Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie, ile osób może być jednocześnie w DZ? 16?

24, więcej te fantastyczne maszynki nie są chyba w stanie pociągnąć. Oczywiście DZ jest podzielony na przedziały levelowe, więc domyślam się, że to w każdej strefie osobno. Jeśli jednak nie to będzie bida większa niż w becie.

Zrobienie paru party to przecież pryszcz, nie wiem co w tym nadzwyczajnego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wreszcie trochę pograłem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pierwsze co zrobiło na mnie świetne wrażenie to klimat, od razu mi się skojarzyło że gdzieś już coś podobnego widziałem (Miasto, zaraza, worki z ciałami - jak zszedłem do metra to normalnie ciary) no i olśniło mnie, przecież tak samo zaczynał się crysis 2, a i sama  oprawa wygląda podobnie. Do tego świetna muza bardzo budująca nastrój, najważniejsze jednak że sam gameplay też nie gorszy, bardzo fajne czucie broni i co ciekawe - świetnie działający system chowania się za osłonami. Bardzo mnie ciekawi sama fabuła i ile w pełnej wersji będzie takich misji jak ta ze szpitalem, no i czy tam w ogóle będzie jakiś end game. Jedyna rysa to fakt że nie spróbowałem Dark Zone bo ostatnio pogniewałem się na PS+ :). No i na koniec chyba największa sensacja jako że to gra od UBI, wszystko działa fantastycznie, żadnych spadków płynności, a i sama gra wygląda rewelacyjnie (szczególnie wolumetryczne oświetlenie które robiło już niesamowitą robotę np. w killzone shadowfall). Podsumowując czekam na więcej informacji na temat ilości contentu zawartego w pełniaku, jeżeli będzie tego wystarczająco dużo to jestem zdecydowanie na tak.

 

CaFYZfGUkAA4Ro_.jpg

 

CaFYWj2UMAAkewn.jpg

 

CaFYXwIUUAEwyGw.jpg

 

CaFYbTPUEAExWWH.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie party na Xbone i 2 party w grze. Dobra komunikacja żeby było wiadomo kto gdzie jest i ładnie gankowaliśmy innych :biggrin:

 

A takie buty, no to calkiem spoko, myslalem ze jak 2 party wejda do zony to ich rozrzuci na inne serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po DZ może biegać max 30 osób.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie buty, no to calkiem spoko, myslalem ze jak 2 party wejda do zony to ich rozrzuci na inne serwery.

Z tego co zauważyłem, to jeżeli wszyscy mają siebie nawzajem w znajomych to wrzuca na jeden serwer i ładnie widać znajomych na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rysa to fakt że nie spróbowałem Dark Zone bo ostatnio pogniewałem się na PS+ :)

Jak to rozumieć? Masz ps+ ale nie grałeś w DZ? Czy testowałeś bete bez ps+?

P.s. Premiera jest 8 a kilka dni później jest wielkanoc sądzicie, że Division trafi wtedy do jakiegoś wora z promocjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na gościa, który ma Macbook Pro 13,3 || Intel Core i5-4278U 2,6GHz || 8GB DDR3 || Intel Iris 5100 || 128GB SSD || OSX El Capitan 10.11 + Windows 8.1 (Parallels 11) iPhone 6 plus || Apple A8 1,4GHz || 1GB DDR3 || PowerVR GX 6450 || 16GB Flash || iOS 8.3 (Jailbreak)

Strasznie jesteś skąpy. No i pytania też zadajesz takie, że.... no wiadomo przecież, że nie ma PS+

Na 100% nie trafi do promocji na Wielkanoc. Nawet gdyby sprzedawał się tragicznie, a na to się raczej nie zanosi.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i pytania też zadajesz takie, że.... no wiadomo przecież, że nie ma PS+

Po pierwsze ja tylko pytam.. więc jak cię nie robią w balona to się nie unoś.

 

Jak na gościa, który ma Macbook Pro 13,3.... iPhone 6 plus...

Strasznie jesteś skąpy.

Na dobry jakościowo sprzęt warto wydać. Poza tym to moja sprawa na co wydaje swoje zarobione pieniądze. 

 

Na 100% nie trafi do promocji na Wielkanoc. Nawet gdyby sprzedawał się tragicznie, a na to się raczej nie zanosi.

Dziękuje za twoją opinię  :P

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, skad macie informacje o maksymalnej ilosci osob w DZ? Padalo 16/24 ostatnio 30? Skad to bierzecie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to jeżeli wszyscy mają siebie nawzajem w znajomych to wrzuca na jeden serwer i ładnie widać znajomych na mapie.

Mogą być na innym serwerze ale znaczniki widać w razie jakbyś chciał dołączyć.

Z Wszeborem wyczailismy buga na tymczasową niewidzialnosc. Graliśmy w 2 i byliśmy przy wyjściu z safe rooma()tym przez okno) mieliśmy Czachy nad głowami i gdy jeden z nas padł. Po czym zespownowal się w safe roomie i wyszedł przez okno to był niewidzialny dla wszystkich graczy. Jest też bug że jak się ma Czachy nad głową i wychodzi za teren dz to po 10 sekundach spownuje w checkpoint a Czachy nad głową są dalej i czas leci.

D5503@Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, skad macie informacje o maksymalnej ilosci osob w DZ? Padalo 16/24 ostatnio 30? Skad to bierzecie? ;)

Informacja pojawia się nad wejściem do Dark Zone. U mnie zawsze to było "X/30"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest ilość stuffu w skrzyni a nie graczy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest ilość stuffu w skrzyni a nie graczy ;)

Dokladnie, to informacja odnosnie skrzynki z drobiazgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no chyba że. Nie wczytywałem się, ale jakaś liczba mi mignęła nad głową.

 

No to w takim razie nie wiem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa straszne lagi. Ja dzis swirowalem i strzelalem do innych i jesli chodzi o pvp to strasznie laguje u niektorych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi po przedłożeniu bety jak psn leży... kpina... jeszcze jedna taka wpadka i zmieniam platforme

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN zrobilo to specjalnie, zebys nie mogl pograc w bete! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja sie pieknie zdziwilem jak laduje w jakis czeresniakow magazynki a tu mi w lewym gornym rogu wyskakuje notka od Sony o konserwacji, no ale gra dziala, online dziala, wiec nie bede narzekal :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos gra to chetnie sie dolacze, hs jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos gra to chetnie sie dolacze, hs jest.

Ja chętny potem. Aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I_kill_you_pl_ dodaj do znajomych

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakonczylem swoja zabawe z beta. Troche meczace jest to zbieranie lootu ekstrakcja i trzeba zapoerniczac do HQ zeby w skrzynce wrzucic do inwentarza... nie moglihy tego dac w safehouse ?

Mam nadzieje ze pojemnosc stash bedzie mozna zwiekszyc wraz z rozbudowa bazy.

Jedynie co jest slabe to lagi pvp.

Ale kur.. emocje sa jak jestes rogue... ciekawe czy na dlugo. Szczegolnie ze system kuleje i czasami zamiast tego co pierwszy strzela to nie staje sie rogue tylko my.

Troche malo czytelne te menu z inwentarzem. Dobrze by bylo aby ilosc kluczy byla gdzies na wierzchu.

Ogolnie jestem na tak. Z tego co widzialem i mam nadzieje to ta gra ma jeszcze multum modyfikacji i to co pokazala beta to stanowczo za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale kur.. emocje sa jak jestes rogue... ciekawe czy na dlugo. Szczegolnie ze system kuleje i czasami zamiast tego co pierwszy strzela to nie staje sie rogue tylko my.

Jest tak ponieważ, jak zostało to rozkminione w internatach, żeby stać się rogue trzeba zjechać ok 20% hp przeciwnika, co jest grubą przesadą. W każdym razie ludzie specjalnie strzelają z pistoletów żeby nie stać się rogue, licząc na to że zaczniesz do nich strzelać a oni zarobią łatwą kasę za zabicie Ciebie kiedy już jesteś rogue. Mam nadzieję że UBI coś z tym zrobi.

Drugą rzeczą którą teraz ludzie nadużywają jest stanie się roguem i ukrycie się w tej jednej lokacji koło checkpointa gdzie można wejść tylko od 1 strony po drabinie, odczekują tam ile muszą i też zarabiają jakąś kasę. Koniec końców pewnie tak będzie wyglądało DZ w fullu, zbijanie kasy w trybie rogue, skupienie najlepszych itemów od vendorów i zabijanie graczy dla zabawy.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czy grajac singla potrzebuje ps+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×