Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Przy starcie się wybiera klasę wyścigów np szosowe czy po tym wyborze tylko takie wyścigi są tego typu wyścigi dostępne??

co do uszkodzeń czy auto można tak zniszczyć że nie pojedzie np dachowanie lub czołówka ze ścianą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z poziomem trudności, gra wymaga trochę skilla od gracza?

Domyślam się że na pierwszych levelach jest raczej łatwo, ale wolę się upewnić.

Na początku jest bardzo łatwo, można wybierać solo czy online i jak wybierzesz online to może być ciężej :P

Online akurat nie ma nikogo u mnie w sesji i nie mogę sprawdzić.

W misjach i aktywnościach już zrobić złoto jest trudniej. trzeba się troszkę pomęczyć.

 

Przy starcie się wybiera klasę wyścigów np szosowe czy po tym wyborze tylko takie wyścigi są tego typu wyścigi dostępne??

co do uszkodzeń czy auto można tak zniszczyć że nie pojedzie np dachowanie lub czołówka ze ścianą???

Dostępne są wszystkie i pewnie samochód wybierasz jakim chcesz startować. Na ten moment mam tylko wyścigi pod mój samochód.

Auta się same naprawiają, jak uderzysz w coś to jest animacja i zaraz jedziesz dalej. Nie udało mi się dachować ani zniszczyć aby nie pojechać dalej.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego byś porównał ten model jazdy? Grasz może na kierownicy? Bo nie ukrywam, że liczę na to że będzie można sobie fajnie pośmigać jak w TDU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania jeden klucz do bety na PC. Chętni - PW. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego byś porównał ten model jazdy? Grasz może na kierownicy? Bo nie ukrywam, że liczę na to że będzie można sobie fajnie pośmigać jak w TDU :)

Do pływania motorówką :) Nie gram na kierownicy. Ta gra to totalne arcade. Modelu jazdy totalnie się nie czuje i nie ma kontroli.

W Watch Dogs (w porównaniu do większości model jazdy w WD mi się bardzo podobał) mogłem całe miasto przelecieć na pełnym gazie unikając stłuczek i wypadków bo brykę czułem a tu co chwilę w coś się uderza bo auto nie precyzyjnie reaguje i buja się z boku na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to będzie coś na wzór TDU 1, czyli nie symulacja, ale gra na klawiaturze była bez sensu, a w trybie hardcore to już tylko kierownica lub pad. Cóż, przynajmniej nie będę miał dylematu na jesień czy kupić to czy nie, bo gier cała masa, a środków mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie od X360, ogólnie uważam że prawie w każdej grze klawiatura na PC to porażka :P

Gra na pewno będzie solidna z masą godzin do przegrania ale w październiku/listopadzie nie ma szans na przebicie gdzie jest Forza Horizon 2, Driveclub, Project CARS. Jak by wyszła wtedy kiedy miała wyjść to by był hit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyścigów może być jeszcze F1 na jesień, więc gier tego typu będzie sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też model jazdy w W_D pasował, ale z tego co piszesz wychodzi na to że to coś podobnego do Saints Row albo Sleeping Dogs, bo tam też takie gówniane modele był. Czyli lipa troche, ale jednak musze sprawdzić sam. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby znalazło się dla mnie miejsce w becie, trzymam kciuki, bo bardzo chcę przetestować ten nowy kicz od ubisoftu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na dwa klucze do zamkniętej bety na PC? Testy kończą się w piątek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam 2 klucze do bety PC do oddania. Pisać na priv jeśli ktoś jest zainteresowany. Na PS4 czekam czy zostałem wytypowany.

 

ROZDANE KLUCZY BRAK  

Edytowane przez ZubiDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrobię offtop bo w sumie nie ta platforma :P ale jak coś mam 2 klucze.

 

Wysłane:

MaxyM

 

Oba poszły :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit | Poczytałem opinie osób, które już grały...

To nie dla mnie... Radosny Arcade wystarczy mi w Rivals. 

 - -

 

Przepraszam za zamieszanie, dziękuję bardzo Helganinowi, dostałem klucz i sprawdzę osobiście Arcade.

Mam nadzieję, że model jazdy jest choć trochę podobny do Driver SF. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na kompie, gierka spoko nie ma jakiegoś cisnienia do niej ale przyjemnie się gra, wydaje mi się, że trochę wieje nudą jakby ktoś był chętny do gry to zapraszać (PC) sorry :D ze tak tutaj pisze ale nudno mi się gra samemu więc się reklamuje :P (Uplay ID: Fuviks)

Aaa i jeszcze jedno, za cholere na moim lapku nie mogę wyciągnać na Ultra wyżej niz 30fps'ow a wiem że do 60 powinno dojść na luzie... też tak ktoś ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że Ubisoft zablokował 30 klatek, na PC. Trzeba pogrzebać w plikach, by zdjąć blokadę - tak ma być w pełnej wersji nawet - abstrakcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh ten ubish*t :/. Kolejne pytanko, jezdze w sumie od godziny, ktoś z was spotkał kogoś online? jakiegoś prawdziwego gracza? :D  same boty mi jezdzą w tej grze. rozumiem że Beta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na kompie, gierka spoko nie ma jakiegoś cisnienia do niej ale przyjemnie się gra, wydaje mi się, że trochę wieje nudą jakby ktoś był chętny do gry to zapraszać (PC) sorry :biggrin: ze tak tutaj pisze ale nudno mi się gra samemu więc się reklamuje :P (Uplay ID: Fuviks)

Aaa i jeszcze jedno, za cholere na moim lapku nie mogę wyciągnać na Ultra wyżej niz 30fps'ow a wiem że do 60 powinno dojść na luzie... też tak ktoś ma?

 

moze to pomoze - watek na forum, plus odpowiedz ubi:

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/911974-Disappointing?s=217ec9d68b76996e1e7869b4f0042d4c

 

Ale fakt blokada. Jak pisal MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj (jeszcze raz dziękuje Helgianowi) ale ta gra to masakra.

Na PC miałem ustawienia 2560x1440 Ultra... 30 klatek, grafika bardzo średnia... Samochody na drodze jak wyjęte z NFS Underground. 

Wszystko jakieś takie statyczne... O ile model jazdy nawet nie najgorszy, trochę przypominający Drivera SF, tak całą reszta strasznie drętwa.

"Uwielbiam", gdy można zapieprzać po trawie, błocie, wodzie, krzakach, dołach, błocie tak samo jak po asfalcie...

W każdym razie, ja nie kupuję na premierę - i nie wiem czy w ogóle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na pc i jest słabo. Wiem, że to dopiero beta, ale po różnych opiniach liczyłem na dużo więcej. Grafika mocno średnia, prowadzenie jest dla mnie strasznie niedopracowane, a dodam tylko że w tdu2 było nawet ok i o wiele lepiej się bawiłem niż w tej grze. Do tego ogólny zarys bardziej przypomina mi nfsy, które po shiftach (notabene były to gry po zamkniętych lokacjach) były słabe i mi się strasznie nie podobają. Także jedyną grą którą bym kupił to PCars, ale nie wiem jak ta gra będzie wyglądać na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BM3V-MCVA-37FM-X9C3

Kod na betę na PC, niestety Ubi ssie i mimo zarejestrowania się na betę na PS4 dostałem kod na PC...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BM3V-MCVA-37FM-X9C3

Kod na betę na PC, niestety Ubi ssie i mimo zarejestrowania się na betę na PS4 dostałem kod na PC...

 

Jak rozpocznie się beta na PS4, to może szczęście Ci dopisze i dostaniesz kod. Na tę chwilę można zagrać w The Crew na PC, więc nie wiem o czym piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×