Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ludzie zrozumia ze to jest RPG a nie tpp typu Tomb Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu to klatkach działa? Oczy bolą przy obracanie kamerą w bazie..

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ludzie zrozumia ze to jest RPG a nie tpp typu Tomb Raider

Ty tez zrozum, ze The Division to nie cRPG.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie mmo, w takim razie co?

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale wiem za to że 90% przeciwników w grze to murzyny, są mocniejsze i słabsze murzyny, te mocniejsze potrzebują magazynka w głowę i dopiero padają :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ludzie zrozumia ze to jest RPG a nie tpp typu Tomb Raider

 

Mati mało grałeś w RPG, cRPG to np. Baldur's Gate, Fallout a NIE DO cholerki The Division (elementy RPG natomiast są)...

 

Sama gra hm... graficznie słabo raczej (dupki nie urywa) a i potrafi mocniej przyklatkować mimo to :( 

Natomiast jak we wszystkich grach UBI, jest sporo aktywności rozsianych na mapie, jakiś tam potencjał jest, ale zdecydowanie nie jest to GOTY, ba nawet hicior się nie zapowiada :P

 

Kupiłbym (bo UWIELBIAM gry multi) do pogrania z ludźmi, ale myślę, że grę ZABIJE zaraz monotonia! (CO INNEGO losowo generowane lokacje / instancje) wraz z losowym lootem...

 

NIESTETY żadnej ewolucji ani rewolucji nie widać...

 

Bez szału, myślę że do wyrwania po premierze od tych co się zawiodą za dobrą cenę... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy o co chodzi w tej grze? do 5 lvl gram offline, gra się przyjemnie...nagle jestem już online, czerwoni mnie zabijają, niebiescy też, z tymi "bez koloru" czekam na heli i coś podwieszam...za chwilę znowu. Prawie 7 lvl a ja się tylko łażę i boty zabijam, o co kaman z tym online? w jakiej jestem ekipie?

 

p.s. ilość wystrzelonych celnie pocisków, które dopiero zabijają wroga - masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało ludziuff na ulicach ! 

Będę musiał sobie dostosować huda, bo domyślnie jest tak nasrane, że mnie te wszystkie ikonki irytują. 

No i ten początkowy tutorial w postaci filmiku, nie do pominięcia.... 

Graficznie na PC jest ładnie, ale chce jeszcze wieczorkiem sprawdzić, jak wypada wersja konsolowa. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy o co chodzi w tej grze? do 5 lvl gram offline, gra się przyjemnie...nagle jestem już online, czerwoni mnie zabijają, niebiescy też, z tymi "bez koloru" czekam na heli i coś podwieszam...za chwilę znowu. Prawie 7 lvl a ja się tylko łażę i boty zabijam, o co kaman z tym online? w jakiej jestem ekipie?

 

p.s. ilość wystrzelonych celnie pocisków, które dopiero zabijają wroga - masakra.

 

Bo myk jest taki, że grasz w drużynie ALE gościu z twojego TEAMU może ciebie ubić i coś tam po Tobie zebrać :P

A poza tym ludzie nie wiedzą kto jest kto i je...ią do wszystkich jak leci swoją drogą :P

 

BTW: Ja podczas 2h grania spotkałem może 3 - 4 osoby... żenua...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie 3 godzinki gralem z moimi najlepszymi e-kolegami - cudowne zwiedzanie DARK ZONE bylo, sporo niebieskiego lootu, sporo orania Rogue agentow, no niczym WALEC zesmy po wszystkim i po wszystkich jezdzili, nawet legendarne murzyny kilka leveli wyzej musialy sie UGIAC pod naporem naszej militarnej POTEGI oraz genialnej TAKTYKI.

 

banderas.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno po wyłączeniu chromatic abberation, gra lepiej się prezentuje plus zwiększyć ostrość w samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze miał zbędny kod to byłbym wdzięczny. Spóźniłem się na giveaway nvidii i na psn już też nie dają za preorder...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup. Czytałem na eurogamerze, robiłem porównania i mam wrażenie, że bez chromatic abberation gra jest odrobinę ostrzejsza. Szczególnie zauważalne było to na tablicach rejestracyjnych samochodów jak stały na lewo lub prawo od postaci. Ostrość sobie ustawiłem na 80%. Pisali, że lepiej na 100% nie ustawiać, bo będą na krawędziach robić się białe odblaski. Dzięki zwiększeniu ostrości obiekty w oddali będą bardziej ostre, a nie rozmazane.

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna z niewielu gier na konsole, w której możemy ingerować znacząco(jak na konsole) w jakość przekazywanego obrazu do naszych mózgo czaszek.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, to pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Chociaż podchodziłem do gry z dystansem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy o co chodzi w tej grze? do 5 lvl gram offline, gra się przyjemnie...nagle jestem już online, czerwoni mnie zabijają, niebiescy też, z tymi "bez koloru" czekam na heli i coś podwieszam...za chwilę znowu. Prawie 7 lvl a ja się tylko łażę i boty zabijam, o co kaman z tym online? w jakiej jestem ekipie?

 

p.s. ilość wystrzelonych celnie pocisków, które dopiero zabijają wroga - masakra.

 Chodzi o to iz ludzi (innych graczy) spotykasz w HUB'ie i DZ.. poza tymi miejscami grasz jakby offline.. Piszę jakby ponieważ możesz zaprosić kumpli do coopa i z nimi grać w Offline, a następnie iść na DZ.. ja w DZ co chwila trafiam na ludzi..

 

Co do ilości pocisków.. gra ma być w zamyśle twórców RPG.. wiec nie ma padania od 1 strzala..

Edytowane przez Muntrill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz inne pytanie.. w ilu fpsach chodzi gra na ps4 ? bo zastanawiam się czy kupić na pc czy na ps4. Na kompie mam 50-60 klatek w full hd ale minimalne ustawienia grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę ma potencjał, kwestia tylko dodatkowych trybów online. Nawet jakby skopiowali większość z Battlefronta :), to nie miałbym nic przeciwko. Sam DZ jest Ok, tylko trzeba znaleźć odpowiednie zastosowanie dla tego całego dropu w pvp. Kilka trybów by sie przydało. ^^

Jaki bedzie max level w wersji finalnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bedzie max level w wersji finalnej?

 30 sty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się filmiki w świetnej jakości z Xone na gamersyde. Muszę przyznać że gra wygląda bardzo dobrze i mega klimatycznie. Nie jestem do końca przekonany co do pomysłu na gameplay (ładowanie całych magazynków w dynię żeby kogoś położyć brzmi absurdalnie), ale jestem zaintrygowany i pewnie chętnie sprawdzę jak wyjdzie wersja z wszystkimi dodatkami które powycinali przed premierą ;).

 

Link do filmików

 

http://www.gamersyde.com/news_the_division_looks_great_on_xb1-17485_en.html

 

I pytanie zasadnicze, do kiedy trwa beta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tymi fpsami na ps4? Co lepiej 1080 i minimalne 60fps na PC czy jednak ps4 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem, ze gdzies na mapie jest pies i wielu graczy go kasuje. mozna by zalozyc klan straznikow tego psa.

Psy są w kilku miejsach na mapie nie tak że jest jeden.ale przyznam się,że sam go zabiłem :)

 

To jak z tymi fpsami na ps4? Co lepiej 1080 i minimalne 60fps na PC czy jednak ps4 ? 

Graj na tym na czym ci lepiej/wygodniej/fajniej/cieplej.  (niepotrzebne skreśl)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam o co kaman w tym DZ, ubilem gościa, cos z niego wypadło ktoś inny to zebrał, tu nie ma misji żadnych ? Level postaci jest inny w całym mieście, a inny w DZ ? No i bron w sklepie przy wejściu w DZ - pokazuje mi, ze muszę mieć level 8 z miasta, a nie z DZ. W dodatku hajs z DZ. Olaboga ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×