Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wszyscy opad szczeny oprócz czachy, który widzi ząbki. To idę grać!

 

Bo Czacha jest PRO jako jedyny na tym forum :D No i jego ultra sokoli wzrok wyparzy spadek nawet o .05 fpsa :P ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic panowie, kazdy ma inny wzrok i inne wymagania graficzne takze looz. Mnie obecny poziom wizualny w becie satysfakcjonuje i zapewne kupie ;)

Co do samej gry, dzis znow udalo sie zagrac kilka szpilow. Ranga 5 zdobyta ;) Ktos wie co to jest ten Sharpshooter za 4,5tysiaka ? Cos doczytalem ze powieszka czy mnozy jakies nasze punkty czy cus...Ktos wie dokladnie co i jak ? Kurde narazie masa ludzi nie ogarnia co trza robic na tej planszy 20vs20... Ludzie chyba mysla ze to deathmatch i wala do siebie nie patrzac na cele do ogarniecia :/  Takze jak jest ktos chetny i w miare kumaty z headsetem to zapraszam do wspolnej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dziwny problem, załącza mi się samoistnie granat i snajpera czyli to co mam podpisane pod L1 i R1 ma ktoś też może taki problem? W innych grach nic się nie dzieje żeby te klawisze samoistnie się wciskaly proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel graczy raczej "starszej daty", wychowanej na SW (a w zasadzie początkowo tylko namiastce pod koniec komuny w Polsce) muszę powiedzieć ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nawet ,pomimo tego, ze niekoniecznie jestem miłośnikiem FPSow, ta gra mnie "kupiła" wiec i ja ja "kupuje" na premie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja gram bez plusa, ale potrzebny net. (o singlu piszę bo multi to wiadomo że wymagany jest) ,teraz jestem daleko od netu to korzystam z telefonu i daje radę.

Jest w tej grze singleplayer w ogóle? Pytam, bo nie grałem, ale naczytałem się, że nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej grze singleplayer w ogóle? Pytam, bo nie grałem, ale naczytałem się, że nie będzie.

 

Single = pełna kampania z fabułą NIE, ale pojedyncze misje (które można robić w co-op) tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich gwiezdnych wojen oczekiwałem. Grafika grafiką, ale dla mnie wygląda ładnie, a gra mi się "kosmicznie". Gęba mi się cieszy, bo zawsze sobie myślałem jakby to było na takich "gwiezdnych wojnach" i jest jak dla mnie "kosmicznie". Gra mi się miodnie i pewnie kupię po kilku dniach od premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem pełnej zawartości tej gry, bo to co sie znajduje pod not available in beta to troche mało, i tak szczerze to po 3h gry w juz mi się nie chce, gra nie ma czym mnie zaskoczyć. Po nią sięgnę ale nie koniecznie na premierę, ale może jakas uzywka niedługo po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem pełnej zawartości tej gry, bo to co sie znajduje pod not available in beta to troche mało, i tak szczerze to po 3h gry w juz mi się nie chce, gra nie ma czym mnie zaskoczyć. Po nią sięgnę ale nie koniecznie na premierę, ale może jakas uzywka niedługo po.

 

Na premierę to może nie :P ale myślę, że używkę znajdę w dobrej cenie od kogoś kto się "odbije" od  SW :P Nie każdy wie czym to się je i że to MULTI :biggrin: a w miejscu pracy takim jak u mnie :biggrin: Niedzielnych sfrustrowanych graczy to na pęczki :biggrin: Myślę, że się znajdzie jakiś chętny na wymianę :P

 

EDIT: Ostatnio sprzedałem BF4 (bo dostałem wersję z PSS + moje Premium z PSS) za 90 zeta! a 10 metrów dalej w skupie gier 40 dawali :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single = pełna kampania z fabułą NIE, ale pojedyncze misje (które można robić w co-op) tak!

Nie do końca misje chyba, bo to jest zwykły survival z falami wrogów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w podstawce (pewnie nie) będzie można wcielić się w nich. Fajnie byłoby słyszeć ich wycie na polu bitwy xD

 

chewbacca.png?17803557944248876463

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Wookies będą w DLC jest tak samo pewne jak to, że misiek sra w lesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nuda, ale ja nie lubie fantastyki za grosz. Zdecydowanie wole battlefielda. Biegasz jak glupi z jakimis laserowymi broniami i napierdzielasz w tego, ktorego wypatrzysz. Jak gosc jest w miejscu to jest spoko,ale jak biegnie to moge oddac trzy serie az do 'przegrzania' sie naszego laseru ziemia-powietrze a on dalej sobie radosnie biegnie,tym bardziej ze hp sie regeneruje szybko, za szybko. Nie do konca tez wiem jak uaktywnic Vadera czy tego drugiego tam goscia w przeciwnej druzynie, wiem tylko ze jesli ktos ma jednego z dwoch to nawet na 10 hp jeszcze moze z 4 gosci wyrznac bez wysilku.

 

Poza tym co chwile obrywam od jakiegos dziwnego robota na ziemi albo z powietrza, reasumujac radosna napierdzielanka, pierwszy mecz sie gralo przyjemnie, drugi to juz nuda i lekka irytacja. No ale moja opinia nie jest obiektywna, bo dla mnie fantastyka jest dla dzieci ( a moze nawet nie, bo nawet jako kilkuletni chlopiec nie lubilem tych klimatow), wiec jesli ktos lubi sobie strzelac laserkami;) no to jest to z pewnoscia gra dla niego, ja jednak wole realne klimaty z czolgami,samolotami i bronia na amunicje zamiast robotow i laserkow.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie granie w gry jest dla dzieci :D

Zagraj sobie w ten tryb Drop Zone. Nie ma tam latadeł, mniej ludzi i wszystko bardziej zależy od Twojego skilla. Gra dziś też trochę mi się przejadła ale to pewnie wina małej ilości map z czego jedna jest dupnie zbalansowana. Też chętnie wróciłem do bf4 ale jedno trzeba powiedzieć szczerze, grafika w bf4 w porównaniu z sw:bfr jest kiepska, miałem duży problem ze zlokalizowaniem kogoś z dalszej odległości. Ehh, żeby tak graficznie bf4 wyglądał jak battlefront, byłbym happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Czacha jest PRO jako jedyny na tym forum :biggrin: No i jego ultra sokoli wzrok wyparzy spadek nawet o .05 fpsa :P ;)

 

Wykaz sie odrobina wysilku i zbadaj temat w ktorym zabierasz glos - nigdzie nic o spadkach fps nie pisalem, ani o tym ze jestem pro. Pisze o tym co widze w tej grze bez czepiania, te rzeczy rzucaja sie w oczy od razu po odpaleniu pierwszej misji coop - doczyty tekstur i pixele w oddali z braku AA.

 

Gram na 95'' i takie rzeczy wychodza momentalnie. Ale widac to tez wcale nie gorzej nawet na gameplayach na YT na laptopie 15''. 

 

 

Co do rozgrywki - chaos jest fajny, a szybkie respawny daja wrazenie ze w bitwie bierze udzial znacznie wiecej graczy. Prosty chwyt a skuteczny.. da sie poczuc czastka wiekszej machiny.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... i zachęciła mnie do obejrzenia Star Warsów których w życiu nie oglądałem  :sweat:

nie wierzę !!! nie ma takich ludzi !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na yt wielce prawdopodobne iż materiał jest kompresowany, no i gra jest jest raczej kompresowana pod Multi, wątpię by używali w misjach coopowych innych tekstur. Nie wiem jak ty ale ja już dawno pogodziłem się z tym ze nowa generacja jest za słaba, dobrze wypadają tylko gry singielplayerowe (nie wszystkie) i zdecydowanie te robione na szynach (choc są wyjątki), programiści uciekają sie do wykorzystywania różnych trików które maja ukryć niedociągnięcia lub polepszać grafikę. I z jednego względu dobrze mi z tym - kupiłem konsole ze połowę ceny premierowej ps3ki, za cenę za którą pewnie nie złożyłbym pc z podobnymi możliwościami (zreszta wole bezobsługowe konsole, niż grzebanie w ustawieniach gier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka rund i w sumie podoba mi sié bardziej niź myślałem licencja robi swoje :) W przerwach od bardziej wymagających multi jak najbardziej pograłbym kilka bitew no szkoda że noe ma singla pełnoprawnego bo jednak myślę że po czasie troszkę by mi się znudziło , ale udźwiękowienie fantastyczne :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie plusem tej gry jest jej prostota.

 

PS4 to moja 1 konsola i nie mam jej nawet roku, nie radzę sobie zbyt dobrze z padem w fpsach, nie gram tez na tyle żeby się jakoś szybko tego nauczyć (BF4 z frustracji związanej z moją beznadziejną efektywnością w końcu sprzedałem), a tutaj zauważyłem, że tacy jak ja mogą się spokojnie bawić nie mając przy tym statystyk 1:20 ;).

 

Nie jestem nawet fanem Gwiezdnych Wojen (też nie oglądałem), ale bardzo możliwe że jednak się skuszę, także przez wzgląd na bitewny klimat który udało się stworzyć twórcom.

 

Minusem jest dla mnie deisgn map, ta kamienista wygląda naprawdę bardzo biednie i nie ma na czym zawiesić oka.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×