Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać bo lubię takie klimaty i nawet ja gra będzie średnia to będzie mi się dobrze grało :P

Pewnie będzie masa pierdół do robienia jak w assassinach bo to ubisoft

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać bo lubię takie klimaty i nawet ja gra będzie średnia to będzie mi się dobrze grało :P

Pewnie będzie masa pierdół do robienia jak w assassinach bo to ubisoft

 

Ja tyż jestem pewny, że będzie w cholerę do odkrycia/zrobienia i chociaż będzie BARDZO powtarzalne to czemu nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w większości spotykam z datą 4-go ale zadowolony bym był jakby wypadła jednak 1-go bo takie daty tez się pokazywały ale w większości jest napisane że 4-go. Plus jest taki że tego 4-go wypada piątek także już zapewne od początku tygodnia będzie można atakować sklepy bo jeśli premiera światowa jest własnie 1-go to niekiedy małe sklepy na własną rękę sprowadzają tą z wcześniejszą datą. Ja tez sie nie umiem doczekać tej gry oby oceny były rzędu 7-8 to będę już spokojny o wartość tej gry bo klimat tego uniwersum to dodatkowe 2 oczka w górę dla mnie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać bo lubię takie klimaty i nawet ja gra będzie średnia to będzie mi się dobrze grało :P

Pewnie będzie masa pierdół do robienia jak w assassinach bo to ubisoft

 

No właśnie to nie Ubi tylko Warner Bros. W tym, że wydawcą nie jest Ubisoft właśnie upatruję szansę, że będzie to dobra gra.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to nie Ubi tylko Warner Bros. W tym, że wydawcą nie jest Ubisoft właśnie upatruję szansę, że będzie to dobra gra.  :)

Mój błąd :) nie wiem skąd mi się wzięło to ubisoft :P no to już wiem że gra spokojnie trafi w moje gusta. Urlop już zamówiony, teraz czekamy na grę. Oglądałem dzisiaj jakiś filmik i klimat jest niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym pstore widnieje data 1 września więc może nawet do przyszłego czwartku nie będzie trzeba czekać aby zagrać. Mi się wydaje że od wtorku można atakować sklepy.

 

tu 10 rzeczy które powinno się wiedzieć w oczekiwaniu na grę:

https://www.youtube.com/watch?v=FbR2VaF95Aw

 

Mnie najbardziej cieszy zrzynka systemu walki z batmana. Już to powoduje że muszę ograć tę grę bo ten intuicyjny system walki to najlepsze co konsole spotkało w temacie okładania się po ryjach. Ta gra nie może się nie udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam przeciętniaka ok 65% Metacritic.

Gdyby gra miała być hitem to by nie trzymali twardego embarga do dnia premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie najbardziej cieszy zrzynka systemu walki z batmana. Już to powoduje że muszę ograć tę grę bo ten intuicyjny system walki to najlepsze co konsole spotkało w temacie okładania się po ryjach. Ta gra nie może się nie udać.

 

Poważnie uważasz system walki polegający na wciskaniu,  w kółko jednego przycisku w różnych odstępach czasu za najlepszy w historii? Zgodzę się, że jest intuicyjny i na pewno prosty. Chociaż obecnie taka jest  tendencja, że gry mają przechodzić się same, więc pewnie system walki jest dostosowany do oczekiwań graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony gdyby byli tak pewni tej gry to nie było by żadnego embarga. Ja również na razie po filmikach tych godzinnych jestem przekonany do gry. W zasadzie nie widzę tam nic co może wskazywać na słaba grę. Jedynie te doczytywanie dupereli zaraz przed autem. To na razie jedyny minus który u mnie nie wpływa na gameplay. a cała reszta wszystko na plus.

 

slk: A co system walki z batmana nie jest najlepszym intuicyjnym systemem walki? To ciekawe czemu gry zaczęły go zrzynać. Hmm. Podaj lepszy system obijania ryja w grach?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent

 

Masz na myśli system walki  na gołe pięści, czy ogólnie system walki? Jeżeli chodzi Ci o walenie się po ryjach pięściami to się zgodzę, ale tutaj za dużo finezji nie potrzeba. Natomiast jeżeli masz na myśli ogólnie system walki to:

Tak, jest intuicyjny, bo polega na wciskaniu jednego przycisku.

Tak, jest bardzo popularny i inne gry się na nim wzorują, bo tak jak pisałem, dzisiaj gra musi się przechodzić sama, żeby się sprzedała. A omawiany przez nas system walki pozwala wciskając jeden przycisk robić super kombosy i wszystko wygląda bardzo efektownie. 

Natomiast nie, nie uważam, żeby był najlepszym systemem walki. Na pewno jest jednym z prostszych, ale nie najlepszych. Jaki system uważam za lepszy? Chociażby ten z Dark Souls, który jest bardzo zróżnicowany i pozwala walczyć wieloma stylami w zależności od broni, preferencji itp. Natomiast wymaga trochę skilla to fakt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki w dark souls to najlepszy system skillowy natomiast mowa tu jest o intuicyjnym batmanowym który niema sobie równych. Taka prawda. Szkoda że nigdy nie grałem w just caust bo by się wiedziało czego się mniej więcej spodziewać jesli odzieli się te latanie rico. Bo poruszanie się, jeżdżenie autem powinny byc podobne skoro to te same studio. Ważne że wypuścili godzinne gamepleye gdzie w zasadzie każdy może sobie już wyrobić opinię o grze. Dla mnie na razie jest bardzo dobrze choć oceny rzędu 6 ostudziły by zapał ale jeśli będą 7-8 to od razu biorę.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się zgadzamy  :)

Chociaż ja preferuje mimo wszystko system skillowy niż intuicyjny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się zgadzamy  :)

Chociaż ja preferuje mimo wszystko system skillowy niż intuicyjny. 

JA również wyżej stawiam system walki dark soula nad batmanowy ale ten batmanowy jest na tyle dobry że i on mi nie przeszkadza w grach i się świetnie sprawdza skoro go próbują kopiować inne studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie ma co porównywać stopnia trudności ds do Batmana, ale marudzenie o tym jednym przycisku to gruba przesada. Nawet w batmanie bez kontry czy uniku się nie obędzie, a prawda taka że jak ktoś chce szybko i efektownie eliminować grupy przeciwników to srogie kombosy trzeba ogarniać.

Co do mad maxa gra tez mnie interesuje głównie z powodu systemu walki, ale chyba jednak poczekam na recenzję i trzymam kciuki na podobną jakość co Shadow of mordor.

Edytowane przez EgZePL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoją kopię, później coś napiszę o samej grze. ;)

daj znać skąd masz? Gdzie sprzedają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje safari mi blokował

Nie potrzebuje juz recenzji -wystarczy to co widzę

Biorę jak tylko sie pojawi -moje klimaty w 100%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś odebrałem. Na razie chwile pograłem, ale już były dropy w cutscenkach  :laugh: na razie poznaję grę  ;)

 

22_1.jpg

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja. Za pierwszym posiedzeniem poszło od razu 4 godziny. Przy żadnym sandboxie na pierwszym posiedzeniu nie spędziłem tyle co przy maksie. To po prostu moje klimaty. Dla mnie sandbox idealny. Idealny crafting. Naprawdę chce się zbierać te rzeczy bo człowiek chce ciągle coś ulepszać i ulepszać. Jest tego masa. Sama walka bardzo dobra. Czuć ociężałość ciosów na coś takiego czekałem. Brutalność też daje po ryju. Już pierwszy filmik otwierający grę przy jednej akcji wyrzygał się na mnie krwią. Auto to w zasadzie druga gra z tymi pojedynkami na szosie po prostu Mad max!!! Niekiedy jest taka szpana na szosie że człowiek niema czasu nawet zobaczyć tych doczytujących się pierdół przed autem. Z minusów to tylko boli to że niemożna sobie własnej klawiszologi ustawić. A jest tu dośc zabawnie jak nap skok pod L2?! przekulanie się pod R1 natomiast strzał z broni palnej pod kółkiem. WTF?! To jedyny minus że niemożna tego zmienić tylko trzeba się przyzwyczaić. Nie czekałem na recenzję tylko wziąłem w ciemno i nie zawiodłem się. To była najbardziej po bloodborne dla mnie oczekiwana gra i po 4 godzinach dostałem to na co czekałem tyle lat czyli gra w klimatach mad maxa!!! Jeśli ktoś lubi sandboxy to niema opcji żeby się nie spodobało. Design tych pustkowi to dla mnie małe mistrzostwo świata. Aż przestałem grać żeby podziwiać te wraki zanurzone w piaskowcach aż chcę się to od razu przeszukiwać. JEśli komuś się nie spodoba ten sandbox to znaczy że ten gatunek chyba nie dla niego. Choć jak już będziecie mieli grę to chętnie poczytam minusy bo zapewne się po czasie może coś znajdzie. JA jestem po 4 godzinach i jest moc.

 

Seba:842005 

Ja równiez miałem dropy w pierwszej cutscence ale później jest już wszystko ok.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#up
A jak Ci powiem, że konfigurację przycisków zmieniasz w ustawieniach konsoli?

 

Osobiście uwielbiam klimat filmów Mad Max, postapokalipsa, pustkowia. Zawsze chciałem wsiąknąć w ten świat, mam nadzieję, że ta gra mi w tym pomorze:). Czytając Twoją wypowiedź jestem przekonany, że to może się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×