Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, ale z przerywnikami filmowymi to się UBI naprawdę postarało - świetnie wyglądają. Za to mapa (ogromna) cierpi na przypadłość z Patch_Psy - jest strasznie pustawo...

83992836103220895048_thumb.jpg 02528375211263904994_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niestety instaluje prolog ale reszta pobiera się w tle :(

Myślałem, że już się całość pobrala, także sorki za uciety stream.

Na pierwszy rzut oka, model jazdy tragedia, a graficznie to Most wanted na PS3 lepiej wyglądało. Ale wiadomo, tutaj jest spory obszar, więc z czegoś musieli zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja raz wpisalem i tyle. Kod przyszedl bez klopotu

 

Dawno temu wpisywałeś się na bete ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to 15 GB to gra a potem jeszcze gra coś pobiera Patricko tak jak na twoim stream'ie od tych 55-57% czy tylko doinstalowuje to co już pobrała?

 

PS.

Gdyby ktoś posiadał zbędny kod do bety to chętnie na PRIV przygarnę :D

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak pojawiło się 55% to sprawdziłem w menu konsoli i miałem pobrane około 10GB dopiero.

Także stawiam, że w grę można grać od mniej więcej pobranych 5GB, a potem w tle pobiera się cały czas reszta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko wszyscy, którzy streamowali the crew, dostali bana na swoje konto na twitchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To założę nowe, olaboga :P I tak mi nie pasuje ta nazwa :)

Poza tym czego oni się spodziewają? Że ludzie nie będą udostępniać materiałów? Kretyni...

Takimi zagrywkami tylko sobie szkodzą, ale niestety The Crew samo umrze bardzo szybko, bo gra jest kiepska strasznie.


Chyba jednak nie banują, skoro na Twitchu jest osobna kategoria dla The Crew Beta i masa ludzi streamuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak kiepska. Obszar jest przeogromny (prawie 40 minut śmigałem z jednego krańca do drugiego), załadowany na maksa różnymi eventami, wyzwaniami, czasówkami, misjami, wieżami, garażami - jak to w grze od UBI, mapa się święci od znaczników z dostępną aktywnością. Część misji można zrobić solo, a część w teamie - nie wiem ile jest rodzajów, bo póki co trafiłem tylko na zwykłe wyścigi, i dowiezienie samochodu w całości - a tak to śmigam po polach kukurydzy ;) Fury można sobie stuningować (mechanicznie i optycznie) - opcji jest sporo, i pewnie sporo też ich będzie dostępnych za $. Jak dla mnie, to takie połączenie W_D i NFS:R. A model jazdy to typowy arcade - dla takiego wyścigowego nooba jak ja, jeździ się całkiem przyjemnie...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to znowu streamuje, twitch, nick: pspatricko.

Z góry przepraszam jak będę musiał wyłączyć w środku gry bo czekam na telefon od mechanika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh 2 konta i 0 kluczy ;/ 

 

 

ciekawi mnie ta gierka szczególnie w kontekście DC....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten tytuł coraz bardziej zaczyna podobać. GOTY w żadnym wypadku to nie jest ;) ale jako arcadowe śmiganie po otwartym świecie, daje sporo frajdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się lata na kierownicy nawet sprzęgło i manual działa :) także jak dla mnie giera spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się lata na kierownicy nawet sprzęgło i manual działa :) także jak dla mnie giera spoko.

 

Prosze potwierdz - jaka masz kierownice bo jak piszesz manual sprzeglo to wnosze ze t500rs.

Oraz dla innych napisz jak jest wykrywana ta kierownica? jako t300? czy inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 28 sierpnia dostałem kod do bety. Tylko, że do bety na PC

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak t500, niewiem jak jest wykrywana ale podłączyłem i normalnie się skalibrowała jak w innych grach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna bieda ta gra. Model jazdy kartonowego pudla na tafli lodu. Graficznie ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko chwilę na Vicie i tak jak kolega wyżej ta gra to straszny crap. Tam nie istnIeje żaden model jazdy, już wolę Rivals z zeszłego roku włożyć do napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odpaleniu od razu wyszedłem i sprawdziłem czy przypadkiem konsola sama nie przestawiła mi się w tryb 720p, bo prawie mi oczy wypaliła ta pikseloza. Ale najgorszy jest minimalny AA, który po prostu tnie moje oczy jak żyletka. Ząbki są po prostu wszędzie. 

 

No ale do rzeczy, gameplay aż tak mnie nie odrzuca. Co prawda model jazdy jest dziwny i też odniosłem wrażenie, że prowadzę kartonowe pudło, ale po dłuższej sesji idzie się przyzwyczaić. Nie mogę natomiast przeboleć tak kiepskiej grafiki, mimo że gra ogólnie wciąga, bo jest dużo do roboty.

 

PS.

 

Czy komuś również zawiesza konsolę po około godzinie gry? Nie można nic zrobić tylko wyłączyć zasilacz, bo pad nie reaguje, a na ekranie samochód porusza się o centymetr do przodu i do tyłu i tak w kółko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale kilka razy mi scrashowała z błędem 34878-0. Wywalilem i pobrałem ponownie. To tylko Beta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×