Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Korci mnie ta gra niesamowicie. Pograłbym w jakieś rpg mmo ze znajomymi. Ale mam pytanie. Jako osobnik dorosły stosunkowo brak mi czasu na wielogodzinne nasiadówki. Czy tej grze trzeba poświęcić pół życia by się cieszyć? Czy też wystarczą sesje góra dwugodzinne? Mam okazję kupić klucz do PSN za 150zł ale waham się.

 

Moim zdaniem nie liczy się na razie kto ile gra dziennie tylko jak długo zostanie z grą ;). Gry MMO tworzy się na lata, i do tego są dopiero świeżością na konsolach, więc myślę, że najwytrwalsi poznają dopiero prawdziwy smak przygody :). Ale tak poza małym patosem ;), najważniejsze jest by każdy grał po swojemu, bo tytuły z gatunku MMO stwarzają dużo możliwości gry. Ja na przykład stopniowo odkrywam grę ^^.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że gra sprzedawana jest z kodem który trzeba wpisać by móc grać? Znalazłem kopię w ciekawej cenie. Sprzedający twierdzi że grał trochę ale kodu nie używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli używki wchodzą w grę? Info pewne na 100%? Jeśli tak to genialnie bo mogę grę mogę mieć za 100zł wersję pudełkową.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli używki wchodzą w grę? Info pewne na 100%? Jeśli tak to genialnie bo mogę grę mogę mieć za 100zł wersję pudełkową.

Gdzie ty wyrwałeś wersję pudełkową za stówkę, za tyle to tylko sloty chodzą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro z bonem 20zł. Koleś umieścił Elder Scrolls i Destiny w kategorii Płyty Audio CD. Za obie gry dałem 150 z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie, jak suka sie gildi w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najszybsze zdobycie twierdzy ever : D Zazwyczaj kończy się fail po godzinie oblężenia :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem właśnie, warto koledzy? :)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie że gramy we frakcji daggerfall

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się Panowie kupić TESO? Kiedyś zagrywałem się w różnego rodzaju mmo na PC. Kusi kupić cyfrówkę i pograć z bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja poprzednia wiadomość została bez odpowiedzi. Ludzie mam pytanie, wczoraj już zassałem te 15gb, ale nie miałem siły grać po pracy, przysiądę dziś wieczorem. I takie pytanie będę Tworzyć postać, co wybrać żeby było cacy. Jaka klasa? Jaka frakcja. Myślałem nad tym leśnym elfem, ale tam potem jakieś specjalizacje się wybiera chyba.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frakcja Daggerfall, tam jest dość spora już gildia polska oczywiście

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to w sumie już wyczytałem :)

Następne pytanie, niby grałem kiedyś swego czasu w mmo... Chciałbym zagrać tym nightblade na dystans, czyli z łukiem najchętniej, jakieś rady? Czy wybijecie mi to z głowy, jaką rasa do tego jest najlepsza Kot na pewno i elfy leśne tak mi się wydaje, co powinienem wiedzieć na starcie?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to w sumie już wyczytałem :)

Następne pytanie, niby grałem kiedyś swego czasu w mmo... Chciałbym zagrać tym nightblade na dystans, czyli z łukiem najchętniej, jakieś rady? Czy wybijecie mi to z głowy, jaką rasa do tego jest najlepsza Kot na pewno i elfy leśne tak mi się wydaje, co powinienem wiedzieć na starcie?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Tu masz rozpiskę raciali, czyli skilli specyficznych dla każdej rasy

http://elderscrollsonline.wiki.fextralife.com/Racial+Skills

 

No i oczywiście jeżeli nie masz explorer's packa to w Daggerfall zagrasz tylko Bretonem, Orkiem i Redguardem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rozpiskę raciali, czyli skilli specyficznych dla każdej rasy

http://elderscrollsonline.wiki.fextralife.com/Racial+Skills

No i oczywiście jeżeli nie masz explorer's packa to w Daggerfall zagrasz tylko Bretonem, Orkiem i Redguardem ;d

Mam ten dodatek, spoko juz rano przed praca sprawdzałem, bo w nocy mi się ściągało.... Chyba kocurem zagram, musze pamiętać tylko żeby Daggerfall wybrać

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuje pomocy osoby cierpliwej, chce żeby ktoś mi wyjaśnił na imprezie co i jak i gdzie, gram w Daggerfall, kocurem nightblade

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1500&PART=60

Posiłkuje się tym linkiem... Ale co to jest ten morph? Nie wiem gdzie coś takiego dodać :p na razie dodałem dwa skille, reszty z listy nie mam, musze używać łuku rozumiem i takowy znaleźć żeby móc dodawać umiejętności łuku? Warto czy robić się pod male

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PingwineQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde spoko się w to gra nawet , na pc nigdy nie grałem w mmo bo mnie nudziły także taka niby singlowa formuła bardzo mi odpowieada . Jest dużo sprzętu , dużo ras , dużo ludzi biega koło nas spoko na padzie się gra i zarzàdza ekwipunkiem :) Nie powiedziałbym że grafika jest marna , raczej Skyrim w 1080p nawet czcionka ta sama . Jak ktoś jest laikiem mmo i po wieśku ma już przerwę jak najbardziej można obczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grajkow - powiedzcie mi czy warto pakowac sie w ta gre? Skonczylem Wiesia i szukam czegos do zabicia czasu. 
Czytalem sporo review i zadne w sumie nie przekonalo mnie - czy ta gra naprawde jest tak daleko w tyle za WOW'em? Jak wyglada content po drodze od end-game, jest co robic czy trzeba rushowac zeby nuda nie wialo?

Jak same wrazenia z gry na ps4? Taki okrojony Skyrim czy cos dodali? Nie ukrywam ze spedzilem mase czasu nad TES ami od czasu Morrowinda, ale jakos nie widze tej serii w kategorii MMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bacik jeśli sama gra albo teksty w sieci choć trochę Cię nie przekonują to ja na siłe też nie będę Ciebie przekonywał :P. Gra nie jest tania jeszcze na ten czas więc na parę razy nie polecam kupować gry tak szczerze ;]. By czerpać dużą przyjemność z gier MMO jednak trzeba przegrać trochę godzin w danę grę MMO ;). Ale ogólnie mnie ESOTU nie zawiódł ;].

 

Kupiłem na dniach z PS Store dynamiczny motyw z ESOTU :). I sprawuję się dobrze, wygląda ładnie, tła muzycznego niestety nie ma, kolory nie rażą. I sądzę, że będzie to mój główny motyw teraz :). Tak czy siak polecam ten motyw :).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję graczy do wspólnej zabawy w The Elder Scroll Online Tamriel Unlimited na PS4. Pact Ebonheart aktualny level Healer V2. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×