Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

nie wierzę !!! nie ma takich ludzi !!! :)

 

Są, ja też w życiu nie oglądałem całego filmu z tej serii, o grach nie wspomnę. Z całej serii kojarzę Vadera i Luka, aaaa i tych w białych strojach żołnierzy od Vadera. Nie rozumiem fenomenu Star Wars, Minecrafta i Facebooka. Szanuje jednak inne gusta. Co do samej bety, gram i ja. Pobrałem z nudy...jak dla mnie tylko DROP ZONE. Gra się naprawdę super, szybki resp, a po kilkunastu minutach już niemal mapa opanowana. Jak dla mnie to w tym drugim trybie za duży młyn, ale co najgorsze - "stroje" obu frakcji niemal identyczne :/ Bieganie po śniegu, wszyscy na biało, a różnica to ubrane "płaszcze"....białe, za to myk z bieganiem Vaderem czy Lukiem i ich "umiejętnościami" - super pomysł. Ktoś wspomniał, że gra na 95" więc pewnie projektor, ja gram na 65" 4K, dla mnie grafa jest BARDZO dobra. Swoją drogą jeśli ktoś przy tak szybkiej grze i zamieszaniu zdąży zobaczyć spadek 2-3 klatek czy doczytanie tekstury....to potem pewnie staty killi 1-20 :) Pewnie pełnej wersji nie kupię, ale doceniam, że mogłem ograć betę, bo w obecnych czasach beta czy demo na ps4 to cud i luksus. Lubisz, nie lubisz? warto pobrać i zagrać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej chłopaki a do której w poniedziałek trwa ta beta? Zaprosiłem kumpla na poniedziałkowy wieczór, żeby potestować splitscreen a teraz sie skapnąłem, że chyba będzie za późno? EA przebąkiwała może coś o przedłużeniu bety? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca tez wiem jak uaktywnic Vadera czy tego drugiego tam goscia w przeciwnej druzynie,

Musisz zebrac "power upa" na planszy tak samo jak inne rzeczy do zebrania ktore nam cos tam dodaja extra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwy są wspólne dla wszystkich platform czy podzielone na PS, X, PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kozacka wcale nie jest taka prosta,celowanie tez wymaga troche umiejetnosci.Jestem w pelni zadowolny na t czekalem i liczylem.Masa fun z tej gry no i klimat gwiezdnych wojen idealnie oddany.Nie lubie gier sf typu destiny,killzone choc filmy uwieliam ,ale ta gra mnie wciaga jak malo ktora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna!Cały czas zadziwia! Właśnie odkryłem jak można powalić AT-AT za pomocą jednego ze statków rebeli ( nie x-wing tylko taki płaski nazwy nie pamiętam ).A więc gdy AT-AT jest bez osłony podlatujemy do niego i wystrzeliwamy linę (L1+R1) po czym za pomocą prawej gały regulujemy balans i już po chwili AT-AT gryzie śnieg w iście filmowym stylu

Edytowane przez xMakosPLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetna odskocznia od battlefielda. Będę miał w co grać do czasu premiery BF5 bądź BC3 :)

 

Ps.

 

AT AT powinien zostać osłabiony bo to co nim można robić to gruba przesada, cztery wejścia na pokład i bez problemu można wykręcić taki wynik:

 

12164461_500992076735314_485713963_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - powerupy są umieszczone na mapie losowo, czy jest jakaś prawidłowość?

Btw ktoś jeszcze zauważył, że zdarza się grać szturmowcem z DAMSKIM głosem?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw ktoś jeszcze zauważył, że zdarza się grać szturmowcem z DAMSKIM głosem?!

No cóż, to wpływ modnego ostatnio parytetu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem całego uniwersum starwars nigdy nie byłem podchodziłem do tego tytułu bardzo sceptycznie zagrałem kilka meczy i jestem pod wrażeniem nawet sobie film zobaczę. Grafika super wybuchy lasery i inne bajery na + :] , muzyka w grze wiadomo nadaje niezłego klimatu dla fanów sagi tym bardziej , sterowanie daje rade.

Vader master mega się tym przecina

 

ATST troche przesadzony :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem raczej sceptycznie nastawiony do tej gry, jednak beta pozytywnie mnie zaskoczyła. Gra jest dynamiczna i przyjemna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade jakąś mape odpalić w grze żeby wiedzieć gdzie sie jest? 
Jak dla mnie nie na premiere gra. Już teraz widać możliwości do kampy z plecakami w takich miejscach, że masakrują respy (kilka razy już tak miałem gdy respiłem sie jako rebeliant koło takiej wysokiej góry z jakimś działem na szczycie. Jeszcze nie wiesz gdzie jest "północ" i leżysz).
Na tej śnieżnej mapie a z At-At jak dla mnie za mało widać info. np wieżyczka pusta czy ktoś w niej jest, wszyscy kurna na biało na śnieżnej mapie z dystansu nie wiesz czy swój czy nie a mapa nie pomaga bo "spoty" są chyba tylko jak ktoś strzela...

Pojazdy dla "wybranych" też mi sie nie podoba bo ani razu nie udało mi się spróbować czegoś inego niz At-St taki mniejszy pojazd na 2 nogach z działkami i rakietami. Te żetony rzucone tu i tam na pojazdy powoduja, że CI co chca latac nie lataja a często przypadkowi gracze tak samo z resztą pojazdów a koleś co wbił sie do AT-AT to jak los na loterii (raz tak miałem, że skurczybyk co chwila puszczał bombardowanie chyba, że taki ma to skill w tym pojeżdzie)
Chyba nie dla mnie ta gra.
Technicznie wszystko ok, ładnie, dzwięk, płynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też ps4 model 1216 chodzi głośno przy tej grze?

Na demie Uncharted też się grzał. Natomiast przy Battlefront rzeczywiście chodzi głośniej, ale tak czy siak chłodzenie zwalnia i nie przeszkadza przy grze.

Wracając - rozgrywka na Hoth nie bez powodu przypomina TDM skoro jak zauważyłeś z plecakiem można zająć właśnie tego typu strategiczne miejsca. Często też dochodzi do otoczenia miejsc respawnu.

Ile na mapie znajduje się AT AT? Dwa? Już drugi raz miałem przypadek gdy po zniszczeniu obu kurczaków gra po stronie rebeliantów była przegrana. Za pierwszym razem mimo pewnej wygranej, byłem świadkiem finałowych wystrzałów z niezindentyfikowanego pojazdu. Następnym razem udało mi się (nie znam nazwy statku) posadzić obydwie maszyny z komunikatem "SUCCESS", a mimo to na hudzie jeden widoczniał jeszcze jako sprawny, by potem pokazał się rozczarowujący napis "DEFEAT".

http://www.dailymotion.com/video/x39ad1l_star-wars-battlefront-posadzenie-at-at_videogames

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się Panowie beta widzi? Pograłem trochę i jestem zauroczony. Jeśli tylko znajdę fundusze to kupuję, gra wskakuje na moją wishlistę przed Fallouta 4, NBA 2K16 i dodatek do Wiedźmina. Takiej strzelanki mi było trzeba. Prosta, nawet nie mając wielkiego skilla można się pobawić, setting moich ukochanych Gwiezdnych Wojen. Boję się tylko, czy zawartość będzie wystarczająca. To, co widać w menusach bety to trochę mało, mam nadzieję, że jednak to nie będzie cały content.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To EA, zaleją Cię płatnymi dlc i innymi pierdołami, masz jak w banku. Wcale bym się nie zdziwił jakby wyszło VIP do wersji Premium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×