Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie.

 

Gdy siedzę ze znajomymi na imprezie, to mam możliwość komunikowania się z innymi graczami w Dark Zone? Bo ktoś czasami do mnie/nas zagada, ale kompletnie nas nie słyszy... Tak, mam tę opcję włączoną w grze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

 

Gdy siedzę ze znajomymi na imprezie, to mam możliwość komunikowania się z innymi graczami w Dark Zone? Bo ktoś czasami do mnie/nas zagada, ale kompletnie nas nie słyszy... Tak, mam tę opcję włączoną w grze. 

Raczej nie. To by się kłóciło za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra wygląda słabo. Oczywiście nie grałem, ale gameplay nie wygląda zachęcająco jak dla mnie. Wiem ze to beta, ale mechanika juz jest widoczna. Te lvle chyba wyrost zeby mmo bylo.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche PvP, niestety bardzo malo tego nagralem bo w zonie jest tak inentsywnie ze czesto zapominam wciskac Share.

 

Pierwsza akcja troche przypal odwalilem z moim celem, ale na szczescie dalem rade. Ostatni frag moj ulubiony, 2 ciuszki mu buchnalem.

 

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra wygląda słabo. Oczywiście nie grałem,

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

 

Poprawiles mi humor.

 

Nadzieja na udana produkcje zostala pogrzebana dzieki becie. 

Martwa strefa , obszar ktory mial byc sola tej produkcji okazal sie arena , na ktorej panuje zasada "najpierw strzelaj pozniej pytaj". Brak zadan (otwieranie skrzynek nijak mi zadan nie przypomina) nobkow tyle co samorodkow zlota w Bieszczadach.

rozgrywka ogranicza sie do napitalania do innych graczy , ktorzy podobnie jak my biegaja po wymarlym NY w poszukiwaniu aktywnosci. Po odpaleniu racy wzywajacej smiglowiec , zbiegaja sie wszyscy z odleglych zakamarkow z nadzieja na zdobycie czegokolwiek. Taka jatka na punkcie odbioru , moze byc fajana raz czy dwa ale za dziesiatym razem robi sie zenujaco.

W grupie mozna pokusic sie o zdobycie statusu "rouge" aby urozmaicic rozgrywke i to wszystko.

Jak dla mnie produkcja do ogrania za rok jak jej cena spadnie do kilkudziesieciu zlotych polskich. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie i designersko prezentuje się to naprawdę całkiem nieźle, muzycznie też jest ok. Ale sam gameplay jest strasznie nudny po dłuższej chwili. Bardzo brakuje jakiś aktywności dodatkowych, bo zapieprzanie przez pół mapy, żeby coś kliknąć/otworzyć/znaleźć plus pif-paf do grupy przeciwników, to trochę mało. To się powinno nazywać Tom Clancy's: Destiny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie produkcja do ogrania za rok jak jej cena spadnie do kilkudziesieciu zlotych polskich. 

 

Problem tej gry jest taki, że za rok nie będziesz miał z kim grać. Tytuł typu ''now or never'' - bo za kwartał nikt już o nim nie będzie pamiętał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą ludzie grali tak samo jak nadal grają w Destiny. W dodatku jak wpuszcza wersję GOTY na którą będzie wiele osób czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub może zostac zniszczona przez dlc jak takie destiny (bez ttk za bardzo w podstawce sie nie pobawisz), czego jej nie życzę. Jak będzie grało mniej osób to gra nabierze większego klimatu, wszak to zdziesiątkowany wirusem NY ;). Imo popularności tej grze nie zabraknie, może tylko będzie wieksza rotacja graczy, nie zagrasz z osobami grającymi od premiery, ale takimi co to niedawno zakupiły gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia kiedy będzie jakś promocja na cyfrową wersje.. Tak- 50% z chęcią bym przygarnoł ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma moze jakas sciagawke dotyczaca lootu?

Chodzi mi o to, czy z elitek wszystkim wypada to samo? 
Kiedy cos wypada jako private drop, a kiedy jako public drop?

Czy lootwanie innych graczy to zawsze 'kto pierwszy, ten lepszy'? 
Czy jak gosciu wpadnie na partyzanta i zlootuje moj drop, to zabijajc go dostane wlasnie to co podniosl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chcial to wrzuciłem 30minut gameplayu z laptopa. Głównie bieganie po DZ, w pewnym momencie jest problem z synchronizacją obraz-dźwięk ale to chyba wina Adobe albo samego youtuba. 

 

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegaliśmy po DZ w 8 osób ekipą po 2 party. Kosmos :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzac do DZ masz ilosc graczy i pojemnosc DZ. Prawda jest okrutna, ze o ile jestem pewny ze w trybie poza DZ bedzie pelno misji, wszystkie podobne - pojdz postrzelaj zabij, uwolnij, przynies itd - w koncu o to w tej grze chodzi o tyle ta rozgrywka w DZ to jakas pomylka. Oczywiscie sa smaczki ale po entym razie przechadzajac ulica az wyje za jakas misja ulozona w DZ w ktorej np ktos moze pomoc albo przeszkodzic, opowiedziec sie za jedna lub druga strone. Jak mozna wypuscic bete ktora wszyscy traktuja jako wyrocznie bez zadnego przykladu jak tak naprawde caly sens gry - DZ - bedzie wygladal. Bo nie miesci mi sie w glowie ze na tym koniec. Bo jesli tak, to po co DZ, po co DLC i taka wielkosc mapy ? Niech daja dobry singiel z fabula + tryby multi na malych mapach - tak jak w Uncharted czy TloU i po zawodach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie kupię niebieska snajperek?

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie w DZ na przykład kupiłem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obszedlem wszystkie 2x dzisiaj i nie ma :/

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zmienia asortyment co pewną ilość czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegaliśmy po DZ w 8 osób ekipą po 2 party. Kosmos :biggrin:

 

Jak sie zgadaliscie? Ja wczoraj mialem ekipe 2 party ktorzy sobie latali i nabili max bounty, oczywiscie wszyscy zostali ZA O RA NI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z onlinecenter ;)

Zeratul, Wrog i koledzy.

Normalnie party na Xbone i 2 party w grze. Dobra komunikacja żeby było wiadomo kto gdzie jest i ładnie gankowaliśmy innych :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×