Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw, czy questy w tej produkcji sa rozbudowane i maja szeroka linie fabularna (czyt. Duzo czytania, dialogow) czy ograniczaja sie tylko do zadan: przynies, podniejs, pozamiataj, a wieksza uwage skupia sie na rozwoju postaci.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy questy w tej produkcji sa rozbudowane i maja szeroka linie fabularna (czyt. Duzo czytania, dialogow) czy ograniczaja sie tylko do zadan: przynies, podniejs, pozamiataj, a wieksza uwage skupia sie na rozwoju postaci.

 

Myślę, że będą i rozbudowane fabularne misje i też mniej rozbudowane jak misje poboczne i pewnie też jakieś do wykonania w grupie znajomych ;). Jednak osobiście sądzę, że nawet wykonanie najmniejszego questa zwiększa naszą immersję z grą i pozwala poznać lepiej grę a przy tym powoduję, że dłużej zostajemy z grą ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas walczę ze sobą czy wydać na tę grę moje ostatnie zaskórniaki, no i zaczynam mięknąć. Uwielbiam kontakt z innymi graczami a tutaj miałbym tego aż nadto :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas walczę ze sobą czy wydać na tę grę moje ostatnie zaskórniaki, no i zaczynam mięknąć. Uwielbiam kontakt z innymi graczami a tutaj miałbym tego aż nadto :).

 

Ja chyba pękłem, muszę zadzwonić do kolegi, że kupuję grę i będzie mógł pobrać jak chce :P jako współwłaściciel ;)

To i zawsze coś mi dorzuci tj.50% :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś pograsz, proszę o szybki opis pierwszych wrażeń :). Ja będę miał kasę dopiero w środę, także pogram najwcześniej w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój plan na premierę jest taki, że czekam do wtorku by sprawdzić czy cena po premierze zniżyła się od tej z pre-ordera, bo na początek wystarczy mi sama gra ;d. Jak nie spadnie to czekam do środy, bo może z aktualizacją PS Store coś z ceny cyfrowej spadnie ;D. Jak w środę nic nie spadnie to biorę tak czy siak ;].

 

A drugi plan na start gry mam taki, że nagrywam swój początek gry przynajmniej w Coldharbour i potem udostępnię to na Facebooku i też tu na forum wrzucę ;]. Ale również zachowam sobie na moim HDD ^^.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką rasą i w którym przymierzu (sojuszu) zamierzacie grać? Czym się kierujecie przy wyborze? Gra jest tak ogromna, że nie zmieściła się na jednej płycie Blu-ray, dlatego tak duży patch na premierę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Velans, chytry dwa razy traci xD zamówisz teraz i masz Explorer packa za free, grasz każda rasa w jakim chcesz przymierzu , bo tak to 3 rasy na 1 przymierze i dodatkowo pet parę map skarbów i 500 koron :)

Sway - daggerfall convent, Polska gildia rusza dzisiaj o 00;00 około 80 graczy

Edytowane przez Reku
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką rasą i w którym przymierzu (sojuszu) zamierzacie grać? Czym się kierujecie przy wyborze? Gra jest tak ogromna, że nie zmieściła się na jednej płycie Blu-ray, dlatego tak duży patch na premierę.

 

Ja zamierzam grać łucznikiem czyli wybiorę rasę Wood Elf albo jeszcze inaczej spotkałem nazewnictwo Bosmer :). Przymierze to Aldmeri Dominion ;). Przytoczę tu opis rasy, który znalazłem w sieci ;).

 

Wood Elf

Elfy drewna lub Bosmer, są złośliwi, ciekawscy i zwinny. Ponieważ ich ojczyzna Valenwood jest często atakowany przez Colovian Imperium, Leśne Elfy są ekspertami w dziedzinie obrony. Są także zdolnymi łucznikami, być może najlepszy w całym Tamriel. Stolica aldmerskiego Dominium to Elden Root, leży w sercu ich ojczyzny. To przekształciło się w centralne miasto o znaczeniu politycznym i kulturalnym i ma ogromne znaczenie strategiczne w walce o kontrolę nad Tamriel.

Źródło: http://elder-scrolls-online.pl/rasy/

 

Velans, chytry dwa razy traci xD zamówisz teraz i masz Explorer packa za free, grasz każda rasa w jakim chcesz przymierzu , bo tak to 3 rasy na 1 przymierze i dodatkowo pet parę map skarbów i 500 koron :)

Sway - daggerfall convent, Polska gildia rusza dzisiaj o 00;00 około 80 graczy

 

Trochę pozytywnego ryzyka jest ale trzeba być obrotnym jeśli chodzi o kupowanie gier z wyższej półki cenowej ;D. A Explorer's Pack można z tego co widziałem kupić podczas gry w sklepiku gry, więc jak będzie potrzebny to się pomyśli nad kupnem ;d.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reku nie wiadomo czy w każdym preorderze będzie explorer pack...

W Saturnie jest na 100% wersja z Explorer Packiem bo na pudelku jest naklejona naklejka z informacją o zawartości dodatkowej.

Generalnie w Polsce sprzedaje się dwie wersje TESO, jedna dystrybuowana przez Cenege, która nie posiada dodatków, ale jest tańsza(~199 zł) i druga z innej dystrybucji niż Polskiej, która posiada DLC ale te wersje są zazwyczaj po ~259 zł. Oczywiście sklepy nie informują klientów jaką wersje posiadają i stąd to zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy poradnik dla początkujących http://tamrielfoundry.com/2015/06/veteran-wisdom-new-players/?hootPostID=c977a7f762418c6a5225e98f72417b70oraz http://fextralife.com/getting-started-guide-for-eso/

Porównanie ras: http://tamrielfoundry.com/races/

 

 

Myślę, że na początek zagram tankiem np. Imperial Sorcerer.

Edytowane przez sway
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lece w hybryde tank + mag. Odpalacie dzisiaj po polnocy, kosztem porannych godzin derealizacji w pracy? Bo ja sie zastanawiam, czy serwery odpala wgl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lece w hybryde tank + mag. Odpalacie dzisiaj po polnocy, kosztem porannych godzin derealizacji w pracy? Bo ja sie zastanawiam, czy serwery odpala wgl :)

Podobno serwery  startuja o 23:59 dnia 09.06.2015 czyli za jakeis 29 godzin;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w to nie grałem. Czy odnajde się tu? Produkcje jak soulsy i Bloodborne bardzo mi odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w to nie grałem. Czy odnajde się tu? Produkcje jak soulsy i Bloodborne bardzo mi odpowiadają.

Tbh trudno powiedziec. To absolutnie inna gra, Nawet w najdalszej bajce nie porownalbym DS czy BB do ESO.

Kup plytke, moze akurat podejdzie Tobie. Tylko pamietaj, gry mmo maja ceche wspolna z bagnem.

To i to wciaga.

Jak sie wkrecisz to przepadniesz, przy grach ogolnie, duzo mowi sie o ilosci godzin potrzebnych na ukonczenie gry.

W przypadku mmo mozesz grac latami i dalej sie dobrze bawic, jesli devi wypuszczaja nowy kontent.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno serwery startuja o 23:59 dnia 09.06.2015 czyli za jakeis 29 godzin;p

Sam nie wiem, na twitchu juz graja na ps4 :)

No z tym bagnem to trzeba uwazac, farmienie jest strasznie uzalezniajace. Plus taki, ze gra wychodzi w lecie wiec niewiele osob bedzie siedziala przed tv po 8h dziennie :)

Ja mam tylko obawy o moja znajomosc j.angielskiego, szkoda ze nie bedzie wersji kinowej, no ale jak na pc tak jest, to nie czuje sie gorszy przynajmniej. Czas zaplaty za olanie nauki xd

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. WIdzisz to pewnie mozna bedzie grac odrazu. Tak slyszalem, dlatego tez napisalem ze to "plotka" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którą konsole wypada lepiej gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którą konsole wypada lepiej gra?

 

Zdecydowanie na 3DS-a jeżeli już... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena cyfrówki nie spadła xD, więc czekam jeszcze na jutrzejszą aktualizację PS Store :). I zaczynam swoją przygodę, która będzie nosić nazwę legendarnej ;). Gildia zaś zjednoczy każdego w Tamriel :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj startuje gildia, około 100 osób :) przymierze daggerfall convent :) Zapraszam na grupę FB, która podałem parę tematów Wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×