

Jeszcze jedno - do platyny trzeba zrobić wszystkie wyzwania siły i biegu ? Zrobiłem już te 14 potrzebne do trofka, tylko nie wiem czy resztę trzeba także ukończyć... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł dokończyć na starym mieście :) A z ciekawostek ja uratowałem ich osiemnaście razy (z tego co mówią statystyki osobiste) a trofeum nie wpadło O.o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do trofka z ocalałymi od Raisa - jak przeniosę się do starego miasta to będę mógł dokończyć tego trofka? czy trzeba zostać w slamsach ? Jedni piszą, że te eventy pojawiają się tylko w starym mieście, a inni że tylko w slamsach... ocipiałem normalnie :shok:

 

Jeszcze jedno - do platyny trzeba zrobić wszystkie wyzwania siły i biegu ? Zrobiłem już te 14 potrzebne do trofka, tylko nie wiem czy resztę trzeba także ukończyć... ?

 

Zrobiłeś 14 i wystarczy, do platyny więcej nie potrzeba  ;) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł dokończyć na starym mieście :) A z ciekawostek ja uratowałem ich osiemnaście razy (z tego co mówią statystyki osobiste) a trofeum nie wpadło O.o

Było pisane setki razy, że gra zlicza do trofeum ilość uratowań, a nie samych ludzi. Czasem ratujesz po 2, ale gra zalicza jako jedno uratowanie, dlatego w statystykach masz tylu uratowanych. Uratuj jeszcze kilka i wtedy wpadnie.

 

Co do pojawiania się ludzi do ratowania w slumsach pojawiają się dopóki nie przejdziemy z fabuła do starego miasta. Jeśli skończycie wątek fabularny w slumsach, to dopiero w starym mieście będą się pojawiać.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seba! Byłem pewny ze statystyka zalicza ilość uratowań a nie ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już przeniosłem się do starego miasta to mogę jeszcze wrócić do slumsów ? czy tylko po zakończeniu fabuły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już przeniosłem się do starego miasta to mogę jeszcze wrócić do slumsów ? czy tylko po zakończeniu fabuły ?

Możesz, przenosisz się klikając na plakat, zerknij na YT. W slumsach plakat jest na "parterze" bloku z kwaterą główną koło sklepikarza, na starym mieście masz w schronieniu na tej wieży, co jest otoczona rusztowaniami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko co do bezpiecznych stref - do trofka liczą się tylko te, które są na czerwono na mapce ? czy może wszystkie, nawet te ukryte przez zadana poboczne ? Został mi ostatni czerwony domek w starym mieście i boję się go przejąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odblokować wszystkie te które są na czerwono.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zadania na zawody 10 i wygranie 7 to trzeba robić wyzwania z biegów itp czy liczą sie tez te losowe jak np znajd łupy itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zadania na zawody 10 i wygranie 7 to trzeba robić wyzwania z biegów itp czy liczą sie tez te losowe jak np znajd łupy itp??

Znajdź łupy i wszystko co Wam się pojawi, jeszcze kto więcej zabije. Prosty trofik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ponoć wychodzi w maju, tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, normalnie w opcjach zmieniamy język dialogów na angielski i mamy angielski dubbing i polskie napisy. Nie wiem czy to nowość, ale dziś zakupiłem grę i zobaczyłem tą opcję w ustawieniach.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najwłaściwszy moment na zbieranie notatek i reszty znajdziek ? Przed czy po zakończeniu fabuły ? Czy może po wykonaniu wszystkich zadań pobocznych ?

Chcę się za to dziś zabrać, ale zarazem nie chcę niczego spitolić... :P

 

Po drugie  kojarzycie takiego side questa jak "Wodowanie" ? - wczoraj pojawił mi się ten quest, mimo iż wcześniej wpadł mi trofik za wszystkie zadania poboczne...normalnie zgłupiałem :blink: Jest on potrzebny do platyny ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najwłaściwszy moment na zbieranie notatek i reszty znajdziek ? Przed czy po zakończeniu fabuły ? Czy może po wykonaniu wszystkich zadań pobocznych ?

Chcę się za to dziś zabrać, ale zarazem nie chcę niczego spitolić... :P

 

Po drugie  kojarzycie takiego side questa jak "Wodowanie" ? - wczoraj pojawił mi się ten quest, mimo iż wcześniej wpadł mi trofik za wszystkie zadania poboczne...normalnie zgłupiałem :blink: Jest on potrzebny do platyny ?

 

To jakie misje sa ci potrzebne do platyny znajdziesz w opcje>dodatki>statystyki osobiste

A jesli chcesz szukać notatek i innych rzeczy to najlepiej po skończeniu wszystkiego bo jeśli nie zrobisz jakiegoś zadania to taka notatka sie nie wyświetli, chociaż będziesz w tym miejscu gdzie dana notka jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znadzki typu listy, notatki itd będą zaznaczone na mapie jak to miało miejsce w Far Cry 4? Czy trzeba będzie mozolnie szukać na własną rękę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znadzki typu listy, notatki itd będą zaznaczone na mapie jak to miało miejsce w Far Cry 4? Czy trzeba będzie mozolnie szukać na własną rękę?

Niestety trzeba będzie szukać na własną rękę :P ale polecam YT :) Powerpyx :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×