Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

ten pierwszy koles w pewnym momencie gra jak skonczona sierota ale to i tak nie powstrzymalo mnie zeby obejrzec calosc. dobra przekaska przed premiera.

Oni ogólnie zamuleni wyświetla mu się ten trójkąt który trwa godzinę a on jednak nie daje rady go nacisnąć tak. Mnie aż telepie jak widzę takie gameplaye gdzie ewidentnie kaleczą posługiwanie się padem. Ja jestem ciekawe co on by zrobił jakby dostał do łapy bloodborna to chyba by tylko morze łez leciało z jego oczu. 

 

 

Sam gamepley zrobił na mnie na tyle dobre wrażenie że biorę na premierę. Jest tam wszystko czego oczekuję od klimatu mad maxa. Jeśli gra dostanie oceny w granicach 7-8 to biorę na premierę jak mówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmik z góry i kilka innych, widzę że gra wygląda biednie. Może grywalność będzie znakomita, chodź wątpię. Z życzliwości radzę wam poczekać na pierwsze wrażenia, lub recenzje. Ja czuję w kościach oceny na poziomie 6/10. Z góry przepraszam za krakanie. Jeżeli jakimś cudem będzie inaczej, wszystko rzecz jasna odszczekam :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym nowke gdyby premiera nie byla 1 wrzesnia, a tak, kupie uzywke, ich strata. Nie wiem co za debil pomyslal ze premiera tego samego dnia co MGSV to dobry pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

w bloodbornie ten lysy grubas pewnie by sie zacial przy dwoch wilkolakach na moscie

Tu akurat niema się co śmiać. Ja przy pierwszym ich spotkaniu od razu umarłem za drugim razem czułem sie jak mała dziewczynka co narobiła w spodnie i przed nimi uciekałem ze strachu. Dopiero za 3 razem poszło jak się ogarnęło :)

 

Z tą premiera maxa zaraz obok mgs to dziwna sprawa. To tak jakby władze firmy uznali " a co tam chcemy zniknąć przecież z rynku to musimy ustalić premierę w ten sam dzień co najbardziej oczekiwana gra" Ja tego nie rozumiem w ogóle. Czy ktos mi może powiedzieć dlaczego to tak? to nawet akcjonariusze musza tupnąć noga  i powiedzieć " Ej przecież moja forsa nie może zostać zainwestowana w projekt który wychodzi w tym samym czasie co mgs bo stracę kasę" o co z tym chodzi. Przecież na bank akcjonariusze na tym stracą. Zawsze data jest mega przemyślana żeby się nie dublować a jeszcze iśc na zderzenie z mgs-ie to nie rozumiem kompletnie o co chodzi. Niech ktoś mądrzejszy wyjaśni jaki plusy ma te studio jak i akcjonariusze firmy wypuszczając grę w tym samym dniu co mgs. Jeden plus wystarczy że ktoś poda bo ja nie umiem sobie go wyobrazić. Niby akcjonariusze nie znoszą jak gra ma obsuwę ale tutaj to nawet małpa wie że przesuwając premierę więcej zarobią. Nie ogarniam.

 

Co do maxa to walka jest dla mnie mega sycąca. Ociężała brutalna napierdala.nka czyli coś co lubię w grach. Sama jazda autem to też wygląda bardzo dobrze. Chyba że prowadzi się go jak kartonik ale na video to tak nie wygląda a wręcz przeciwnie. A co najbardziej mnie jara to jeżdżenie do tych opuszczonych miejscówek i szukania części żeby się wzmacniać i cwaniakować coraz bardziej czując się coraz większym kozakiem. To lubię w takich grach. Także na razie nie widzę co tu może nie wyjść.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki ze trafia w niszę która nie gra w mgsy. To tak samo jakby wyszedł teraz Bloodborne i Cod. Gry są zupełnie inne i to wystarczy żeby nie bylo problemów na premierę. Biorąc pod uwagę główne rynki gdzie gracze i tak kupią pewnie obie gry.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki ze trafia w niszę która nie gra w mgsy. To tak samo jakby wyszedł teraz Bloodborne i Cod. Gry są zupełnie inne i to wystarczy żeby nie bylo problemów na premierę. Biorąc pod uwagę główne rynki gdzie gracze i tak kupią pewnie obie gry.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

 

Zgadza się!! Dla mnie MGS nie jest jakimś kultowym tworem więc 1 wciągnę Maxa, a jak go ogram to MGS akurat będzie już miał Online więc wciągnę MGS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat cieszy że mad max wychodzi jak najszybciej bo mgs omijam z daleka niemniej wydanie tej gry w terminie mgs to pewna śmierć sprzedażowa. Gry AAA się już nie robi dla niszy. To miejsce zajęli indyki chyba że rzeczywiście mamy takich kozaków akcjonariuszy co to wykładają pieniądze społecznie hehe :) Dla mnie wydanie mad maxa w innym wolnym terminie to więcej zarobionych pieniędzy a wydanie go razem z premierą mgs to śmierć sprzedażowa. Plus taki że prędzej zagram a minus że już raczej przez sprzedaż żadna cześć nie wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki ze trafia w niszę która nie gra w mgsy. To tak samo jakby wyszedł teraz Bloodborne i Cod. Gry są zupełnie inne i to wystarczy żeby nie bylo problemów na premierę. Biorąc pod uwagę główne rynki gdzie gracze i tak kupią pewnie obie gry.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

 

No ja kupie obie gry, tylko ze nie widze sensu kupowac obu w premiere, z MGSem pewnie mi zejdzie 2-3 tygodnie na samego singla, a potem jeszcze orgazm w multi, do tego czasu Mad Max bedzie dodawany do pudelka Nesquikow i ode mnie pieniedzy nie zarobia, choc bardzo chcialbym ich wspomoc, tak nie bede kupowal gry nowej zeby lezala 2 miesiace, gdyby wydali to tydzien wczesniej to z pieniedzmi w zebach bym do sklepu polecial, a tak, dupa ...

 

Wyslane z komputra przy pomocy klawiatury aka Firefox.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupie obie gry, tylko ze nie widze sensu kupowac obu w premiere, z MGSem pewnie mi zejdzie 2-3 tygodnie na samego singla, a potem jeszcze orgazm w multi, do tego czasu Mad Max bedzie dodawany do pudelka Nesquikow i ode mnie pieniedzy nie zarobia, choc bardzo chcialbym ich wspomoc, tak nie bede kupowal gry nowej zeby lezala 2 miesiace, gdyby wydali to tydzien wczesniej to z pieniedzmi w zebach bym do sklepu polecial, a tak, dupa ...

 

Wyslane z komputra przy pomocy klawiatury aka Firefox.

I właśnie takich ludzi jest masa która tak wyda kasę racjonalnie. Dla mnie wydanie tej gry to zagadka. Tak jakby wydali ją żeby jak najmniej zarobić. MGS to jednak marka na tyle mocna że można w ciemno brać grę  a mad max to świeżynka gdzie wszyscy pierwszy raz muszą zaryzykować żeby się przekonać co to za gra. Ja nie widzę żadnych plusów w wypuszczaniu tego w tym samym okresie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten tytuł, ale nie tak bardzo aby kupić na premierę. Jeśli oceny będą od 8-10 to prędzej czy później ogram Mad Maxa. Oby tylko w połowie gry nie robiło się zbyt nudno, ja kto bywa w niektórych piaskownicach. Bo szczerze powiedziawszy grzebanie w aucie średnio mnie jara.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie mogą tylko ostudzić oceny rzędu 5-6 bo wszystkie video które na razie widziałem to w zasadzie to czego oczekuję po grze w klimatach mad maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy schodzi embargo na recenzje? Da się gdzieś sprawdzić takie info? Jak będzie na metacritic >=7 to biorę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadki animacji, tektury przed oczami, bohater giba się z kupą w majtkach.... Mam nadzieję że jakiś aspekt uratuje tą grę.. Aaa tak wiem klimat :-), wiem że grafiką się nie gra, ale jakieś standardy trzeba zachować. W końcu to nowa generacja :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadki animacji, tektury przed oczami, bohater giba się z kupą w majtkach.... Mam nadzieję że jakiś aspekt uratuje tą grę.. Aaa tak wiem klimat :-), wiem że grafiką się nie gra, ale jakieś standardy trzeba zachować. W końcu to nowa generacja :-D

 

Oj tam oj tam :P

Mi się nie chciało oglądać CAŁEGO materiału to przeklatkowałem troszkę :P 

 

BĘDZIE bez szału, od tak jako przerywnik do pogrania ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN właśnie gra na żywo w Maxa, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to dramatyczny pop-in, raczej nie jestem na to wyczulony i w większości gier nawet tego nie dostrzegam tak tu ostro wali w mordę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=c9axj3WCdgw

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem sie doczekać żeby samemu zacząć przeczesywać te tereny pustynne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem ten stream z Ign no i kurcze to mnie tylko utwierdza , ze bedzie to dobra gra .

Tylko dlaczego musi byc w tym samym czasie co mgs;/ Szczerze to mam zonka;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym gampeplayu od IGN jakoś średnio napalam się na tą gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V na ps3 miała w ch* więcej szczegółów i mniejsze doczytywanie tekstur :D

Edytowane przez PiPoL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V na ps3 miała w ch* więcej szczegółów i mniejsze doczytywanie tekstur :biggrin:

 

Pewnie dlatego, że GTA V robił Rockstar North a Mad Maxa produkuje Avalanche Studios. Różnica w klasie dewelopera dosyć znacząca  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek o Mad Maxie zmienił się festiwal tego która gra lepsza i dlaczego to MGS :P

 

Uspokójcie się proszę... Bo zerkam z celu wyłuskania informacji o grze a tu tylko ochy i achy, że MGS, lub żale, że tak słabo... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem najbardziej ciekaw jednej rzeczy, no moze nie najbardzie, ale wiecie.

W tym ostatnim wywiadzie/gameplayu godzinnym, powiedzieli ze teren poza glowna mapa jest "nieskonczony".

Ze gra bedzie generowala dla nas piasek pod kolami, bez zadnych dodatkowych rzeczy, ale caly czas bedziemy mogli jechac do przodu...

Obstawiamy jak duzy to bedzie teren?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którejś grze to było i działało to tak, że miało się wrażenie, że cały czas lecimy do przodu, ale jak się człowiek odwrócił to tak naprawdę stał w miejscu i nie zdziwię się jak tutaj będzie coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×