Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Pensje były niższe gry kosztowały tyle samo, i co z tego? Gry kosztują ile kosztują i tak kosztować będą, na to raczej nie mamy większego wpływu.

No chyba wnosek nasuwa sie sam prawda? Możemy kupować więcej gier za ansze zarobki, ale do zachodu nam dużo brakuje. Jeszcze tak z 15 lat i dla większości tych co lubią grać wybulić 250zł na grę to nie będzie problem.

Ja z pewnością zagram w The Order, ale może za miesiąc albo dwa, a potem od razu sprzedam. Nie trzymam gier no chyba, że te w której gram przz sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ten Bloodborne to będzie dopiero porażka, nienawidzę gier w których bohater nosi miecz większy od siebie samego, dodaj do tego klimat wiktorjański przedestylowany przez mózgi żółtków, nie człowieku to będzie koszmarna a nie dobra gierka (pewno się jarałeś dark- demon - dla mnie to gry odpady, kwadratowe, odpuściłem po godzinie i nigdy nie sięgnę po coś podobnego)

jugkokm9ih17_t.jpg

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również.

 

Nie rozumiem głosów, że długość gry powinna być odzwierciedlona w cenie. Przecież nigdy tak nie było i nie będzie. Tak samo jest w przypadku filmów, muzyki, czy książek. 

 

Bo to nie sa glosy mowiace ze godzina gry warta jest X pln.

To sa glosy mowiace ze w stosunku do czekiwan cena jest za wysoka. 

 

Przyklady:

Watch_Dogs ogromne oczekiwana a gra wyszla jaka wyszla. Nie podoba mi sie polityka UBI odnosnie tego tytulu, ale z drugiej strony sam z mila checia bym sprawdzil o co tyle szumu - czekalem na okazje. 

 

The Order 1886 - jestem ciekaw jaka to jest gra i co tez tam Ready at Dawn zrobilo, ale nie jestem sklonny za nia zaplacic ceny premierowej. 

 

GTA V - pogralem na pozyczonej kopii 4h i widze ogromny potencjal ten gry i sporo godzin w singlu, nie widze wiekszego problemu zeby wydac na nia tyle ile za nia wolaja. 

 

 

Takie podejscie i to ile sklonny jest zaplacic za produkt zalezy od gracza (ja akurat jestem sales whore i gry kupuje tanio). 

Do tego dochodzi jeszcze jedna prosta zasada towar wart jest tyle ile ktos jest za niego sklonny zaplacic - wiec jesli the order 1886 pojawilby sie w cenie 299pln pewnie dalej znalezli by sie tacy co by skladali preordery lub brali na premiere. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli gra starsza na 5 godzin(przykładowo) i nie da się zejść po niżej tego czasu to jest to na prawdę sporo.

 

 

Świat sie kończy :) bulić za gre 250 zł, przechodzić w jeden wieczór i jeszcze byc z tego zadowolonym :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba wnosek nasuwa sie sam prawda? Możemy kupować więcej gier za ansze zarobki, ale do zachodu nam dużo brakuje. Jeszcze tak z 15 lat i dla większości tych co lubią grać wybulić 250zł na grę to nie będzie problem.

 

 

Teoretycznie tak. Ale to nie znaczy że jak będziemy "bogatsi" to każdy będzie kupować byle chłam, bo nas będzie stać.

To że ceny gier są praktycznie identyczne niezależnie od zawartości jaką dana gra posiada to fakt i to się raczej nie zmieni. Ale to nie znaczy że trzeba się z tym zgadzać, lecieć na premierę i wykładać na stół 250.

Taka moja puenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły lol. 

sam jesteś lol, Bloodborne to gra w której będziesz zabijał armie klonów - jednym ciosem, i za 10 godzin grania gdy zdobędziesz 2lvl dostaniesz drugi cios, nowego przeciwnika i nową komnatę haha :D ... wiem, ludzie widzą w tej serii, nie potrafią przyznać się że wydali kasę na gównianą grę, to próbują dorobić do niej filozofię, stary w tej grze zabijasz wszystko i wszystkich, ... tak prymitywne założenia w grach były za czasów Atari i Commodore ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś lol, 

 

Skoncz wasc wstydu oszczedz. 

Kazdy lubi co innego i czego innego oczekuje od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to MagEllan, wolny rynek, każdy ustala cenę za swój towar jaką chce, a sprzedaż zweryfikuje, czy była ona odpowiednia. Kogoś nie stać, albo nie ma zamiaru tyle płacić i czeka na promocje - jego wybór.

 

Tak samo jak ktoś inny kupi w dniu premiery za te 250zł, przejdzie przy jednym posiedzeniu i będzie zadowolony. Czemu od razu go oceniać, że psuje branże, albo daje się dymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to MagEllan, wolny rynek, każdy ustala cenę za swój towar jaką chce, a sprzedaż zweryfikuje, czy była ona odpowiednia. Kogoś nie stać, albo nie ma zamiaru tyle płacić i czeka na promocje - jego wybór.

 

Tak samo jak ktoś inny kupi w dniu premiery za te 250zł, przejdzie przy jednym posiedzeniu i będzie zadowolony. Czemu od razu go oceniać, że psuje branże, albo daje się dymać?

 

Co do tego na co kto wydaje swoje pieniadze nic mi do tego. (to odnosnie dymania jak to okresliles, ja bym takiego sformulowania nie uzyl - co komu pasuje, ale to juz ustalismy)

Odnosnie psucia branzy to mysle ze to wykracza ostro poza ten watek i zasluguje na opasly felieton / esej / elaborat. 

W wielkim skrocie - kupno drogich i bardzo krotkich / niedorobionych na premiere / zabugowanych / nie spelniajacych oczekiwan gier na premiere moze dawac poczucie tym co je wydaja ze to jest ok bo i tak sie sprzedaje. 

I znow to jest tylko opinia - ta nie moze podwazac tego jak ktos chce wydawac swoje pieniadze, acz moze zwrocic uwage na pewne niepokojace trendy (ubi ktory nawet tetrisa skopal, AC:U, DriveClub na premiere i wiele wiele innych na przestrzeni ostanich 2 lat kiedy to ostro zaczalem sledzic branze gier). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No hej panowie, jak tam idzie dyskusja na temat The Ord...

 

troy-barnes.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś lol, Bloodborne to gra w której będziesz zabijał armie klonów - jednym ciosem, i za 10 godzin grania gdy zdobędziesz 2lvl dostaniesz drugi cios, nowego przeciwnika i nową komnatę haha :biggrin: ... wiem, ludzie widzą w tej serii, nie potrafią przyznać się że wydali kasę na gównianą grę, to próbują dorobić do niej filozofię, stary w tej grze zabijasz wszystko i wszystkich, ... tak prymitywne założenia w grach były za czasów Atari i Commodore ;)

Błagam, jak nie masz pojęcia o tej grze to nie wypisuj pierdół. No chyba że to ty @czacha :biggrin:

Przepraszam za offtop, ale nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta takie pierdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i da się cutscenki pominąć ;D

BTW. Czy tylko mnie tak forum muli? 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazbierałem trochę zaskórniaków i chyba sobie kupię tę grę :) .

Też mi muli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Czy tylko mnie tak forum muli?

Ładuje się dłużej niż trwa przejście The Order

łahahahahahahahahahahaha o kurde, to mi wyszło.

Póki co nie spotkałem się z krytycznymi wypowiedziami na temat grafiki oraz fabuły i na ten moment to mnie cieszy.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przestrzegam przed wątkiem The Order na PPE.pl tam już sobie na legalu oglądają zakończenie gry i dyskutują o nim,więc czujcie się ostrzeżeni nie ma to jak zespoilować sobie zakończenie bez zagrania hehe debilizm nie zna granic :P

Edytowane przez Joleke22
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u nas na forum spoilerowcy są jak ruski saper, mylą się tylko raz :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u nas na forum spoilerowcy są jak ruski saper, mylą się tylko raz :)

 

TYLKO MOD ma prze... bo jak usuwa spojler to chyba się z nim zaznajamia co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do Toma internet przychodzi poczta, takze zanim przeczyta spoiler to spokojnie zdazy ograc juz gre.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO MOD ma prze... bo jak usuwa spojler to chyba się z nim zaznajamia co??

Przyszły mod podpisując umowę z adminem, zgadza się na warunki zawarte w art. 12 kodeksu moderskiego i z pełną świadomością podejmuje to ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczyki do nowego Merca przychodzą co pół roku.

Jest to tzw. zadość uczynienie za szkody psychiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczyki do nowego Merca przychodzą co pół roku.

Jest to tzw. zadość uczynienie za szkody psychiczne.

 

Szkoda tylko ze same kluczyki przychodza, bez merca dynia.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze same kluczyki przychodza, bez merca dynia.png

Merca musisz sobie znaleźć, z którymś na pewno działają :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×