Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

System walki to 2 klawisze i bardzo ciężko zginąć. Ale satysfakcja z obijania mord jest taka sama jak w batmanie dlatego narzekanie na ten system walki jest śmieszno-żałosne.

 

malpka: bierzesz parę ocen od użytowników gdzie to co minutę sie zmienia i na razie na lepsze  i oceniasz na tej podstawie grę w która w ogóle nie grałeś? Serio?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zapytajcie jaki config tv, jaka pozycja przy telewizorze, czy gracie podczas urlopu, czy L4.

Kupicie do hOOja grę i grajcie , tak samo w dziale MGS, ile bossów, jak grasz, ile grasz, nr buta, nr F(pip)uta. Bez urazy Panowie, ale zadajecie takie pytania i oczekujecie takich odpowiedzi, że bez sensu żebyście kupowali grę, lepiej przejść ją na forum.

 

Uważasz, że forum PSSite to nie jest miejsce do dyskutowania na temat gier? Wszelkich ich aspektów? Spakuj walizki i wypiep..aj. Zrobisz nam wszystkim przysługę, przynajmniej nie będziemy musieli czytać płaczliwych postów, skarżących się na to, że ludzie na forum o grach, pytają o gry. Z tego co widzę, to w dziale MGS nie ma nawet jednego pytania o liczbę boss'ów. Zadane w tym temacie przez trick76 pytanie, do którego się odnosisz, ani nie grozi spoilerem, ani też jakimkolwiek ryzykiem chociażby minimalnego popsucia sobie zabawy. Nie dyktuj innym o czym mają tutaj rozmawiać, jeśli Ci się nie podoba, to skorzystaj z zamieszczonej wyżej rady. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do systemu walki to dochodzą jeszcze 2 przyciski: kółko strzał z shotguna i r1 czyli przeturlanie się. w menu sa równiez do kupienia rożne usprawnienia jak np obezwładnienie ludków z nożem, zabicie przy ścianie, skręcenie karku będąc w furii i multum innych bajerów ale walczy się 2 przyciskami jak w batmanie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram 5 h teraz przerwa

Klimat miażdży Janusze mogą sobie te recenzje wsadzić

Żadnych przycinek czy doczytań nie mam(jest patch)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że forum PSSite to nie jest miejsce do dyskutowania na temat gier? Wszelkich ich aspektów? Spakuj walizki i wypiep..aj. Zrobisz nam wszystkim przysługę, przynajmniej nie będziemy musieli czytać płaczliwych postów, skarżących się na to, że ludzie na forum o grach, pytają o gry. Z tego co widzę, to w dziale MGS nie ma nawet jednego pytania o liczbę boss'ów. Zadane w tym temacie przez trick76 pytanie, do którego się odnosisz, ani nie grozi spoilerem, ani też jakimkolwiek ryzykiem chociażby minimalnego popsucia sobie zabawy. Nie dyktuj innym o czym mają tutaj rozmawiać, jeśli Ci się nie podoba, to skorzystaj z zamieszczonej wyżej rady.

Dyskuje? Dyskuje polegają na wyrażania swoich opinii, i wrażeniach z gry,, zadawania podstawowych pytań, które nie psują całej tajemnicy gry, a ludzie nie mając gry, chcą ją przejść na forum, pytając o wszystko, psujac sobie według mnie cała zabawę i otoczkę gry.

Jeżeli jesteś taki świętojebliwy, to może zajmij się kolegami co zadają setny raz pytanie jak wysłać ps4 na gwarancję, że czekają na kuriera, pisząc w złych działach itp. Przychodzisz raz na miesiąc na forum i zgrywasz wielkiego obrońcę.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że forum PSSite to nie jest miejsce do dyskutowania na temat gier? Wszelkich ich aspektów? Spakuj walizki i wypiep..aj. Zrobisz nam wszystkim przysługę, przynajmniej nie będziemy musieli czytać płaczliwych postów, skarżących się na to, że ludzie na forum o grach, pytają o gry. Z tego co widzę, to w dziale MGS nie ma nawet jednego pytania o liczbę boss'ów. Zadane w tym temacie przez trick76 pytanie, do którego się odnosisz, ani nie grozi spoilerem, ani też jakimkolwiek ryzykiem chociażby minimalnego popsucia sobie zabawy. Nie dyktuj innym o czym mają tutaj rozmawiać, jeśli Ci się nie podoba, to skorzystaj z zamieszczonej wyżej rady. 

Myślałem, że Twój post odniósł skutek i kolega się zaszył gdzieś. No ale nic, każdy jest inny, każdy jest "kozak" zza klawiatury. 

A co do samej gry, to tylko się cieszyć, że te pierwsze pseudo recenzje nie maj zbytnio potwierdzenia. Choć ogólny rozrzut ocen jest spory. Ja przeczuwałem, że będzie to mocny średniak (w ocenach), co mi nie przeszkadza, że będę się w nią zagrywał długo. Będę, bo nie udało mi się dziś dojechać do sklepu przed zamknięciem. A z Waszych wypowiedzi można wywnioskować, że nie ma problemu w zanurzeniu się w grze, gdzie realny czas jest mało ważny i ..pyk..minęło 5 godzin. Taki klimat lubię.

Czy Wy macie standardowe wersje gry czy Ripper Special Edition? 

@czeskimaster dziękuję za troskę o to, by doznania z Mad Maxa były większe. to miłe;) A po drugie to chyba jesteśmy z tej samej miejscowości (O'le?)..

Edytowane przez trick76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto jak miasto, w porównaniu gdzie mieszkałem wcześniej... Wolę nie mówić, ale życie tak napisało scenariusz. Koniec offtopu.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskuje? Dyskuje polegają na wyrażania swoich opinii, i wrażeniach z gry,, zadawania podstawowych pytań, które nie psują całej tajemnicy gry, a ludzie nie mając gry, chcą ją przejść na forum, pytając o wszystko, psujac sobie według mnie cała zabawę i otoczkę gry.

Jeżeli jesteś taki świętojebliwy, to może zajmij się kolegami co zadają setny raz pytanie jak wysłać ps4 na gwarancję, że czekają na kuriera, pisząc w złych działach itp. Przychodzisz raz na miesiąc na forum i zgrywasz wielkiego obrońcę.

 

nie wierzę że napisałeś tego posta. koleś co dostał bana na tydzień za zadawanie debilnych pytań na które odpowiedzi są w instrukcji... :D

 

weź... nie pisz.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to koleś z ponad 1000 postów :)

ale oryginały wszędzie musza być- także na tym forum

Ja krótka przerwa na piwko i wracam do świata post apo

Jest super -wiedzmin to mój nr1 ale tutaj siedzę juz 8h na day one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się urlopuje w Polsce i na chwilę obecną mam Pustkowie za oknem :P Biorę Maksa, musi być jakaś rozgrzewka przed Falloutem 4 :P

Jak jest z tą historią w grze? Dobra, miałka?

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie:Kupiłem pre order mad maxa na ps4, wpisałem kod na karoserię ripper oraz te dodatkowe ozdoby na zderzak, karoserię mam a tych ozdób nigdzie nie widzę a szczególnie w warsztacie tak więc gdzie one są? Dodam że jestem przed misją ze snajperką (początek). Potrafi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie:Kupiłem pre order mad maxa na ps4, wpisałem kod na karoserię ripper oraz te dodatkowe ozdoby na zderzak, karoserię mam a tych ozdób nigdzie nie widzę a szczególnie w warsztacie tak więc gdzie one są? Dodam że jestem przed misją ze snajperką (początek). Potrafi ktoś pomóc?

Tez wpisałem i tez nie mam/nie widzę

Albo sa to te co zablokowane albo pojawia sie pozniej wraz z fabuła w opcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zajebista, fajna grafika, niezły model jazdy. Z rzeczy dziwnych to sterowanie postacią takie jakieś średnie oraz fabuła nie porywa (na początku bo dopiero zacząłem grac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw darmowy do pobrania :

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/motyw/mad-max-preorder-theme/cid=EP1018-CUSA00054_00-ETH0000000000135

 

A tutaj mamy pojazd,tak też DARMOWY !!!

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/mad-max-gasiciel-pragnie%C5%84/cid=EP1018-CUSA00054_00-ROCKSTARTHIRST01

 

 

EDIT :

 

Zapomniałem dodać,motyw jak i pojazd jest związany z Mad Maxem :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał że robi najpierw jedną mapkę całą i dopiero jedzie do drugiej. To zła taktyka jeśli chce sie szybko rozbudowywać auto i wydawać złom. Odkryjcie sobie te 3 główne miejscówki i zniżcieę poziom na każdym z nich przynajmniej do 4. Wtedy możemy rozbudować fajnie auto i wydać tego złomu bo jesli będziemy robić tylko jedna mapkę to jesteśmy w zasadzie zablokowani. Odblokujcie sobie tez podajże "ekipę sprzątającą" Odpowiada ona za automatyczne zbieranie złomu z rozbitych aut, nie trzeba co chwilę wyłązić z auta zbierać tylko samoczynnie złom wpada do kieszeni. Bardzo uprzyjemnia to grę bo co chwilowe wyłażenie z auta po czasie trochę może znużyć. Burza piaskowa gdy nadchodzi robi naprawdę pioronujące wrażenie. W 3 miejscówce jest jedna osada gdzie zginąłem chyba z 6 razy. Jestem ciekawy czy przejdziecie to za pierwszym razem. Było tam wyzwanie nie powiem.. Aha mówiłem że są bossowie ale okazało się że 3 bossów było takich samych. Trochę słabo, żadnego urozmaicenia tylko kopiuj wklej w innej scenerii. Sama gra jest majestatyczna. Te pustkowia mają swój niepowtarzalny klimat. Ogromna jest ta gra. Czy komuś z was udało się choć na jednej mapce zrobić wszystko dla danej osady? Co się wtedy dzieje?

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Vincent

Po jakim czasie odblokowałeś te dlc z 12 ozdobami na maskę ?

Mam 11 h na liczniku i wow-gra sie rozkręca,nic mnie nie nudzi wręcz przeciwnie -cieżko sie oderwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram niemal we wszystko na ps4 i dawno tak się nie wkręciłem w grę jak w Maxa.. Masa rzeczy do zrobienia, masa do zdobycia. Na fabułę nawet nie zwracam uwagi, w filmie też jej za dużo nie było. Nie żałuje ani złotówki!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Nie jestem wielkim fanem sandboxów, a wręcz zaczynają mnie nużyć (robienie w kółko tych samych czynności) i mimo iż, na tym opiera się rozgrywka w MM to pochłonęło mnie - póki co dopiero gram 2 dni, może z czasem się znudzi. MGS leży na dysku, a nawet go jeszcze nie odpalałem, tylko zbieram złom w Maxie :biggrin:

Edytowane przez Turin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Vincent

Po jakim czasie odblokowałeś te dlc z 12 ozdobami na maskę ?

 

Od razu. Po wpisaniu dlc sa one poukrywane w świecie gry. Znalazłem ich na razie chyba z 5 czy 6. Przeważnie są misjach niebieskich które nam zlecają szefowie osad na pustkowiach.

 

Bo mad max bardzo dobrą grą jest i tyle. Polecam misję na lotnisku. Klimat zasypanego lotniska miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem w MM kilkanaście godzin. Pierwsze wrażenie, jest tak sobie, było to jednak pierwsze wrażenie które zmieniło się w zachwyt po kolejnych godzinach gry gdy wreszcie część wprowadzająca się skończyła. Piękna grafika, nie wydano gry na poprzednią generację dzięki temu mamy prawdziwy nextgen, świetnie odwzorowanie unoszącego się za pojazdami pyłu zwłaszcza kiedy przez pustynie jedzie konwój, coś niesamowitego, widać go z kilkudziesięciu kilometrów, wspaniałe wybuchy, efekty świetlne, burza piaskowa jakiej jeszcze nie widziałem w żadnej grze itp. Grze zarzucono monotonną grafikę ale ludzie to jest Mad Max, nie można wstawić tam dżungli czy tętniącej życiem metropolii, mamy tutaj piasek, góry, wraki, groty, złomowiska i wszystko i bardzo dobrze bo pomimo kiepskiej różnorodności można poczuć ten klimat. Dźwięk także zasługuje na pochwałę, wspaniałe odgłosy silników V6 i V8, eksplozje, kolizje po prostu super. Najsłabszym elementem jest tutaj fabuła która reprezentuje poziom KILLZONE SF ale czy w tego typu produkcji tego własnie się szuka? Jest to gra dla fanów Just Cause, ludzie którzy spodziewają się tu wątku rodem z Uncharted powinni omijać tytuł szerokim łukiem. 

 

grafika 10/10 

dźwięk 10/10

fabuła 6/10

klimat 9/10

 

ogólnie 4,5/5 ale odejmę jeszcze od siebie 0,5 punkta za brak jakiegokolwiek multi więc ostatecznie dałbym 4/5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daro1982

 

I tak opisaną własną opinię to ja rozumiem. Twoje zdanie i odczucia. Jedna prośba do wszystkich - NIE oceniajcie w skali 1-5, to masakra i często nie oddaje wszystkiego i takie tam :)  skala 1-10 (co 0,5) myślę, ze to minimum :) Co do gry, mnie Wasze wpisy zachęciły, kończę Snipera 3 i "biere" MM. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadla, biore Maxa  :laugh: Mialem odpuscic ale taki hajp tu robicie ze ciezko wysiedziec ;) O proste walki sie nie martwie, po prostu nie bede uzywal dwoch przyciskow tylko wiecej .. po co isc na latwizne? ;) Nie wiem czy slusznie, ale dla mnie MM to taki Wiedzmin na kołach .. z marna fabula.. to nic  :thumbsup:

 

 

Jeszcze się zapytajcie jaki config tv, jaka pozycja przy telewizorze, czy gracie podczas urlopu, czy L4.
Kupicie do hOOja grę i grajcie , tak samo w dziale MGS, ile bossów, jak grasz, ile grasz, nr buta, nr F(pip)uta. Bez urazy Panowie, ale zadajecie takie pytania i oczekujecie takich odpowiedzi, że bez sensu żebyście kupowali grę, lepiej przejść ją na forum.

Wiecznie zrzedzisz i piszesz ludziom o czym moga pisac a o czym nie moga. Zluzuj.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakup wersji na płycie, w razie gdyby nie podpasowało można sprzedać z małą stratą, ja tak zrobiłem ale dzięki bogu gra okazała się być dobra i nie będzie to konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×