Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

kod do bety 

do wykorzystania z poziomu PSStore

3PA7-M3NF-6RJE

3PA7-M3NF-6RJE

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kod to mam jeden do wykorzystania, więc mogę przesłać na priv.

 

Niestety odpaliłem tą betę i po minucie wyłączyłem, bo graficznie jest dramat. Z taką grafiką to na PS3 mogą wydawać, chociaż mam wrażenie że w takim GTAV były nawet ładniejsze auta i samo otoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod do bety 

do wykorzystania z poziomu PSStore

3PA7-M3NF-6RJE

3PA7-M3NF-6RJE

 

Chyba już ktoś ukradł, bo nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kod to mam jeden do wykorzystania, więc mogę przesłać na priv.

 

Niestety odpaliłem tą betę i po minucie wyłączyłem, bo graficznie jest dramat. Z taką grafiką to na PS3 mogą wydawać, chociaż mam wrażenie że w takim GTAV były nawet ładniejsze auta i samo otoczenie.

 

 

ps3 jest ponoć za słabe na tą "grafikę"  :P

 

IMO model jazdy jest całkiem niezły tylko ta grafika ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się dociągnąć całą grę już w grze ? Od pół godziny raptem udało mi się ściągnąć z 16% do 20% i nadal czekam sobie w garażu a PS4 wyje i prąd żre :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kod na zbyciu to bardzo bym prosił o PW z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się dociągnąć całą grę już w grze ? Od pół godziny raptem udało mi się ściągnąć z 16% do 20% i nadal czekam sobie w garażu a PS4 wyje i prąd żre :/

 

To gz...w grze jak jesteś to pewnie ściąga wolniej niż powinno.

Wyjdź z gry, a najlepiej przejdź w tryb czuwania z włączonym netem to ściągać powinno full prędkością Twojego łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odpaliłem tą betę i po minucie wyłączyłem, bo graficznie jest dramat. Z taką grafiką to na PS3 mogą wydawać, chociaż mam wrażenie że w takim GTAV były nawet ładniejsze auta i samo otoczenie.

 

Pamietaj nie nie o grafice tu mowimy a duzym otwartym swiecie bez loadingow skoro to dziala to gdzies  pewnie przycieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bym przygarnął kod do bety jeśli ktoś ma jakiś na zbyciu, na priva oczywiście. Jeśli przyjdzie więcej niż jeden to oczywiście się też podzielę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołuję swoje zdanie, zapoznałem się z mechaniką gry i jeździ się teraz dużo przyjemniej. Na pewno ją kupię. Właśnie czegoś takiego mi brakowało. :)

Graficznie wg mnie nie ma dramatu, dobrze to wszystko wygląda i jazda jest płynna.

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysłali mi teraz prawidłowy klucz do ps4 :biggrin: wcześniej dostałem na XO ale już mi się połowa ściągnęła to pogram na XO

"Erratum... oto właściwy klucz do Bety The Crew na PS4"

Pisać PW to pierwszej osobie wyśle :P na PS4

 

Nadal ten sam gów.iany model jazdy, sporo ekranów "wczytywanie", średnia grafika.

Po pierwszej becie co była na PC nie chce mi się w to grać, nudzi mnie strasznie. Gra będzie na wiele godzin i będzie solidna ale nic ponad to, chociaż zawsze mogą mnie zaskoczyć :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gz...w grze jak jesteś to pewnie ściąga wolniej niż powinno.

Wyjdź z gry, a najlepiej przejdź w tryb czuwania z włączonym netem to ściągać powinno full prędkością Twojego łącza.

Błąd. Z prędkością serwerów Sony a jakie one sa to wiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gz...w grze jak jesteś to pewnie ściąga wolniej niż powinno.

Wyjdź z gry, a najlepiej przejdź w tryb czuwania z włączonym netem to ściągać powinno full prędkością Twojego łącza.

 

tylko czemu nigdzie nie ma paska postępu tego pobierania poza komunikatem w grze..  bo mi jak grałem po 15 to stanęło na długo na 44% i się wkurzyłem i grę wyłączyłem i ps4 potem też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu nigdzie nie ma paska postępu tego pobierania poza komunikatem w grze..  bo mi jak grałem po 15 to stanęło na długo na 44% i się wkurzyłem i grę wyłączyłem i ps4 potem też :biggrin:

 

W menu masz,wciskasz "Options -> Informacje"  i tam masz stan pobierania :pardon:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu prologu nie można wrocić do swobodnej jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał wolny kod to także chętnie przygarnę i proszę o PW. Z góry dziękuję:)

Edit: OK, mam już kod. Dzięki kolego Malibu19 :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie zaskoczyla bardzo pozytywnie. Na poczatku nie do konca podobala mi sie grafika, ale po pol godzinie przestalem na to zwracac uwage bo wciagnela mnie rozgrywka. Model jazdy nie jest symulacja, ale daje frajde. Jeszcze wiecej frajdy daje otwarty swiat .. nie chce sie jezdzic w wyscigach tylko odkrywam nowe rejony .. niektore sprawiaja ze zatrzymuje sie na chwile i ogladam widoczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie zaskoczyla bardzo pozytywnie. Na poczatku nie do konca podobala mi sie grafika, ale po pol godzinie przestalem na to zwracac uwage bo wciagnela mnie rozgrywka. Model jazdy nie jest symulacja, ale daje frajde. Jeszcze wiecej frajdy daje otwarty swiat .. nie chce sie jezdzic w wyscigach tylko odkrywam nowe rejony .. niektore sprawiaja ze zatrzymuje sie na chwile i ogladam widoczki :biggrin:

Mam podobne odczucia. Na początku myślałem , że to słaba podróbka nfsa połączonego z forzą horizon, ale po dłuższej rozgrywce wciągnąłem się na maksa. Szkoda, że ukończyłem już wątek fabularny bety... Mam ochotę na więcej! Na pewno kupuję The Crew w grudniu. :D W tej grze jest po prostu co robić. Nie chcesz się ścigać? Nie musisz - jedziesz samochodem odkrywać pola i lasy... No i coś, czego mi bardzo brakowało na tej generacji, czyli tuning! Nie tylko optyczny ale i mechaniczny. W końcu jakieś wyścigi online, w których każdy jedzie innym samochodem, spersonalizowanym pod siebie. Coś pięknego. A tymczasem... wracam do bety. ;)

PS. Gdyby ktoś chciał, to mam wolny kod do rozdania. Kto pierwszy ten lepszy - zgłoszenia na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×