Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Super, im więcej tym lepiej, jak tak dalej pójdzie to na premierę postaram się ogarnąć Guild :)

Pre order Imperial edition pobiera się 5.06, a kasę ściąga 7-10.06, hm?

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładnie tak samo jak w wersji na PC. Czemu na konsole miałoby być inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niz abonament..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostałem potwierdzenie, że TESO będzie w ME :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już drama się skończyła :) Zapraszam do grupy na FB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie byłoby to prawda z tym kodem to każdy pewnie ze 3 razy by przemyślał zakup takiej gry. Wiadomo, grać można cały czas w tą grę, ale wiadomo, że komuś może się nie spodobać, a wtedy już by nie odsprzedał. Dobrze, że już zdementowali plotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie byłoby to prawda z tym kodem to każdy pewnie ze 3 razy by przemyślał zakup takiej gry. Wiadomo, grać można cały czas w tą grę, ale wiadomo, że komuś może się nie spodobać, a wtedy już by nie odsprzedał. Dobrze, że już zdementowali plotkę.

 

Ciekawe jak to jest z wersją z PSSTORE. Chciałem kupić z kolegą na pół. Czy to będzie wymagało jakiegoś kodu. Można to rozumować dwuznacznie. Wersje pudełkowe nie będą miały kodu bo wyraźnie napisane jest o pudełkach. To znaczy, że cyfrówka ze sklepu sony będzie wymagało kodu. Jak myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest z wersją z PSSTORE. Chciałem kupić z kolegą na pół. Czy to będzie wymagało jakiegoś kodu. Można to rozumować dwuznacznie. Wersje pudełkowe nie będą miały kodu bo wyraźnie napisane jest o pudełkach. To znaczy, że cyfrówka ze sklepu sony będzie wymagało kodu. Jak myślicie ?

 

Cyfrówka NIGDY!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa świeższe i oficjalne wideo ;).

 

 

 

Jeśli chodzi o premierę ESOTU to prawdopodobnie kupię cyfrówkę, ale jeszcze nie wiem czy cena wersji cyfrowej spadnie w dniu premiery czy raczej będzie taka sama jak teraz pre-ordera? Bo jeśli cena samej gry w pierwszych dniach premiery zniży się od tej z pre-ordera to poczekam do 9 czerwca ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :) Ja zdecydowałam się jednak na wersję cyfrową, odnalezienie takiej wersji jak chcę w normalnej cenie graniczy z cudem  :P

Czas zacząć odliczać dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będzie w języku polskim czy tylko eng???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowiutkie wideo ;). Jeśli ktoś chce to na blogu Bethesdy (bethblog.com) są co jakiś czas nowe informację o ESOTU, a że premiera niedługo to info tam są z pierwszej ręki ;).

https://www.youtube.com/watch?v=PXNkgkal9BM

 

A tak z ciekawostek zauważyłem, że na moim koncie ESO mam 500 waluty Crowns, zapewne z wzięcia udziału w becie na PCtach. Ale doczytałem, że za kupno gry otrzymuję się też 500 Crowns więc już podczas gry będzie można kupić sobie coś przydatnego albo ładnie wyglądającego w sklepiku gry ^^.

Edytowane przez Velans
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PlastikowySmalec, to Ty decydujesz :P. Jeśli chcesz grać i być na bieżąco z nowinkami, eventami, zmianami i nowym contentem w grze to ja bym nie pozbywał się gry. Przeczytałem podczas mojego surfowania po stronie ESO, że to dopiero początek rozwoju gry i sądzę, że to prawda ;). Ponieważ gram też w Defiance (PS3) i również gra przeszła olbrzymie zmiany od początku startu gry a gra premierę miała tylko dwa lata temu ;d. Więc jestem prawie pewien, że nie jedno będzie się działo w Tamriel ;].

A jeśli chodzi o koszty to zapewne taniej wyjdzie przenieść konto z PCta, jednak nie biorę pod uwagę pozbycia się gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, kupie na ps4, znudzi mi się i sprzedam, a konto na pc będę dalej miał ,a tak jak się przeniosę z PC na PS4, znudzi mi się i będzie cyfrowy gniot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już zawarte dobre znajomości na wersji PCtowej i też grasz, to masz trochę trudniejszą decyzję ;). U mnie docelową platformą jest PS4 ;) a na PCtach grałem tylko w bete na prawie najniższych detalach i to z niedużym frameratem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To myślę, że najlepszą decyzję podejmiesz sam ;). Ja zalety gry przedstawiłem wyżej przez fakt, że gra dopiero zacznie się rozwijać ;]. Myślę, że prawie każdy na tym forum jest już dorosły i ja osobiście mogę doradzić do finalnej decyzji ale reszta zależy od danego gracza ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jeśli będzie to porządne MMORPG to żaden wyjadacz tego gatunku nie sprzeda gry ponieważ alternatywy na PS4 nie ma :) Poza tym gildie, raidy, dungeony - oby było co robić bo osobiście lubię nastawić się na jedną grę i wracać każdego dnia do kumpli z gildii aby podejmować wyzwania. Już niebawem Panowie i Panie, już niebawem :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jeśli będzie to porządne MMORPG to żaden wyjadacz tego gatunku nie sprzeda gry ponieważ alternatywy na PS4 nie ma :)

Jest. Final Fantasy XIV A Realm Reborn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Eldersy nie lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×