Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Nic takiego nie napisałem. Jednakże specyfika tego Star Warsa moim zdaniem nie będzie aż tak mocno faworyzowała bardziej doświadczonych graczy. Dalej będa mieli przewagę, ale przynajmniej inni będą także mieli szansę coś ustrzelić ;).

 

Wiem to po sobie, konsolę mam niecały rok (pierwsza w życiu), nie gram dużo i w BF4 dostawałem takie bęcki, że z frustracji bez żalu pozbyłem się tej gry. Od tego czasu nie grałem w żadne fps'y, a w becie SW:BF radziłem sobie na tyle żeby czerpać przyjemność z gry.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dobrze Ci się grało bo wystartowałeś razem z innymi w tym samym czasie. Po premierze znowu jedni będą spędzali przy grze kilkadziesiąt godzin tygodniowo a inni tylko kilka i przewaga tych pierwszych będzie stale rosła. Moim zdaniem gra będzie dla Ciebie za jakiś czas tak samo frustrująca jak BF4. Pewnym rozwiązaniem jest znalezienie osoby/osób z którymi bedziesz grał - wtedy nawet dostawanie bęcków nie jest takie wnerwiające albo możesz sie przynajmniej wyładować przez headseta ;-). Dodatkowo radzę nie przejmować się wynikami tylko jeśli gra Ci się podoba to grać dla przyjemności i bez patrzenia na punkty.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od strony graficznej ta gra oddaje klimat SW w 99 %
Animacje, detale, dźwięki.. modele postaci, broni... pojazdów 

 

Obawiam się jednak o gameplay - nie chodzi o to że jest kiepski... wręcz przeciwnie. Gra się bardzo przyjemnie.. ale jakieś to wszystko "płytkie i arcadowe" - może to efekt małej ilości kart do odkrycia :)

Liczę, że karty dodadzą więcej kombinatoryki i indywidualności :)

Pre-ordera nie składam,grę kupię w dniu premiery... tam gdzie znajdę najtaniej a Season Pass zakupię dopiero jak stanieje... tak o 50%

Poniżej moje wrażenia z Bety

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ja kupię. Zastanawiam się nad sw battlefront lub nowym uncharted ale wybiorę chyba ta druga pozycję. Chcę po pracy przyjść i sobie odpocząć od wszystkiego grając a nie irytujące się statsami 2/12 , już starczy mi FIFA, z nią mam pełen wór nerwów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że choć fanem SW nie jestem (tzn. lubię sagę oczywiście, ale nie uważam jej za jakieś dzieło przełomowe dla mojego życia) to gra klimat ma naprawdę przyjemny, a strzelanie, choć niewymagające też jest całkiem fajne. Tryb z AT-AT czy jak tam się to nazywało jest całkiem ciekawy i jeśli więcej będzie podobnych to wreszcie będzie odpoczynek od podboju z BF-a. Z drugiej strony póki co wygląda to strasznie biednie jeśli chodzi o zawartość i jeśli w pełnej wersji nie dojdzie dużo nowych kart, blasterów itp. to będzie troszkę słabo. Jak stanieje to całkiem możliwe, że wezmę, ale obawiam się, że ta gra znudzi sie jeszcze szybciej Hardline.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ja kupię. Zastanawiam się nad sw battlefront lub nowym uncharted ale wybiorę chyba ta druga pozycję. Chcę po pracy przyjść i sobie odpocząć od wszystkiego grając a nie irytujące się statsami 2/12 , już starczy mi FIFA, z nią mam pełen wór nerwów :-)

Nowy Uncharted dopiero na wiosnę a star Wars za okolo miesiąc. Ja łykam obie te pozycje B-)

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa no to NOWY troche nie do konca do tego pasuje ;-) ale to sie ani chwili niezastanawiaj jesli jesCze nie grales w unchartedy. Bo lepszej gry nie ma a i masz dodatkowo 3w1. Spokojnie za kolekcje dalbym i 4stowy jesliw wcześniej bym w to nie gral. Będziesz miał długie godziny przedniego grania

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to w komentach na fcb Playstation Polska, iecie coś więcej?

 

 

 

Pytanko: za granicami mówią, że te wersje (bundle) posiadają dodatkowo dostęp do 4ech starszych gier z serii SW. W MediaMarkt nic o tym nie piszą. Czy możecie potwierdzić, że zestaw w Polsce jest taki sam/inny niż to co za granicą?

 

 

 

PlayStation Polska: Dawid, więcej informacji wkrótce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid otrzyma odpowiedź po tym jak kupi grę. Odpowiedź zaprzeczającą :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Gra z abonamentem i resztą bzdur kosztuje 538 zł :-D świat upada

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dwa lata temu bf4 kosztował więcej, ok 200 pln za bf4 ps3, 39 pln za up z ps3 na ps4, 200 pln za Premium i 200 pln za roczny abonament plusa, 639 pln.

Albo destiny, 220 podstawka, ok 140 pierwsza paczka 2 dlc, 169 ttk, do tego roczny abonament 200.

Abo jest integralna częścią tej generacji konsol, nie powinno doliczać sie jego kosztu do gry a do ceny konsoli, a dlc nie trzeba kupować do każdej gry, można grać w podstawowa wersje a jak ta sie wyczerpie dokupić lub sprzedać gre i sięgnąć po kolejna.

A czy świat upada? Są gracze którzy kupili ps4 czy inna konsole tylko do fify, ktora kupują raz na rok. 1500 pln dla jednej gry?!

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi bardziej o jednarozwy zakup. Kolekcjonerska edycja destiny w pudle kosztowała mnie chyba 330 zł jak dobrze pamiętam. Teraz aktualny mój najdroższy zakup to Black Ops III Deluxe Digital Edition za 419 zł i bardzo mnie to bolało, aż nie zobaczyłem dzisiaj ofertę Battlefronta. To już lepiej wyjdzie kupić odzielnie grę i season pass jak się pojawi. 538 zł.... Pewnie za rok za BF5 będą chcieli 600zł, bo gra ma season pass, motyw, 5 unikalnych kamuflaży, czapka z daszkiem do tyłu i 3 tańce na wyłączność.

Jeśli chodzi o całokształt to tak, Destiny jest w tym mistrzem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie rozjaśnić sytuacje? Jaki abonament chodzi, o ten z Ps? Mam nadzieje, że gra będzie kosztować tyle ile inne gry czyli ponad 200 zł (albo 250 zł) + do tego abonament playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni tak nazwali Season Pass - Abonament na serię :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam teraz i już nie wiem, gra w dniu premiery kupiona np. w Saturnie będzie miała kod na tą mapkę Jakku? Czy to wyłącznie do pre-orderów, mailem rozsyłane? Dawno nie brałem nic na premierę i szczerze mówiąc nie kojarzę jak to jest z grami z marketów, czasami chyba mają tą zawartość jaką oferują pre-ordery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam teraz i już nie wiem, gra w dniu premiery kupiona np. w Saturnie będzie miała kod na tą mapkę Jakku? Czy to wyłącznie do pre-orderów, mailem rozsyłane? Dawno nie brałem nic na premierę i szczerze mówiąc nie kojarzę jak to jest z grami z marketów, czasami chyba mają tą zawartość jaką oferują pre-ordery?

 

Bitwa o Jakku jest darmowym DLC który będzie dostępny dla wszystkich - pre-order daje tylko wcześniejszy dostęp do tego dodatku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×