Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę bo i tak mi nikt nie uwierzy :biggrin:

Swoją droga to niezły pomysł- zwiększa replayability :)

Rano wstaniesz i grasz od nowa - zdarzyło mi sie juz tak pare razy po whisky

Taka promocja byłaby dobra - the order w pakiecie z butelka burbona i hasło grasz co najmniej dwa razy

Brałbym od razu - trochę boli ze gra kosztuje tyle co 6 butelek mojego burbona

Przy 6 ile miałbym replayability, kinowe doznania, częste qte a i elementy skradankowe sie zdarzają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze można grać do czasu aż się stwierdzi że to dobra gra...replayabillity wtedy na poziomie infinite ;D

 

EDIT:

 

10481831_1571590526430857_31478135397550

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to idę na imprezę, do jutra panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja filmwebu xDDDDD

 

A pierwsza poniewaz Playstation Polska ustalilo embargo na 20 luty dla innych portali.

Większość w ogóle nie dostało kopii gry,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba ostatni gwóźdź do trumny.

 

 

Do you like movies? Do you like video games? If you answered "yes" to either of those questions, you should probably skip The Order: 1886.

 

 

http://kotaku.com/the-order-1886-the-kotaku-review-1686595338

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się w grę czy w grafike? 

Niestety, ale w przeciwieństwie do większości oceniających w tym temacie, ja jeszcze nie mam gry - tak więc oceniłem to co mogłem, czyli grafikę, która i tak została mocno nadwyrężona streamem. O graniu w grę podyskutuję, jak ją odpalę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra się w grę czy w grafike? 

 

Akurat większość gra w grafikę, nawet z tego tematu. Tylko ostatnio jakoś zbiorowe schizy naszły ludzi i mamy takie posty, a nie inne.

Edytowane przez Mardok_1986
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Qrde brat juz odebral swojego Bundla z Orderem z EuroRtvAgd i juz nie odbiera telefonow ;)) Pewnie walczy...

Przestancie juz gadac o tej dlugosci gry i o ocenach portali. Wszyscy juz chyba to oczytali. Niech zaczna wypowiadac sie osoby ktore juz maja gre i graja bo te gadki nic nowego nie wnosza od kilku stron...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde brat juz odebral swojego Bundla z Orderem z EuroRtvAgd i juz nie odbiera telefonow ;)) Pewnie walczy...

Przestancie juz gadac o tej dlugosci gry i o ocenach portali. Wszyscy juz chyba to oczytali. Niech zaczna wypowiadac sie osoby ktore juz maja gre i graja bo te gadki nic nowego nie wnosza od kilku stron...

spokojnie, za parę godzin odbierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie się nastawili na porządną strzelankę w mega oprawie z dodatkiem qte, teraz okazuje się że gra jest festiwalem qte i cut scenkami z dodatkiem strzelania... Dodatkiem :-). Pierwszy chyba shooter w którym więcej oglądamy, niż mamy kontrolę nad samą grą.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnia z ocen to 66% ... gorzej oceniono tylko Knacka z gier z dużym budżetem, Sony ma problem, nie ma dobrych gier na wyłączność. Co do samej gry to wiadome było że ta gierka to ma być samograj, napewno są 2-3 rzeczy warte uwagi w tym tytule 

 

- grafika - najładniejsza do tej pory z wszystkich gier na konsole - czyli 100% i nowy wyznacznik jakości

-świetna muzyka i udzwiękowienie

- brutalność jakiej do tej pory nie było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia też już w drodze, więc jutro zdam relacje:) W sumie mi się podobał Knack, więc moje zdanie się nie liczy, hahahaha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na info od anaroma i paru innych co juz dzisiaj zaczną grać

Cenie bardziej opinie chłopaków z forum niż jakiekolwiek recenzje

Nie wiem im bardziej czytam te mocno negatywne recki tym bardziej im nie wierze

Za skrajne sa opinie do tego co mozna zobaczyć na materiałach

Albo mnie sie włączył syndrom sympatyzowania z obijanym underdogiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na info od anaroma i paru innych co juz dzisiaj zaczną grać

Cenie bardziej opinie chłopaków z forum niż jakiekolwiek recenzje

Nie wiem im bardziej czytam te mocno negatywne recki tym bardziej im nie wierze

Za skrajne sa opinie do tego co mozna zobaczyć na materiałach

Albo mnie sie włączył syndrom sympatyzowania z obijanym underdogiem :)

 

Tak wiem ktos pisal ze pisanie o reckach nudne jest i ze opinie graczy sie licza. Owszem ale recki to tez opinie, tyle ze nie osob z tego forum.

 

Polecam czytac na przemian - niska / wysoka ocena.

Moje przemyslenia na temat recek - te bardzo niskie to bylo mega zle nastawienie do gry, czesto ponad argumentacje przewaza opinia nie bo nie. Co dla mnie mocno podwaza wiarygodnosc tychze.

W  tych wysokich jest z  kolei to samo tylko czesto w druga strone. Porownania wziete z kosmosu i ooo to taka dobra gra tak bo tak bo wszystko jest cacy. I tu tez im nie wierze.

 

Wydaje mi sie ze prawda  lezy gdzies po srodku.

Ze sie powtorze - recki nic nie zmienily z mojego postrzegania gry - to gra ktorej nie kupie zbyt predko a dopiero jak trafi sie okazja cenowa. Ale kupie i ogram sam celem wydania jej mojej wlasnej noty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony ma problem, nie ma dobrych gier na wyłączność

Jest TLoU Remastered, ale to tylko potwierdza, że jest bryndza, skoro 1,5 roku po premierze konsoli najlepszym exem jest gra z poprzedniej generacji. Sony zaliczyło mega falstart i pozostaje im jedynie cieszyć się, że Microsoft nie wykorzystał tego w należyty sposób. Gdyby weszli na rynek z kilkoma killerami przy okazji premiery XONE, to wyścig zbrojeń byłby bardziej zacięty, a tak mamy sranie w banię ;)

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby posiadające już kopię gry mogą mnie uspokoić i napisać, czy jest możliwość gry z oryginalną ścieżką dźwiękowa? Po dubbingu z Dying Light ciągle mam koszmary

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dying Light nie dało rady napisy Pl plus angielska wersja językowa? Też jestem ciekaw jak będzie wyglądała opcja w The Order (Banaszyk kompletnie nie pasuje do wąsacza, nie ten wiek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jedyna możliwość to zmiana języka systemu na angielski, ale wówczas bez napisów. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna kaszana, mam nadzieję że w The QTE Order będzie opcja napisy pl plus oryginalna ścieżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×