Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Sądziłem, że skoro taki poziom grafiki i szczegółowości detali, to fakt, że bohaterowie nie mają swojego odbicia w lustrach ma swoją przyczynę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej generacji połowa gier nie ma odbicia postaci w lustrach co jest mega śmiechowe, właśnie gram w odgrzewanego RE1 z przed 18 lat i tam ofc jak masz lustro to odbicie jest, next geny :D .

W the order korytarz jest odczuwalny ale i tak jest lepszy od nudnego jak flaki z olejem FC4 takie moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W the order korytarz jest odczuwalny ale i tak jest lepszy od nudnego jak flaki z olejem FC4 takie moje zdanie .

W szachach jak się odwrócisz, to można oszukiwać ale i tak są lepsze od śmierdzącej czosnkiem kiełbasy myśliwskiej :crazy:

Jak można porównywać całkiem różne gatunkowo gry, które ze sobą mają wspólne to, że są grami i że można w nie zagrać na PS4? To tak jakbyś Settlersów porównał do Need For Speed'a, że w Settlersach masz więcej czasu na zastanowienie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porównuję tylko i wyłącznie pod względem funu jaki gra daje i order był o wiele przyjemniejszy w odbiorze niż nudny i schematyczny FC moim zdaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem razem z PS4,nie żałuje :) Gra otrzymała słabe noty,hejterzy przejechali się po niej walcem,a ja... Napiszę tak:

 

Super pozycja,rewelacyjny klimat,przepiękna grafika,miodna na maxa !!! Zdecydowanie polecam :)

 

Podobno jest krótka,fakt szybko mi czas minął z tą pozycją,ale czy to jest minus ? Dla mnie,nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę dobra, tylko ma jeden wielgachny minus, zerowe replaybility, wszystkie znajdźki bez problemu da się wyłapać za pierwszym razem, co niestety powoduje że platyna to banał w tym tytule niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałem okazję zagrać, więc teraz mogę się wypowiedzieć opierając się o własne doświadczenia.

 

Oczywiście wizualnie gra wgniata w fotel. Jakość grafiki i animacje na najwyższym poziomie. Chociaż brak odbić bohaterów w lustrach to jakieś nieporozumienie przy takim dopracowaniu szczegółów jeśli chodzi o grafikę. Praca kamery i płynne przejścia między sekwencjami, w których sterujemy postacią a przerywnikami bardzo mi się podobała jak na grę z takim filmowym podejściem. Ale format obrazu 2,39:1 z czarnymi pasami jest męczący. Nie mam nic przeciwko niemu w przerywnikach, ale sama gra nie jest już taka wygodna.

 

Fabuła aż tak nie porywa, zwłaszcza że sporo wątków pozostaje niewyjaśnionych, prawdopodobnie z myślą o kontynuacji. AI przeciwników i sojuszników w otwartych walkach jest dość słabe. Sekwencje skradania z automatycznym zawaleniem misji w przypadku zauważenia lub nieudanego QTE są beznadziejne. Ekstremalna liniowość i skrypty, co sprawdza się świetnie w tak filmowej grze w prowadzeniu narracji, niestety sporo ograniczają swobodę w starciach z przeciwnikami. Sekwencja QTE jako sposób pokonania bossa? Prawda, że wygląda to efektownie, ale to jest trochę śmieszne. MGS4 dało radę (finałowa walka).

 

Gra ogólnie to ciekawe doświadczenie, ale największa wada to brak replayability. Gra zdecydowanie do zagrania jeden raz. Nie widzę powodu, żeby do niej wracać. Zdołałem ukończyć i wbić platynę w dwa dni (po kilka godzin grania), na średnim poziomie trudności i zaglądając w każdy możliwy kąt. Gdyby nie fakt, że grę miałem pożyczoną, to nigdy bym w nią nie zagrał bo za nic nie kupiłbym jej właśnie z powodu zerowego replayability. Jak dla mnie to idealny tytuł do zaoferowania jako gratis przy kupnie konsoli do zaprezentowania możliwości graficznych PS4, takie demo technologiczne. Najlepiej by się sprawdziło jako tytuł startowy PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj dostałem swoja kopię :)

Czarne pasy to jakaś masakra :) 

Grafika może być choć jakaś taka szarawa.

Pograłem 1h bo szkoda przejść gry na raz :D początek irytujący, co chwilę filmik. Korytarze w grze masakryczne. Z filmików wychodzi bardzo powoli, już dawno mógłbym grać to nie automatycznie postać jeszcze kawałek musi dojść.

Przejdę do końca weekendu, platyna i na allegro. Lubię kolekcjonować gry tak tej nie ma po co bo 2 raz nie ma sensu przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również dorwalem swoją kopię. Mam takie samo zdanie co reszta. Nawet fabuła mnie zbytnio nie przejęła. Nudzi mnie troche. Szybko wbic platyne i pogonic :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę wczoraj. Tytuł idealny dla osób, które mają tyle czasu na granie co ja czyli czasem kilka godzin dziennie, a czasem cały miesiąc konsoli nie włączą. Urzekło mnie udźwiękowienie gry - fantastyczne. Grafika też tak jak pisałem wcześniej - świetna. Ogólnie gra prosta, łatwa, przyjemna - w sam raz na raz, w pozytywnym tego stwierdzenia znaczeniu :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bede ogrywał tytuł. Powiedzcie mi czy sa w planach jakieś DLC do tej gry? Czy nic nie było slychac o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy w planach jest jakieś DLC????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo wbiłem platynę. Gra fajna a nie wiem czy na Allegro gonić stad pytam czy komuś sie obiło o uszy DLC do ordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ja, jak będzie dlc to zakupisz ja jeszcze raz taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość fajna gra, sam klimat wciąga, za to sama fabuła już nie do końca, zwłaszcza w PL dubbingu.

Zdecydowanie nie jest to pozycja, którą chętnie ograłabym po raz kolejny. Żałuję wydanych pieniędzy, nie była to dobra inwestycja, bo w tej cenie mogłam kupić coś kilka razy lepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość fajna gra, sam klimat wciąga, za to sama fabuła już nie do końca, zwłaszcza w PL dubbingu.

Zdecydowanie nie jest to pozycja, którą chętnie ograłabym po raz kolejny. Żałuję wydanych pieniędzy, nie była to dobra inwestycja, bo w tej cenie mogłam kupić coś kilka razy lepszego. 

 

The Order lub BloodBorne to był mój dylemat jak kupowałem ps4 w zeszłym tygodniu wybrałem to drugie i nie żałuje ale w ordera na pewno zagram jak stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość fajna gra, sam klimat wciąga, za to sama fabuła już nie do końca, zwłaszcza w PL dubbingu.

Zdecydowanie nie jest to pozycja, którą chętnie ograłabym po raz kolejny. Żałuję wydanych pieniędzy, nie była to dobra inwestycja, bo w tej cenie mogłam kupić coś kilka razy lepszego. 

 

Kiedy kupowales gre na premiere? w ciemno? czy teraz? 

Przed premiera byly watpliwosci i moze nalezalo poczekac z kupnem. 

Teraz no masz tony recek, setki opinii o grze gdzie znakomita mowi o tym ze to - gra na raz. 

Jesli masz pudelko zawsze mozesz je pogonic i troche kasy odzyskac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę pożyczyłem od kolegi. 

Ograłem "na raz", splatynowałem ... nigdy w życiu bym nie kupił a jak bym jakimś cudem kupił to bym czuł się wyruchany :D Indory mają dłuższą fabułę niż to. Platyna na jedno, może dwa popołudnia.

 

Tzn. produkcja świetna by była gdyby poza cudowną i oszałamiająca grafiką było coś więcej.

Fabuła kliszowata, wyrwana z kontekstu, rozpoczęcie niby jest, rozwinięcie, twist w fabule, a zakończenia .. jak dla mnie nie ma?? Urywa się jakby w połowie czy coś ...a po długości gry to ja bym to uznał za pierwszy rozdział. Gra powinna być przynajmniej 4 - 6 razy dłuższa.

 

Gówno w złotym papierku. Co z tego że ładnie wygląda jak śmierdzi :D 

 

Gry od TellTale oferują podobny system  a są dłuższe i oferują o wiele więcej emocji :D

 

Generalnie spoko do ogrania, ale żeby za to płacić cenę premierową? ... meeeeeeh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim. Od razu przepraszam jesli temat byl poruszany. Tak jak w temacie. Wiem np ze dlc zakupione na regionie PAL nie zadziala przy grze NTSC. Ale jak to jest gdy posiadam kod na dodatek? Wtedy też nie zadziala? Pytam bo kupilem The Order z edycji kolekcjonerskiej ktora sprzedawana byla tylko w ameryce i mam kilka kodow do niej (NTSC) ale tez posiadam niemiecki kod na pakiet pustelnika czyli PAL. Bede mial z tego pozytek czy tylko kod zuzyje i nic poza tym. Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie ma podziału na system wyświetlania obrazu.

Jest natomiast podział na regiony i kraje.

Niektóre DLC działają pomiędzy kontami.

Tak czy siak musiałbyś założyć dodatkowo konto niemieckie i amerykańskie i sprawdzić czy zadziała u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

panowie zaczynam grac w the ordera. jestem w 3 rozdziale i kurde nie wiem jak biegac? Naciskam L3 ale nic, myslalem ze galka mi padla w padzie ale na drugim to samo... cos jeszcze trzeba nacisnac?

edit: dobra nie bylo pytania. Wina lezy po stronie silikonowej obudowy + nakladki na analoga ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze da się biegać w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie wykrzyczałem tyle "ochów" i "achów" przy graniu w grę :). Fenomenalna grafika, genialne tekstury i oświetlenie. Narobiłem masę screenów dla potomnych. Wizualny aspekt tej gry stoi na najwyższym poziomie. Szczerze to teraz czekam na poprawny sequel, większy szybszy i ciekawszy. Bo jest co poprawiać. Począwszy od wyrzucenia QTE z cutscenek, w walkach z przeciwnikami jeszcze dawały radę, ale takie zgadywaniew przerywnikach czy teraz pojawi się trójkąt czy kwadrat mnie nie bawi. Odnośnie gameplayu, mógłbym tu pisać i pisać, że dana gra zrobiła to i tamto lepiej...

Gra dla mnie ożywała zawsze podczas strzelanin, duża zasługa ciekawych broni. No i wtedy kiedy mogłem sobie porobić screeny. Splatynuje i puszcze w świat, z przesłaniem aby każdy kto ma konsolę zobaczył tą grę, niestety tylko "zobaczył".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×