Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wpadla Platynka w The Orderze ;> Gra bardzo ladna ale w sumie to tyle z plusow. Najwiekszy minus za straszna liniowosc, czlowiek czuje przez wiekszosc czasu ze gra prowadzi go za raczke. Mniej QTE wiecej swobody i walki i byloby gicior.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna gra na ps4 gdzie platyna wpada praktycznie po 1 przejściu jeśli się wącha ściany, później niestety ląduje na półce lub na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem grę, i mam pytanie do osób które ukończyły jak wypada pełna lokalizacja daje radę? czy odpuścić i grac po eng?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Jest znośnie, mi w ogóle nie przeszkadzał polski dubbing. Głosy pasują do postaci, nie ma tandety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem grę, i mam pytanie do osób które ukończyły jak wypada pełna lokalizacja daje radę? czy odpuścić i grac po eng?

Eeeeeee Uncharted to to nie jest. Jeśli weźmiemy najlepszy dubbing (Uncharted) i skonfrontujemy go z The Order to ta druga pozycja wypada dosyć biednie no ale...wyrywał włosów nie będziesz więc powiedzmy, że jest znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki chłopaki mam jeszcze pytanie wiem, że gra jest dość krótka dlatego gram na HARDZIE czy jest jakaś znacząca różnica między normal a hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na hardzie. W kilka godzin wbijesz platynę. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić ile czasu już gram w the order 1886?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to da się w to grać dłużej niż 6-7 godzin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to da się w to grać dłużej niż 6-7 godzin?

wiedziałem ze gra jest krótka dlatego ustawiłem hard i gram spokojnie podziwiając widoki i design a jest co podziwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie gra dotarła w poniedziałek, a wczoraj wbiłem platynę. Jedno dłuższe posiedzenie i po grze, także po co w ogóle tam licznik czasu spędzonego w niej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baw się dobrze i nie przejmuj tym, że gra jest krótka, że na raz. Znajdź swój sposób aby się nią bawić. Osobiście grałem dość długo, robiąc masę screenów i zbierając szczenę z podłogi. Ograłem raz ale ograł bym jeszcze raz, ale przy drugim razie narobił bym chyba z milion screen shotów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ukończyłem ordera i mam pytanie jak będę grał jeszcze raz (bo nie mam wszystkich osiągnięć) to czy np osiągnięcie "spal x przeciwników" będzie naliczało sie od nowa czy gra będzie pamiętała ilu już spaliłem?

Edytowane przez Dragon-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowa.

Masz chapter select - zawsze możesz powtórzyć wybrany fragment w którym masz termite ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra się drugi raz to gra pamięta pierwsze przejscie i ilu przeciwników się zatłukło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka z gra przyszla o 9, odpalilem ja o 18, skonczylem o 1:30 z platyna na koncie - niezle wessalo, swietna gra, dlugosc imo wystarczajaca tylko zakonczenie takie hmmmm (zapowiadajace 2 czesc?). Biadolenie na cutscenki/dlugosc gry jest lekko przesadzone, kolejny raz uswiadamiam sobie ze nie ma co sie ludzi sluchac ze ta gra to 3/4 przerywniki filmowe, mi sie gralo swietnie i nie moge niczego tej grze zarzucic, jedna z lepszych w jakie gralem. Grafika powoduje opad szczeny no i obysmy sie doczekali gier nieliniowych z taka grafika :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej części to raczej bym na to nie liczył. Słaba sprzedaż no i niezbyt ciepłe przyjęcie przez krytyków. I z tego co wiem RaD nie jest już powiązane z Sony i tworzą coś na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzą, gdzie dali dupy. Wydłużyć rozgrywkę, nieco ją rozbudować i będzie Uncharted w steam punku. Pytanie czy o to naprawdę chodzi. Idealny byłby jakiś pseudo sandbox, ale to już robota na dłużej. Jak to robili kilka lat to nie chce wiedzieć ile by im zajęła rozbudowana gra i fabuła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzą, gdzie dali dupy. Wydłużyć rozgrywkę, nieco ją rozbudować i będzie Uncharted w steam punku. Pytanie czy o to naprawdę chodzi. Idealny byłby jakiś pseudo sandbox, ale to już robota na dłużej. Jak to robili kilka lat to nie chce wiedzieć ile by im zajęła rozbudowana gra i fabuła.

 

Robili bo robili od zera i ogarniali sprzet.

Z tego co czytalem - ogram TO1886 w styczniu lub grudniu jak zakupie konsole. To sa rodzialy chodzone w ktorych zmusza sie gracza do ogladania jaka  to gra jest  ladna.

No sorry ale to juz przegiecie.

 

Zeby to chwycilo to dobra fajna, spojna, fabula na te choc okolo 10h a ze to sam singiel  to moze i ciut wiecej. Poziomu graficznego nie trzeba poprawiac,  moze byc korzytarz(e), z milym strzelaniem, ze zmiana dynamiki ale bez poziomow chodzonych, jakies urozmaicenia (ale lepiej zrealizowane), i prosze bardzo.

Nie trzeba tu sandboxa nawet, ale po prostu wiecej i lepiej.

 

No nic to ogram to pewnie walne jakis slowotok na temat tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dalej chcę ograć/pooglądać ale cena dalej jest dla mnie zaporowa za tą króciutką gierkę. Podziwiane widoków i filmików to za mało dalej dla mnie. Gdyby  z tego zrobili sandbox to może i 2 generacje by minęli zanim byśmy zagrali. Szkoda mi tej gry bo sam zamysł jak i pomysł jest naprawdę kapitalny. Oryginalne jest to w uj no ale co z tego skoro postanowili ta grę zniszczyć takim podejściem do niej. Gdyby to miało te 15-20 godzin z przeważająca ilością gameplaya jak i więksżą swobodą w tym świecie ale to w zasadzie rynna naszpikowana filmikami z króciutkimi przerywnikami na właściwa grę. Przykład jak nie powinno sie robić gry video. Dobrze że gra się słabo sprzedała bo widać że kombinują jak tu nam sprzedać coś innego niż chcą gracze z krwi i kości. To samo się szykuje z filmidłem until dawn gdzie pozwolą nam raz na jakiś czas coś tam wybrać a filmik sam się wczyta. Nie tędy droga a przy najmniej ja nie lubię takich pseudo gier. Choć zaliczyć to tam kiedyś chcę ale obiecałem sobie że więcej niż 40-50 zł za to nie dam. Order jest idealny na plusa jeśli kiedyś sony postanowi dac tytuł AAA do tej jakże na razie żałosnej usługi.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×