Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

No bo to takie kupowanie kota w worku obecnie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzine temu zakończyłem stream xD. Na liczniku miałem 11 i pół godzin na streamie ;]. Mazzior dodał kilka komentarzy więc jestem zadowolony heh ;D.

 

A jeśli chodzi o DLC to myśle, że po prostu nowego contentu będzie bardzo dużo i twórcy jeszcze na ten czas nie rozplanowali wszystkiego ;). Gry MMO tworzy się na lata ;). A sam sądzę, że w ESO Plus dostęp do terenów z DLC to tylko dodatek, bo na przykład ilość koron za miesiąc w ESO Plus jest w tej samej cenie co tyle samo koron w "surowym" stanie ;).

 

PS Myślę, że za dnia jutro mój stream z ESOTU też będzie :). Gra w okienku mi nie przeszkadza, więc często będę streamował i grał ;).

Edytowane przez Velans
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazzior dodał kilka komentarzy więc jestem zadowolony heh ;D.

 

No póki co aktualizuję grę u kumpla bo mam problem z internetem u siebie ale fajnie było usiąść na tarasie z kawką i popatrzeć na smartfonie jak grasz do tego zadać kilka pytań, od razu odpowiedź... super :)

 

Swoją drogą - widać, że gra tętni życiem? Chodzi mi o ilość graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - widać, że gra tętni życiem? Chodzi mi o ilość graczy

Gra jest nowa to i wiele ludzi gra. Dajmy jej czas i zobaczymy co z tego będzie. Najważniejszy jest support, bez tego żadna gra dzisiaj nie przetrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzine temu zakończyłem stream xD. Na liczniku miałem 11 i pół godzin na streamie ;]. Mazzior dodał kilka komentarzy więc jestem zadowolony heh ;D.

 

A jeśli chodzi o DLC to myśle, że po prostu nowego contentu będzie bardzo dużo i twórcy jeszcze na ten czas nie rozplanowali wszystkiego ;). Gry MMO tworzy się na lata ;). A sam sądzę, że w ESO Plus dostęp do terenów z DLC to tylko dodatek, bo na przykład ilość koron za miesiąc w ESO Plus jest w tej samej cenie co tyle samo koron w "surowym" stanie ;).

 

PS Myślę, że za dnia jutro mój stream z ESOTU też będzie :). Gra w okienku mi nie przeszkadza, więc często będę streamował i grał ;).

 

szkoda tylko że ten ESO PLUS to taki abonament ważny miesiąć... a nie season pass na zawsze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem Patrico - nie musisz mnie uczyć kiedy spojrzeć obiektywnie na grę ;) Bardziej chodziło mi o to czy widać premierowe "WOW" pod względem ilości graczy TERAZ - natomiast tak jak piszesz, czas pokaże co z tego będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No póki co aktualizuję grę u kumpla bo mam problem z internetem u siebie ale fajnie było usiąść na tarasie z kawką i popatrzeć na smartfonie jak grasz do tego zadać kilka pytań, od razu odpowiedź... super :)

 

Swoją drogą - widać, że gra tętni życiem? Chodzi mi o ilość graczy

Widać, że tętni życiem, szczególnie na public eventach, gdy kilkanaście osób tłucze bossa.

Edytowane przez cascader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Enjoy ;).

 

PS Za chwilę włączam ESOTU i stream też, więc znajdziecie mnie w "Na żywo z PlayStation" albo na Twitchu ;). Dzisiaj pogram tylko z parę godzinek jednak zapraszam miło :).

http://www.twitch.tv/velans

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy content do ESOTU z konferencji Besthesdy: Imperial City i Orsinium.

Link do krótkiego opisu: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/06/14/imperial-city-and-orsinium-coming-to-elder-scrolls-online-on-consoles.aspx

 

@Mazzior, serwery działały ale po wylogowaniu nie mogłem przez jakąś godzinkę się zalogować też ;). Ale streamy normalnie były, więc w tym czasie po odwiedziałem parę polskich streamów :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Nie ukrywam, że nie mogę tego wszystkiego na raz ogarnąć. Ten PACK przedpremierowy daje mi możliwość grania każdą klasą w każdym sojuszu ale... Czy sojusz ma znaczenie jeśli chcę grać z Wami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktoś jak graficznie, rozgrywka, czy sporo ludzi gra, czy są lagi, jakieś trudności z połączeniem do serwerów, czy wywala często z gry itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudność jaką napotkałem to zalogowanie się do gry... Poza tym lagów nie uświadczyłem mimo, że udostępniam neta LTE z telefonu :) Graficznie mi się podoba ale mogę być mało obiektywny gdyż grafika u mnie leży jakoś na 4 - 5 miejscu w grach...

 

Nadal pytam - czy sojusz ma wpływ na rozgrywkę z innymi, dołączanie do gildii itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Nie ukrywam, że nie mogę tego wszystkiego na raz ogarnąć. Ten PACK przedpremierowy daje mi możliwość grania każdą klasą w każdym sojuszu ale... Czy sojusz ma znaczenie jeśli chcę grać z Wami?

 

Mazzior, by wszystko dobrze poznać, graj po swojemu, myślę, że jest to jedna z lepszych dróg ;]. Jeśli chodzi o różne frakcje to z tego co ja na razie wiem, to do gildii może dołączyć każdy niezależnie od frakcji, dlatego jak wczoraj założyłem moją gildię od razu napisałem, że gildia zjednoczy wszystkich w Tamriel ;) - tak pół żartem pół serio :). Czyli czat w gildii i pewnie inne mniejsze funkcje w gildii są dostępne dla każdego gildiowicza. Trochę inaczej może być z wspólnym wykonywaniem aktywności dostępnych w danej krainie w frakcji. Na razie sam poznaje grę i wszystkiego jeszcze nie wiem ;), ale z czasem pozna się potrzebne rzeczy :].

Jako, że wczoraj założyłem gildię, dzisiaj postaram się wysłać tutaj propozycję tematu o wspólnym graniu w ESOTU wraz z zmianką o mojej gildii na forum moderowanym ;].

 

Napisze ktoś jak graficznie, rozgrywka, czy sporo ludzi gra, czy są lagi, jakieś trudności z połączeniem do serwerów, czy wywala często z gry itp.?

 

Na ten czas wygląda to tak, że graficznie jest dobrze z dużym plusem. Osobiście miło czasami przystanę i nacieszę się na przykład zachodzącym słońcem, bo światło myślę wygląda bardzo dobrze ;). O rozgrywce napiszę, że na pewno na razie nie nudzi. Questy na razie są interesujące, bo spotkałem się kiedyś z stwierdzeniem, że questy są bardzo mało rozbudowane w grze a myślę, że to nie prawda, wręcz z tego co na razie ograłem napisze, że questy są jedną z zalet gry i "trzymają" przy grze :).

 

Jeśli chodzi o ilość graczy to na ten czas trochę trudno opisać całość, ale jest to norma - czyli w dzień w miastach jest bardzo dużo graczy, z nastaniem nocy ilość graczy w miastach się zmniejsza, poza miastami graczy jest trochę mniej ale jak dochodzi do jakiejś aktywności to tak czy siak ktoś się zbierze. O PvP czy grupowych dungeonach nie napiszę, bo jeszcze w tych aktywnościach nie brałem udziału ;]. Spadków frameratów nie doświadczyłem ani żadnych zawieszeń gry, raz tylko mi długo gra wczytywała teleportacje do miasta - ale może spowodowane było to zerwaniem dostępu do sieci :).

 

Z połączeniem do gry nie ma kłopotów, wczoraj tylko mniej więcej przez godzinkę kto w tym czasie się wylogował z gry i chciał się zalogować to nie można było, ale Ci graczem którzy nie wylogowali się w tym czasie to grali, dlatego streamy były ;D. A jeśli chodzi o wyrzucanie z serwerów to na razie nic z tego nie doświadczyłem i sądzę, że to bardzo dobrze :]. Bo w Defiance (PS3) wyrzucanie z gry jest trochę częste ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Wiedzminie 3 to grafika wydaje się jak ze smartfona, animacja to samo. Questy podobnie wypadają słabo,  Idź do punktu A, potem do B,C,D, w każdym coś zabij i oddaj questa, ale jest to w 100 % mmo więc lejemy na sztampowe questy i mizerną grafikę bo najważniejsze jest lvlowanie bohatera, chodzenie z innymi graczami do instancji, i klepanie się na pvp. Crafting bardzo dobrze zorganizowany i satysfakcjonujący, mnóstwo rzeczy do wylvlowania, jest co robić. ale jak stawiamy na klimat i "prawdziwą" historie fantasy to tylko Wiesiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie kolegi pytajacego o naszą gildię:

 

wskazane, zeby wszyscy byli w jednej frakcji (czyt. daggerfall convenant) 

 

P.S Jezeli masz napisane na pudelku Explorers Pack, to mozeszgrac kazda rasa w kazdej frakcji

Edytowane przez Carrvine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś u was również wyskoczył kolejny patch 15GB?

Edytowane przez marcep90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie ta gra niesamowicie. Pograłbym w jakieś rpg mmo ze znajomymi. Ale mam pytanie. Jako osobnik dorosły stosunkowo brak mi czasu na wielogodzinne nasiadówki. Czy tej grze trzeba poświęcić pół życia by się cieszyć? Czy też wystarczą sesje góra dwugodzinne? Mam okazję kupić klucz do PSN za 150zł ale waham się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w każdym MMO trzeba poświęcić sporo czasu jednakże można też wydać trochę prawdziwej gotówki by przyspieszyć nieco proces wbijania doświadczenia i ulepszenia wierzchowca. Dodatkowo PvP można już wejść na 10 poziomie.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie ta gra niesamowicie. Pograłbym w jakieś rpg mmo ze znajomymi. Ale mam pytanie. Jako osobnik dorosły stosunkowo brak mi czasu na wielogodzinne nasiadówki. Czy tej grze trzeba poświęcić pół życia by się cieszyć? Czy też wystarczą sesje góra dwugodzinne? Mam okazję kupić klucz do PSN za 150zł ale waham się.

Godzina dwie styknie zeby sobie pograc. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×